Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

jakubek27

komputer do CS:GO i PUGB

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

szukam komputer. który poradzi sobie z CS:GO wyświetlając 240 klatek (planuje zakup monitora 240 hz) oraz PUGB na komfortowym poziomie.

 

 

Ze swojej strony posiadam 2 dyski SSD oraz kartę GTX 970

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka max kwota?

 

Nie mam z góry określonej kwoty, oczywiście chciałbym kupić jak najtaniej ale musi spełniać moje założenie czyli min 240 fps CS:GO i PUGB na komfortowym poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam z góry określonej kwoty, oczywiście chciałbym kupić jak najtaniej ale musi spełniać moje założenie czyli min 240 fps CS:GO i PUGB na komfortowym poziomie.

 

Ja ci z góry już powiem, że 240fpsów w pubgu na żadnym sprzęcie nie osiągniesz, nawet na SLI 1080 Ti. Do cs'a to do zrobienia.

Pubg to standard przeważnie 80-125 na topowym sprzęcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ci z góry już powiem, że 240fpsów w pubgu na żadnym sprzęcie nie osiągniesz, nawet na SLI 1080 Ti. Do cs'a to do zrobienia.

Pubg to standard przeważnie 80-125 na topowym sprzęcie.

Widać że autor o tym wie, bo o 240 klatkach wspomniał tylko w kontekście CS, nie PUBG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś takiego:

 

https://www.morele.net/inventory/info/98e16f19/

 

6-rdzeni, chłodzenie na CPU, płyta Z370 pod obsługę szybkich pamięci, RAM 3000 MHz 2x8GB, reszta standardowa. Jak nie potrzebujesz twardziela to można wywalić - może się zmieścisz na tych SSD co masz?

 

moja gtx 970 starczy rozumiem, nie ma potrzeby wymieniać na coś mocniejszego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do CS'a spokojnie starczy, w PUBG pewnie trzeba będzie trochę ciąć detale, ale pewnie na średnich spokojnie pograsz komfortowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do CS'a spokojnie starczy, w PUBG pewnie trzeba będzie trochę ciąć detale, ale pewnie na średnich spokojnie pograsz komfortowo.

 

jestem w stanie dołożyć do karty tak żeby pograć nawet na wyższych detalach - co byś polecił?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wsadź tego GTX 970 do nowego kompa i zobacz jak gry będą śmigać. Jak nie będziesz zadowolony to będziemy się martwić. Ale minimalnie to GTX 1070 - https://www.morele.net/karta-graficzna-inno3d-geforce-gtx-1070-x2-v4-8gb-gddr5-256-bit-2xdvi-d-hdmi-displayport-box-n1070-4sdv-p5ds-980080/ - bo przesiadać się z GTX 970 na GTX 1060 nie ma najmniejszego sensu (za mały przyrost wydajności).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wsadź tego GTX 970 do nowego kompa i zobacz jak gry będą śmigać. Jak nie będziesz zadowolony to będziemy się martwić. Ale minimalnie to GTX 1070 - https://www.morele.net/karta-graficzna-inno3d-geforce-gtx-1070-x2-v4-8gb-gddr5-256-bit-2xdvi-d-hdmi-displayport-box-n1070-4sdv-p5ds-980080/ - bo przesiadać się z GTX 970 na GTX 1060 nie ma najmniejszego sensu (za mały przyrost wydajności).

ok sprawdzę najpierw na mojej 970, bo cholerka droga ta 1070:)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...