Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

maverick79

Kamera IP yi Dome 1080p

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zamówiłem tą kamerę głównie do monitoringu na odległość przez internet lte. I tu robi się problem przez internet mobilny są spóźnienia obrazu w jakości HD. W auto chodzi dobrze. Jednak obraz to 640x480 tak samo zdjęcia. Po Wi-Fi obraz w domu w HD chodzi dobrze. Jednak do czego mi 1080p jak nie mogę z tego korzystać. Próbowałem robić reset nic nie pomaga obraz w lte tnie choć prędkość 30 MB a Wi-Fi niecałe 10 MB. Macie może jakieś pomysły? Może ktoś ma ta kamerę jak mu chodzi Hd przez internet mobilny ? Jak nie znajdę rozwiązania to chyba to spakuje i oddam. Kupowałem w x-kom. Jak ma mi tak chodzić to wystraczy tańsza kam 720p. Ogólnie chodzi ok ale to strasznie mnie irytuje i denerwuje. Nie mam żadnego pomysłu jak sobie z tym poradzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki masz upload w tym swoim internecie lte, bo jak rozumiem to twój internet domowy, tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomijając do niczego mi się to nie przyda. Kupiłem to z myślą do podglądu sklepu. A w sklpie nie mam sieci WiFi. On łączy się z moją siecią przez np telefon. Do podglądu domu mi to raczej nie potrzebne. Musal by mieć wejście na kartę sim ktora mam w tel 100 GB odnawia się co miesiąc. Teraz to chyba nie przydatny tylko gadżet. Jakieś pomysły? Mam monitoring w sklpie ale strare kamery jescze. Może lepiej było kupić ruter z modemem. Moge go chyba oddać. Kupiłem wczoraj w x-kom. Chyba że jakiś modem zewnętrzny dokupić z wyjściem na sim? Ale jaki czy to będzie dobrze chodzić. Dodatkowy koszt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem tak ruter za 220 zł ROUTER Huawei B593 LTE II 4G MODEM 2x ANTENY podano dobry stary model. Czy dobrze by to chodziło z tą kam na mojej 100 GB karcie sim z play???? Może udało by się podłączyc przez LAN moj stary monitoring z kamarerami analogowyimi. Czy 100gb starczy do monitoringu zawlania późnej chyba do 1 mega nie wiem bo nigdy nie wykorzystałem odnawia się co miesiąc. W tel wtedy miał bym 10 GB z obonamentu na oglądanie oczywiście nie cągle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...