Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Mister354

G-shock czy orginalny ?

Rekomendowane odpowiedzi

Ledwo widoczne cyfry, 100% made in china za 15 dolców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ledwo widoczne cyfry, 100% made in china za 15 dolców.

 

oryginalne tez sa skladane w chinach albo Tajlandii,wiec nie pieprz

 

Original Casio G-shock watches are sold from either US or Canada, if it’s from anywhere else, most probably it’s fake. Materials are from Japan then the watches are assembled in China or Thailand that’s why you can see at the back of the watch “Made in China”. In the packaging you will find where the watch was sold from, it should be either from US or Canada

 

http://www.greatvalueplus.ph/blog/how-to-spot-fake-casio-g-shock-watches/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc made in china miałem na myśli typową podróbkę z ali czy gb(jak się można było nie domyśleć...), a pieprzyć to sobie zupę możesz. Na 3 focie idealnie widać bardzo słabe podświetlenie tarczy co równa się z tym co wyżej napisałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oryginalne tez sa skladane w chinach albo Tajlandii,wiec nie pieprz

Zawsze mnie śmieszy taki gadanie.

Porównaj sobie.

Zobacz sobie Iphone podróbkę i Iphone oryginał.

Obydwa z Chin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie cytuj tej osoby bez kultury i normalnego myślenia co widać w jego wypowiedziach bo to nie ma najmniejszego sensu, bo shitstorm maybe came...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie... serio? Facet chce się normalnie dowiedzieć, czy sprzęt jest oryginalny, no i co mamy po ledwie #7 postach pod zapytaniem?

 

Pieprzenie, wieśniakowanie, jazdy personalne. Jak jeden inteligentniejszy od drugiego, to dajcie temu wyraz i po prostu odpuście, bo dla osoby trzeciej, która to czyta - oboje jesteście siebie warci.

 

Co do zegarka - Różni się paroma szczegółami od zegarków Casio tej serii. Ponadto nie znalazłem tej wersji kolorystycznej w ofercie. Ale nie szukałem jakoś głęboko. Jak dla mnie to nie jest Casio.

 

img_32531750.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory Primo ale w mojej 1 odpowiedzi ,temat mógł być zamknięty,ponieważ został wyczerpany ,ale że przyszedł dario i zaczął ,pieprzenie ,wieśniakowanie, a dostał kulturalną odpwowiedź, to proszę Cię nie podciągaj mnie pod taką "kulturę" jaką On posiada.

 

PS

 

 

t1uz9dC.jpg

 

 

 

PS2

 

Który Admin usunął post o wieśniaku i nauczeniu się angielskiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...