Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jak mnie wku**iają DLC do gier wydawane jakiś czas po jej premierze.

dlatego ja w takich przypadkach idę zero-jedynkowo. Albo gram jeszcze raz w grę rozszerzoną o dodatki albo nie kupuję DLC, choćby nie wiadomo co sobą prezentowały. Zazwyczaj wybieram bramkę nr 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio?

serio - tyle, że z tego względu, do ewentualnych dodatków podchodzę po kilku miesiącach lub latach od zagrania w podstawkę. Ale tak jak pisałem - z zasady nie interesują mnie DLC.

Edytowane przez milekp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio? Grałem co miesiąc jak każdy wychodził i w 5min sobie wszystko idzie przypomnieć.

 

Spidermana przeszedłem zaraz po premierze i dopiero teraz gdy są niby wszystkie dlc do niego wracam. Już mi idzie trochę lepiej ale żebym pamiętał po miesiącu co gdzie i jak było...:E to nie ja, za dużo gram różnych gier żeby to spamiętać. Nawet fakt że w ciągu ostatniego miesiąca lub trochę ponad, ograłem spidera amazing 1 i edge of time mi nie pomogło :lol2: musiałem chwilę poświęcić żeby sobie przypomnieć i przywyknąć aby grać odruchowo bez zastanawiania się co wciskam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ja nie gram tylko na prosiaku, ja gram również na pc i ps3 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto zagrać w te dlc do spidermana? Czy to jest na zasadzie 2 godziny kopania 15 minut fabuły jak było w chociażby assasin origins the hidden ones.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Kupiłem sobie Pajączka i w sumie fajnie zrobili giereczkę. Fajne miato i bardzo ładnie odwzorowane ulice itp :). W sumie dubbing nie jest zły.. Chociaż momentami razi jak polscy aktorzy wymawiają uniwersalne słowa powiedzmy - Spiderman itp :). No ale w bajkach też tak było;p..Lecz za młodego mi to nie przeszkadzało.. Może się tu przyzwyczaję :).

 

Chyba głosu udzielają ci sami aktorzy co przy bajkach o Spidermanie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Ja wczoraj zacząłem Spidermana :). Kurcze.. hm bardzo ciekawa gierka. Z początku troszke mnie ten system walki odrzucał bo nei dość, że arcadowy model walki to jeszcze bardzo szybki a ja jednak wole walczyć w wolniejszych pojedynkach - coś a`la Hitman lub GTA 5. Tak do końca prologa byłem troche sceptycznie nastawiony ale później się to zmieniło na plus.. Jak opanowałem walki to zaczęły mi się podobać.. Chociaż jeszcze dużo nauki przede mną. Dość trudna dla mnie.. W sumie i dobrze.. Wybrałem drugi z najwyższych poziomów trudności.

 

Bardzo fajny klimat miasta.. Gra śmiga bez zająknięcia. W dodatku konsola nawet się nie męczy.. Tylko czasami przy cut-scenkach jest troszkę głośniejsza ale to tam drobiazg.. Świetna optymalizacja. W końcu miasto żyje.. Naprawdę jestem zaskoczony i to bardzo. Bo obawiałem się troche tu czegoś na wzór obu częsci Prototype, który był mega ale to mega nudny. .. Tutaj mamy dość ciekawą fabułę. Troszke urozmaicone to wszystko mimo, że znów mamy anteny albo inne znajdźki to nie nużą.. i Fajnie jest polatać by je oodkrywać. + ta muzyka podczas eksploracji NY.. Świetna!

 

Fabuła jest długa?

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam główny wątek nie jest jakoś szczególnie długi ale gra jest na tyle wciągająca że z przyjemnością zrobiłem całe poboczne zbieractwo i walki. I summarum trochę mi czasu zajęło przejście tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

W starych odsłonach pajączka dobijały mnie pustawe ulice. Wiadomo kiedys nie było takich możliwości przy tworzeniu gier. Teraz bardzo fajnie to dopraowali. Sporo jest ciosów czasami się wciąż gubie który przycisk używać podczas walki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj linka do tego spidera na nintendo żebyśmy wiedzieli o czym rozmawiamy

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest Nintendo, on wspominał o Nitendo. To już prędzej coś takiego:

 

i-pegasus-retro-2-pady-pegazus-kartridz-y14.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na nitendo zmęczyć to jakaś masakra skoro można było na PC? Ja tam jeszcze tego nie ograłem do końca w sumie to dopiero zacząłem :E, ale skończyłem za to część pierwszą tej gry w sumie zaraz po ograniu spidera na ps4. Tak na fali grania spidera pyknąłem amazinga i jedynka nie była najgorsza. Oryginał ze steama mi się sypał pamiętam i musiałem się posiłkować crackiem z gamecopyworld. Ale dzięki temu mogłem przynajmniej grę ukończyć.

 

Spider-Man: Edge of Time to jest też fajna część.

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Odin85 Co ty dajesz za crapy jakieś. Kiedys grałem w tego pająka .. Syf do potęgi.. A co do nowego Spidermana to czytałem sporo opinii i na wyższych poziomach jest wymagający.. Więc podejrzewam, że albo grasz na niższym lub jesteś specem.. Możlwe ze to tak z początku trudno a pozniej łatwiej jest .. No nic zobacze ;P

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawka jest łatwa (po trudnym prologu), za to DLC, szczególnie to ostatnie to poziom o wiele trudniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Kurcze jestem w sumie już w połowe wątku fabularnego.. Bo patrzyłem na poradnik i hm - no chyba, że późniejsze misje są dłuższe .. Mimo to jednak mam wrażenie, że dość szybko skończę gierkę.. Ogólnie jest naprawdę fajna. Żadna rewolucja ale ma swój klimacik. Niektóre misje poboczne staram się wykonywać.. Ale znajdzki chyba niektóre oleje .. Nie chce mi sie robić zdjęć ładnych widoków :).

 

Walki są spoko, ale jednak wolałbym bardziej spokojniejsze pojedynki.. O takie jak były w pierwszym Batmanie .. Fakt tam też trzeba było mieć refleks ale było to bardziej wytonowane.. Po prostu mechanika walki bardziej mi tam odpowiadała. Tutaj momentami jest zbyt duży chaos.. I troszke przez to odczuwam typową arcadówkę .. Szkoda, że system skradania i zabijania po cichu nie jest tak rozwiązany jak w innych grach. Prawie każda potyczka czy misja rozgrywamy w normalnej walce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Gierkę już kończę bo mam ostatnie 2 misje fabularne :) Fabuła jest fajna i niektóre misje poboczne.. Ale jednak powtarzalność trochę razi. Zwłaszcza te zdarzenia czy misje losowe ..Czasami mam tak, że po paru sekundach mam 2-3 te same misje np z bombą w aucie.. Albo porwanie cywila.. Zbyt często się one powtarzają.. Miasto ładnie ukazane .. Spoko gra naprawdę jest spoko.. Fabularnie jest też ciekawie.. Ale spodziewalem sie, że spotkamy więcej znanych przeciwników Spider-mana ;/ .

 

Walki faktycznie stają się zbyt proste. Już nawet nie ulepszam się aby mieć trudniej :). Połowa umiejętności jest do niczego i wciskane na siłe.

 

Ocena gry 7/10. Solidna produkcja. Dubbing odziwo też daje radę.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Kurcze nie wiem ;/. Bo ja mam pudełkowa wersje.. I sprzedałbym ją po przejściu.. A to są DLC i nie są takie tanie. ... Sam nie wiem hm.. A długie są te dodatki ? Jesli tak tylko na 2-3h to ja dziekuje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Ah zobacze.. ale chyba spasuje. Bo co ja z tym DLC zrobie jak sprzedam pudełkowe wydanie.. Moze za jakis rok czy dwa znów kupie ale wszystko cyfrowo :).

 

A coś wiadomo o kolejnej części Pajączka?

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10h sama fabuła plus 20h poboczne aktywności, naprawdę warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele warto, dużo ciekawych przegapiłeś jak i winnych grach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Znajdzki też olałem.. Bo zaczęły się robić nudne.. To samo omijam już zdarzenia pokroju ratowania porwanych ludzi, bomb w aucie czy np napadów na sklepy/banki .. Czasami je robie jak jestem po drodzę :) Ale to tylko wtedy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...