Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

LuckyGuyx3

Mikrokody do fujitsu d3041 a11 gs2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem odnośnie mojej płyty fujitsu D3041-a11 GS2 s.775 posiadam w niej intel xeon'a E5450 problem jest taki iż gdy kupiłem płytę były wgrane micrkody pod ten procesor lecz był problem z zamówionym ramem tzn nie działał płyta go nie obsługiwała po prostu a gościu mi powiedział że tak jest przez bios który nie jest najnowszy gdy go zaktualizowałem nadal nic się nie zmieniło lecz mniejsza chodzi o to że nie potrafię pod tą płytę znaleźć mikrokodów a wiem że są bo były wcześniej na płycie . Chodzi o to że bez tych mikrokodów procek działa ale nie tak wydajnie jak wcześniej i bios przed startem pokazuje informacje że brak mikrokodów nic dziwnego teraz jak pod tą płytę znaleźć bios z mikrokodami . mmtools nie zadziała bo to phoenix bios o ile sie nie myle proszę o pomoc złotym środkiem byłby już bios z tymi mikrokodami

Specyfikacje :

Fujitsu D3041-a11 gs2

Intel Xeon 5450 4x3Ghz 12mb cache

kingstone 4gb ddr3 1333Mhz

Radeon HD6950 2Gb GDDR5 256bit

Corsair 550W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gotowego biosu raczej nie znajdziesz, a ostatnie dostępne mikrokody masz tutaj. Ingeruje to w bios, więc robisz oczywiście na własną odpowiedzialność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...