Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

BellyJean

Dziwne zwiechy całego PC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam poważny problem z zawieszaniem się PC. Zacznę od tego, że mam Windows 10 i sprzęt jak w opisie. Podczas gry w NFS Payback nacisnąłem omyłkowo chyba klawisz windy i komputer się zawiesił, więc zrestartowałem znów to samo gra nawet nie ruszyła. Po wielu nieudanych próbach postawiłem na nowo system bo zaczął już cały czas się wieszać albo nie uruchamiać wgl. Po postawieniu nowego windowsa wszystko poinstalowałem wydawałoby się, że wszystko ok i nawet odpaliłem znów nfs i działał ok ale wrzuciłem stary zapis gry bo nie zapisywałem jej na chmurze i znów to samo nawet jak chcę zainstalować tę grę to system się wiesza albo od razu restartuje. Przypuszczałem, że to może być jeden z moich dysków ale wszystko potestowałem hdtune i nic nie wykryło. Edit. teraz zainstalowałem cities skylines gra się odpala ale wczytuje mapę i nie może jej wczytać... a z kolei próba odpalenia filmu na yt kończy się crashem systemu ale na innych stronach filmy działają normalnie i te z dysku też normalnie się odpalają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...