Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Azazell

ja nie kupiłem za 30zł gdyż obawiałem się że będzie z ciastoliny a nie z metalu więc kupiłem droższy o taki:

 

IMG-20190731-200902.jpg

 

Taki to ja rozumiem :). Bo uchwyty za 30zł to chyba są z plasteliny :> I nie zdziwie sie ze przy upałach lub dotknieciu telewizora to wszystko spadnie :D .. Nigdy nie wiesziałem takich dużych tvików od 50 cali wzwyz.. Bo 32-42 to dużo mniejsze ... Eh będa chyba problemy :P ale najpierw i tak musze kupic biurko do PC.. Wtedy bede wiedział gdzie umocować tvika.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę im to zajęło ale grę doprowadzili do używalności na PC. A po tej wtopie dostałem od nich wszystkie gry Batmana jakie wydali przed AK. Większość już miałem także zysk nie był duży ale zawsze.

 

Poza tym każdy lubi co innego. To że się Tobie nie podobała to się nie dziwie, Tobie się zasadniczo nic nie podoba. :E

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki to ja rozumiem :). Bo uchwyty za 30zł to chyba są z plasteliny :> I nie zdziwie sie ze przy upałach lub dotknieciu telewizora to wszystko spadnie :D .. Nigdy nie wiesziałem takich dużych tvików od 50 cali wzwyz.. Bo 32-42 to dużo mniejsze ... Eh będa chyba problemy :P ale najpierw i tak musze kupic biurko do PC.. Wtedy bede wiedział gdzie umocować tvika.

 

Ten uchwyt do którego dałem Ci linka to on już nie był przypisany do wielkości TV tylko jego wagi. Poza tym najważniejsze i tak jest mocowanie do ściany. Ja mam zamontowany do ściany nośnej na konkretnych kołkach, takich że nie ma szans tego wyrwać. Zresztą widać na zdjęciach jak wielkie są główki śrub. Przykręcenie tego mi chwilę zajęło :E

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Ten uchwyt do którego dałem Ci linka to on już nie był przypisany do wielkości TV tylko jego wagi. Poza tym najważniejsze i tak jest mocowanie do ściany. Ja mam zamontowany do ściany nośnej na konkretnych kołkach, takich że nie ma szans tego wyrwać. Zresztą widać na zdjęciach jak wielkie są główki śrub. Przykręcenie tego mi chwilę zajęło :E

 

Nio musze coś powoli zacząć szukać.. Ważne bym mógł wysuwać TV do przodu (chociaż troszkę) i najważniejsze bym mógł swobodnie przesuwać ekran na lewą lub prawą stronę..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki to ja rozumiem :). Bo uchwyty za 30zł to chyba są z plasteliny :> I nie zdziwie sie ze przy upałach lub dotknieciu telewizora to wszystko spadnie :D .. Nigdy nie wiesziałem takich dużych tvików od 50 cali wzwyz.. Bo 32-42 to dużo mniejsze ... Eh będa chyba problemy :P ale najpierw i tak musze kupic biurko do PC.. Wtedy bede wiedział gdzie umocować tvika.

Bardziej to się martw o to, aby to konkretnie do ściany przymocować. Bo jak to zrobisz lipnie albo sama ściana będzie z dykty, to najlepszy uchwyt nic nie da i TV będziesz oglądał z poziomu podłogi :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Bardziej to się martw o to, aby to konkretnie do ściany przymocować. Bo jak to zrobisz lipnie albo sama ściana będzie z dykty, to najlepszy uchwyt nic nie da i TV będziesz oglądał z poziomu podłogi :E

 

Nie no już 2x miałem uchwyty do mniejszych telewizorów:) .. Akurat mam solidne sciany.. Jedyne sie boje przy nakładaniu Tv na zamocowany juz uchwyt ;p to takie hm nieporęczne..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra społeczniakmana 2018 skończyłem bawiłem się przednio. Irytowały mnie tylko wstawki z sidekickami choć nie które były spoko wyreżyserowane ale i tak fck that. No i na szczęście twórcy nie zdecydowali się na spidermana lgbt+ w tej i następnej części ale twórcy wiedzą, że tak to nie może być więc skorzystają z innych dostępnych opcji dla okiełznania SJW. Teraz zacząłem pierwszy dodatek i mogę powiedzieć no jest trudniej niż w podstawce ale wygląda na to że zakup pakietu za 49 ziko to był całkiem dobry deal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W DG i pająku to w sumie same wpadły.

 

w ten łykend za dlc pająka się zabrałem i jak zaczęły pucharki wpadać to z ciekawości sprawdziłem czego mi do platyny w podstawowej grze brakuje i się okazało że tylko dwóch za wszystkie kostiumy i odwiedzenie grobu jego wujka. I ciach platyna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Boże że wam się chce robić te znajdzki :P.. Macie za dużo czasu :PP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co Ty tam wiesz o znajdzkach, ja mam zrobione przeszło 40 z 50 zdjęć nie oznaczonych na mapie, tylko na mini mapie się pojawiają jak się bujasz po mieście i pewnie zrobie je wszysktie nim ukoncze ostatnie dlc :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Masakra hehe no ale jak lubisz to spoko ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem właśnie emaila od playstation z kodem na darmowy avatar za platynę w Spiderze. Miły gest nie powiem, pierwszy raz mnie coś takiego spotkało :E

 

spider-platyna.png

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak już prawie kończę dlc historia w 3 się rozkręca ale matko jedyna jak irytuje to spamowanie wrogów. Już ci się ulewa? well fck you masz tu jeszcze 30 chłopa i gości z miniganami których możesz tłuc pół dnia no chyba, że się na szybkie KO za koncentrację zdecydujesz. Fajnie było? to za kilka minut dostaniesz to samo :E Za 49 zeta imo warto ale za pełną cenę to przynajmniej po dwóch pierwszych czułbym się wykorzystany :lol2: No i wyglądają jak wątek poboczny wycięty z podstawki w którym dodano tylko aktywności o innej skórce niż te w podstawce i dodano enemy spaming co by odrobinę wydłużyć rozgrywkę, bo tak jeden dodatek byłby na jakieś 45 minut :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za zrobienie 50 ukrytych zdjęć dostałem taki kostium:

 

04abf112-2ad6-45bc-81e3-255b6857d2c3.jpg

 

:E

 

Te DLC całkiem spoko nawet te klepaniny końcowe były ok, chciałem ze złości połamać pada w rękach i takie tam. Ale udało mi się zrobić serie 95 ciosów :D

 

Zapomniałem dodać że w tej grze najbardziej podoba mi się muza, która załącza się podczas bujania się po mieście. Zajebiście buduje klimat tej gry.

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Za dużo tych strojów i wiele z nich jest do niczego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Ja chyba 2-3.. Ale to te standardowe stroje.. Czyli barwy niebiesko-czerwone.. Żadne inne dziwadła :D Jeszcze był taki jeden fajny hm ale wymagał dużo surowców, ale już mi sie nie chciało zbierać znajdźków itp..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stroje strojami ale szkoda, że inne moce oprócz bojowej koncentracji zwyczajnie ssą wory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kodem na DLC w pudełku. Do dupy takie GOTY. Gdyby wszystko było na płycie jak w Horizonie to byłoby coś. To tak samo jak z Batmanem AK GOTY, a kod na Season Pass na kartce w pudełku.

 

 

48630803758_ea183eb186_o.png

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj skończyłem te dodatki i powiem tak jeśli się zastanawiasz czy tracisz coś istotnego to spieszę z odpowiedzią, że absolutnie w żadnym wypadku nie i można je spokojnie olać :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...