Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

sSnaki

Steam i 0 bytes/s

Rekomendowane odpowiedzi

Od paru miesięcy borykam się z problemem 0 bytes/s przez pewien czas jest te od 2MB/s do 8MB/s potem spada to do 0 bytes/s i nie wiem co z tym zrobić próbowałem już chyba wszystkiego co pisali w internecie jeżeli macie jakiś pomysł proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co próbowałeś??

reinstal steama ,czyszczenie pamięci podręcznej pobierania steam , wyłączanie firewall'a , serwery proxy ustawić na lan

 

Przede wszystkim zmień serwer z którego są pobierane pliki.

Zmieniłem na Berlin i niestety nie działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym się łączysz z netem, kabel czy wifi(jaki model)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od paru miesięcy borykam się z problemem 0 bytes/s przez pewien czas jest te od 2MB/s do 8MB/s potem spada to do 0 bytes/s i nie wiem co z tym zrobić próbowałem już chyba wszystkiego co pisali w internecie jeżeli macie jakiś pomysł proszę o pomoc

 

A jaki masz dysk? Sprawdź "Użycie dysku" w momencie pobierania oraz gdy się zatrzymuje. Może dysk jest uszkodzony i podczas zapisywania nie jest w stanie więcej danych przetworzyć i wtedy Steam przestaje ściągać i czeka na dysk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki masz dysk? Sprawdź "Użycie dysku" w momencie pobierania oraz gdy się zatrzymuje. Może dysk jest uszkodzony i podczas zapisywania nie jest w stanie więcej danych przetworzyć i wtedy Steam przestaje ściągać i czeka na dysk.

 

This.

 

Poza tym niektóre gry instalują się na raty. Ciężko zrozumieć czy faktycznie masz problem ze ściąganiem, czy źle interpretujesz działanie steam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość RMS_84

1. Jaki system ? bo na niektórych konfiguracjach Windows 8 i 10 stwarzają problemy tzn objawia się to tym że tak jakby na kilka sekund zrywane było połączenie z internetem, microsoft wie o tym od Win 8 i leje na naprawę bo problem dotyczy wąskiej grupy na szczęście można to naprawić odpowiednimi wpisami rejestru.

 

2. Nie masz wadliwego dysku ?

 

3. Niektóre sterowniki kontrolerów są wadliwe ( Intel dość często wydaje zbugowane drivery) i zalecane jest korzystać z systemowych driverów dla kontrolerów dysków.

 

4. Z której wersji STEAM korzystasz tzn normalnej czy beta ? bo czasami wersja beta stwarza problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Jest spoko, ale .. Pod 7800X3D jak najbardziej możesz dać sobie jakieś AiO 240 / 360 Oszczędności jak coś szukaj na dysku. Nie potrzebujesz 990 PRO. Można dać Lexar NM790, Kingston KC3000 Obudowę raczej bym dobrał z filtrem z przodu, Endorfy nie ma.   
    • Prawda taka że każdy producent ma swoje lepsze i gorsze sockety, lepsze i gorsze momenty itp. Pamiętam jak miałem asrocki p67 pro 3 i z170 extreme 4. Ale to były mega fajne płyty🙂 ok, może nie były z najnizszej półki cenowej ale super się je użytkowało, a z170 extreme 4 z 6600k podkręconym na 4,5 GHz działa u mnie bezproblemowo od 8,5 roku. Tak więc nie można generalizować że jedna marka jest lepsza od drugiej w każdym sockecie. Na am5 asrock jest zdecydowanie godny polecenia i to jest fakt.
    • https://ithardware.pl/aktualnosci/naukowcy_wiedza_jak_wyeliminowac_problem_wypalania_sie_oledow-32278.html
    • Od trzech lat posiadam tablet graficzny  XP-PEN Artist 22R Pro z którym mam spore problemy, bo PC go nie wykrywa - tablet jest podłączony przez USB-C i muszę najpierw odpiąć kabel USB od PC, podłączyć do smartfona, ponownie podpiąć do PC, jest dźwięk, wychodzi komunikat, że system nie rozpoznał sprzętu, muszę jeszcze zmieniać w ustawieniach ekranu z "rozszerz te ekrany" na "Powiel te ekrany" i ponownie na rozszerz i dopiero wtedy działa Teraz chodzi mi o coś innego: korzystam głównie z darmowego programu Krita i jest sporo rysunków, których nie da się kolorować, po prostu cała paleta barw w programie jest szara i nie da się wybrać żadnego koloru, kupiłem sobie w PDF kilkanaście rysunków do pokolorowania i z nimi jest to samo, są to pliki JPG (jpg) i czy można coś zrobić, np. jakoś zmienić typ pliku, żeby Krita go widziała i dało się kolorować?
    • Sprzedać, zażądać okupu, szantażować osoby z wycieku że upubliczni ich choroby np weneryczne (HIV, rzeżączka, kiła itp). Takie dane są bardzo cenne. 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...