Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kończę ogrywanie pająka i zastanawiam się czy warto wejść w DLC :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem season pass jak był w promo i w sumie to trochę żałuję. Nic sensownego nie wnosi, no może kilka fajnych info o Black Cat. Pod koniec drugiego DLC już grałem "na siłę" ale z uwagi na duży wzrost poziomu trudności, odpuściłem robienie trofeów. Czekam na trzecie DLC, odbębnię misje i gra idzie na handel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem season pass jak był w promo i w sumie to trochę żałuję. Nic sensownego nie wnosi, no może kilka fajnych info o Black Cat. Pod koniec drugiego DLC już grałem "na siłę" ale z uwagi na duży wzrost poziomu trudności, odpuściłem robienie trofeów. Czekam na trzecie DLC, odbębnię misje i gra idzie na handel.

No ja po obejrzeniu jak Rock grał w pierwsze DLC stwierdziłem, żeby ono nic nie wnosi i grę sprzedałem, póki była warta więcej, niż za ile ją okazyjnie wylicytowałem :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@GIZIU dzięki za opinię ,odpuszczam DLC .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja oceniam ze Spaiderman to kolejny dobry ex ,ale jakos bez och ach.Sam nie wiem.Przeszedlem,szybko sprzedalem,nawet juz nie chcialo mi sie czekac na DLC,ktore sa ponoć średnie,i krotkie.A takiego Batmana Arkham Night to gram chyba z 5 raz ,na PC teraz na Pro i nigdy mi sie nie znudzi.

Moze dlatego ze gry o zupelnie innych klimatach ,bohaterach ale dla mnie batman miażdzy pająka ;)

Edytowane przez Mr Kwolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jako ogromny fan Marvela i osoba dla której Spiderman był najbardziej oczekiwanym tytułem tego roku, muszę przyznać że gra mnie zawiodła. Gra jest świetna, nie powiem że nie ale chyba przez to że robiłem platynę to a dużo było dla mnie powtarzalnego mordobicia na mieście. Lecisz, porwanie. Za chwilę napad. I tak w kółko i w kółko do porzygu. Również Batmana lepiej wspominam i pewnie jeszcze kiedyś do niego wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jako ogromny fan Marvela i osoba dla której Spiderman był najbardziej oczekiwanym tytułem tego roku, muszę przyznać że gra mnie zawiodła. Gra jest świetna, nie powiem że nie ale chyba przez to że robiłem platynę to a dużo było dla mnie powtarzalnego mordobicia na mieście. Lecisz, porwanie. Za chwilę napad. I tak w kółko i w kółko do porzygu. Również Batmana lepiej wspominam i pewnie jeszcze kiedyś do niego wrócę.

Ja sobie odpuściłem robienie przestępstw w czasie fabuły - dopiero po skończeniu wszystkich misji głównych i pobocznych "wyczyściłem" każdą dzielnicę po dzielnicy żeby wbić platynkę. Na jeden wieczór biegania było, ale zrobiłem raz i nie było to jakoś mocno negatywnie odczuwalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie dlc najgorsze, pierwsze najlepsze ale w sumie można sobie je wszystkie olać bo nie wnoszą nic ciekawego do głównej historii.

 

ze co ??? tak samo fajnie sie gra jak w podstawke a nawet lepiej bo trudniej scratchhead.gifale u trolla jak zwykle dzienny poziom hejtu musi sie zgadzackwasny.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przeszedłem podstawkę dodatków nie tykalem, ale skoro wyszły juz wszystkie trzeba skontrolować. Wszystkie dodatki to plus minus 6h fabuły? CZYSTEJ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem i co ... i końcówka mnie nieco rozczarowała ,niektóre "sceny" tak jak by na siłę zrobione aby wydłużyć grę . Kilka scen daje do myślenia i jak dla mnie są zapowiedzią drugiej części gry ( myslę że zobaczymy Venoma :) )

 

Pozostaje zrobić resztę misji i przejście gry na NG+

 

Ogólnie gierkę oceniam na solidne 8/10 ,fajnie się bawiłem :thumbup::D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś powiekszyć obraz ? Bo mam w około czarne ramki. Jak jest u Was, mam 55 calowy tv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie DLC rewelka, zdecydowanie najlepsze. Zakończenie epickie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnia walka była najlepsza, ale na youtubie tego nie odczujesz. Drugie DLC było najsłabsze ale był wysoki poziom trudnośći, ostatnie jest najbardziej dopracowane, najdłuższe i poziom trudności jeszcze większy, żałuj że nie grałeś.

Edytowane przez hennepin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie grałeś wiec się nie wypowiadaj, tak, mocno w ostatnim dlc wzrósł poziom trudności o czym piszą w recenzjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak uważacie wyjdzie spiderman ze wszystkimi dlc i wtedy go brać? czy teraz za 159zł to dobra cena? za goły bez dodatków oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bieda te dlc historie to maks 1,5 h każda. a końcówka tak na siłę nawet nie wyjaśnia co się dzieje z 1 z bohaterek tyko krótki telefoniczna rozmowa bardzo małą nowego kontetu kilka cutscenek z bohaterkami. Plus misje to wszystko recykling z misi pobocznych z podstawki. Jedynie nowe asety to bos. Co zostaje na poziomie to humor Spider-mena jego głupie żarty są tutaj oddane jeden do jednego z komiksów (: Chciałbym zobaczyć kolejengo spider mena ale zeby dostali więcej czasu na zrobione drogiej części, Insomniac Respekt (:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak uważacie wyjdzie spiderman ze wszystkimi dlc i wtedy go brać? czy teraz za 159zł to dobra cena? za goły bez dodatków oczywiście.

Teraz masz promocje na te dodatki ja własnie kupiłem za 54(choć po prostu cena spada bo się chyba ten sam dodatek nie sprzedaje już był po 64 tera już po 54), wersje z dlc jest od premiery i się nazywa deluxe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kiedy bedzie jakaś promocja na spidiego? teraz najtaniej nówki to widze po 159zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale lipa, że nie da się ustawić dubbing eng + napisy pl.

 

Strasznie mi tu psuje jakoś odbiór gry. Cały czas sprawia wrażenie, że to było coś nałożonego dodatkowo niż oryginalnie. Głosy i ich jakość no też dupy nie urywa :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PL fajny? No bez jaj... o ile głosy może nie są jeszcze jakieś tragiczne, bo nawet akceptowalne takie 5/10, to mimika twarzy podczas przerywników filmowych mnie tak irytuje, że szok.

 

Finalnie przestawiłem konsolę na angielski i tak gram, ale nie zawsze wszystko zrozumiem :mad:

 

Nie rozumiem jak można nie dać ludziom wyboru skoro i tak zarówno audio jak i tekst są na płycie...

 

Nigdy nie gram z polskim dubbingiem. Jedyne 2 gry w jakie grałem w ostatnich latach z dubbingiem, to skyrim (w sumie nie wiem dlaczego) oraz oczywiście wiedźmin 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... dziwne, bo imo jest minimalnie lepszy, ale ogólnie zarówno polski jak i angielski głoś pająka są stosunkowo podobne :hmm:

 

Głoś tej ciotki jest jakiś za młody i takich podobnych rzeczy można znaleźć w wersji pl znacznie więcej.

 

Widać, że sporo grasz z dubbingiem pl :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Rebel Moon część 2 sporo lepsza niż część pierwsza. Na początku trochę gadania i luzu a później zaczyna się akcja i uczta dla oka. Gdyby z pierwszej części wyciąć castingi do ekipy, fruwanie na kurczaku i inne pierdy i zastąpić je dłuższymi retrospekcjami które były przy stole w dwójce miało by to więcej sensu i zamiast 2 x 2h mógłby wyjść dobry film 3h. Mogli też zastąpić zboże jakimś rzadkim minerałem pożądanym przez wojsko np do napędzania tych dużych dział. Po obejrzeniu obu części P1 - 4/10, P2 - 6,5/10. Teraz szczerze czekam na część trzecią.
    • Wiem co czujesz 🙂.Ja przy nim prawie pada z kompa wyrwałem.A ile było Pi.....e nie gram to nie zliczysz 😄.Ale najważniejsze że się udało.I masz satysfakcję bo to jeden z najtrudniejszych soulsowych bossow https://ebd.cda.pl/620x368/15092229f8 Patrz to
    • Więc wytłumacz mi jakim cudem bez mierzenia wystarczy odpalić gówno kalibrator HDR WINDOWS i zobaczyć w jakim trybie pokazuje detal na 1000 nit, a w jakim na 570. Potem to samo zrobić w dowolnej grze z kalibracja HDR. I w każdym innym ustawieniu niż HDR + APL HIGH, ustawienie gry na 1080 nit prześwietla obraz. Więc w swoim ustawieniu masz niby 1000 nit z uciętymi w opór detalami. Faktycznie, genialna sprawa A jak ustawisz detale na 570 to on nie ma prawa zaświecić 1000 bo właśnie to ograniczyłeś w ustawieniach.  Ale żeby nie było, zjem i odpalę grę I będę srogo zdziwiony jak nie ujrze przepalonych jasności. 
    • Przy każdej zmianie traci się na tym, że kupuje się nową kartę, a sprzedaje używaną, dlatego częste zmiany są niekorzystne finansowo, chyba że się zmienia używaną na używaną.
    • Intel kompletnie tutaj nie ma sensu raz że to do gier, a dwa że jeszcze do 1440p. Powinieneś skupić się na wydajności GPU i bić po RTX 4070 Ti Super - tutaj możesz trzymać się RTX ale CPU spokojnie brałbym 7500F bo to będzie idealne najlepsze połączenie. Za 7100 zł masz właśnie taki zestaw https://proline.pl/koszyk/2878bd11 a celując w maksa to przy dopłacie za 7500 zł z 7900 XTX https://proline.pl/koszyk/316e8335 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...