Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Z kodem na DLC w pudełku. Do dupy takie GOTY.

Yep, to jest niezły rak wydawanie GOTY w tej formie. Każda okazja dobra, żeby wycisnąć z ludzi trochę więcej grosza.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co zmieniać? Instalujesz dodatki z płyty i grasz na podstawce, nic nie zmieniasz. Idź trollować gdzie indziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mi wytłumacz jak byś to zrobił bez zmieniania płyt.

 

:lol2: Ty tak na serio? W RDR2 na PS4 nie grałeś? Też płytami jak dyskietkami w amidze musiałeś żonglować?

Edytowane przez zaodrze244

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się nie zgodzę i powiem że to mus jak podstawka się spodobała.

Na szczęście nie musisz :E Ja kupowałem w promo więc w sumie nie żałuje ale jakbym miał kupić za normalną cenę to bym aż tak obojętny nie był.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary temat ale dodaję coś od siebie ;)

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, 60fps napisał:

Stary temat ale dodaję coś od siebie ;)

 

Wolę te Twoje pogaduchy i spowiedz u heretyka ?

 

Edytowane przez azgan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.07.2021 o 16:13, azgan napisał:

Wolę te Twoje pogaduchy i spowiedz u heretyka ?

 

Pogaduchy też będą, ciesze się, że Ci się podobają ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, 60fps napisał:

Pogaduchy też będą, ciesze się, że Ci się podobają ;)

To zależy jeszcze z kim i o czym będą ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od tych trailerów exów które pojawią się za x lat, naszła mnie ochota na pająka, dlc mam nieograne, patrzę a tu znowu promka na te 3 dlc za 42 zł. Warto pod względem samych dodatków, czy kasa w błoto? Oraz czy warto pod względem kasowym, taniej nie było niż te 4 dychy, a chodzi mi czy są one może na jakiejś edycji ultimate czy coś? Strasznie pomieszali pod tym względem, czy to ultimate to jeszcze miles morelas i tylko na ps5?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto, warto - w wersji ultimate ps5 masz już z dodatkiem no i Peter fajniejszy (inny aktor) a ray traycing też robi.

  • Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, w takim razie kupię przy następnej okazji :E. Nie wiem co za kasztan ustawiał datę tej promocji. Rzuciłem okiem że do 23 września to 23, myślałem że cały dzień, a to było chwilę po północy z 22, chyba do 23 wrz. 00:59 czy jakoś tak. Dali by do 22 wrz. 23:59 i byłoby wiadomo, to nie :E. No nic, kolejkę gier mam ustawioną po sam czubek głowy, to i tak by nie było kiedy zagrać, nic się nie stało :D. Next time.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam wersję gry roku z ps plus premium. Grę mi pobrało wraz z dlc lecz niestety kiedy chce któryś uruchomić to wyrzuca mi ps store wraz z cenami dlc. Czy ja musze ukończyć grę i wtedy jakoś to się odblokuję? Czy mogę grać w dlc bez ruszania podstawki? Grę zacząłem i mam samiutki początek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokonałem tą grę dziś. Zrobione na 89% wszystkich aktywności (dlc nie ruszałem). 

Generalnie mi się bardzo podobała gra. Najlepsza gra o superbohaterach od czasu serii Arkham w jaką grałem i na pewno najlepsza adaptacja Spider-Man'a. Świetne zrealizowanie bujanie po NY, wpada się taki flow, że przemieszczanie się na sieciach daję masę frajdy i nie jest to męczące. Parkur jest mistrzowsko zrobiony. Samo miasto świetnie wygląda, fajnie było zwiedzać wirtualnie architekturę "Big Apple". ;)

Walka świetna, bardzo płynna i dynamiczna, podobna do tych z Batmana, ale imo jeszcze bardziej usprawniona z większą kontrolą do ataku. Poza zwykłymi atakami można wykorzystywać niektóre elementy środowiska czy świetne gadżety.  Jest tutaj dużo wariacji do ataku.

Graficznie jak na otwarty świat pięknie wygląda, animacje świetne. RT dodaje smaczku, ale trochę tego tutaj mało. Najbardziej widoczne tylko w niektórych głównych pomieszczeniach. 

Grałem w max presecie.

Historia jest ok,  typowa Spidermanowa z kilkoma twistami. Podobało mi się, że nie było tutaj żadnej dramy z wujkiem Benem i fajnie, że nie było tu stereotypowych złoczyńców jak Goblin, a wprowadzili nowych.

Na minusy: efektowne, ale trochę zbyt proste walki z bossami, prawie z każdym walczy się tak samo.  Także niezbyt mi się podobały sekcje skradankowe z MJ/MM, były nudne i niezbyt trudne. Poza jedną, gdzie była możliwość obezwładnienia przeciwnika.  A także puzzle z przestawianiem bloków elektrycznych czy tych chemicznych.

Sam polski dubbing wg. mnie w porządku, poza tym, że jest niedokończony albo zabugowany, bo wybijał mnie nieco z immersji polski język zmiksowany z angielskimi głosami przechodniów (nie wszystkich) w tle. Dziwne to brzmiało.

Miałem kilka drobnych glitchy graficznych i jeden taki, że musiałem wczytać save:

Marvel-s-Spider-Man-Remastered-202207072

Nie dało się wyjść. :E Na szczęście zapiski są bardzo wczesne, więc to żaden deal. 

Jak dla mnie solidne 8/10.

Czas się zabrać z MM.

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile mi wiadomo to tylko Morales ma RT a ta stara wersja nie. A jak sie myle to poprawcie :D

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka kozak właśnie Ogrywam na konsoli wersję remaster i trochę mi przypomina mix shadow of Mordor i assassin's origins

Edytowane przez voltq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WTF? serio masz takie skojarzenia? :o Pierwsze co bym wskazał to Batmana, ale te w/w gry? No way!

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.09.2021 o 13:02, hennepin napisał:

Warto, warto - w wersji ultimate ps5 masz już z dodatkiem no i Peter fajniejszy (inny aktor) a ray traycing też robi.

 

W dniu 9.07.2022 o 19:20, Jaycob napisał:

Remastered ma zaimplementowany RT nawet w 60fps, ale słabszymi texturami.

https://planetagracza.pl/spider-man-remastered-rowniez-z-60-fps-i-ray-tracingiem-na-ps5/

 

+1 do oceny za samo to że jest RT a teraz jest taka moda że musi być ray traycing :E

Jaycob jedna z aktualizacji dodała na PS5 już tryb 120Hz i obsługę VRR https://www.gamesradar.com/spider-man-ps5-update-adds-120hz-mode-and-vrr-support/ ?

 

Edytowane przez azgan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Jaycob napisał:

WTF? serio masz takie skojarzenia? :o Pierwsze co bym wskazał to Batmana, ale te w/w gry? No way!

Możliwe, Batmana tylko wypróbowałem ale chciałbym ograć wszystkie części tyle że muszą mieć 60 fps bo 30 fps na konsoli mnie odrzuciło, ale naprawdę pierwsze moje skojarzenie to był shadow of Mordor i assassin's Creed origins , gierka naprawdę bardzo dobra nie jest to poziom wiedźmina czy rdr ale warto kupić wg mnie konsolę choćby dla tej gry , a tym bardziej jeżeli ktoś jest fanem Marvela jak ja xD

Edytowane przez voltq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka ograna w wersji remaster na 100% platyna , teraz dlc Ogrywam , świetny tytuł dla którego warto było kupić konsolę i wydać te 80 zł na remaster ,  teraz już tylko lepiej na PC ograć w ultra detalach 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś dla fanów pająka i PS5

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, jaką edycją się zainteresować aby to ograć trzeba na PS5?? Bo z tego co czytałem kiedyś to Sony odwaliło jakąś manianę z tymi edycjami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, bardak napisał:

Pytanie, jaką edycją się zainteresować aby to ograć trzeba na PS5?? Bo z tego co czytałem kiedyś to Sony odwaliło jakąś manianę z tymi edycjami.

Kup miles Morales w wersji na PS5, a później ulepszenie do edycji ultimate za 80 zł z poziomu gry ten remaster

Edytowane przez voltq
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imho  po ograniu Moralesa  ..... dramat ,dobrze kupiłem gre na promce w MM za 79zl  bo jak bym dał pełną cenę  to chyba bym nie  jajo zniósł .

-Gra zrobiona na siłę

-fabuła  dramat

-długość gry dramat

-BLM

- bzdurne misje poboczne

-Poziom  trudności .. żaden.

jedyny plus jaki doświadczyłem to jednak bujanie się  po miescie na pajęczynie  i trochę fajnych widoczków .

 

Ogólnie to ta gra  powinna kosztować max 49zl   do przejścia w 8h  na  89%   na calaka to trzeba max 12 -14h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...