Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

WhiteBee

Fajne temperatury

Rekomendowane odpowiedzi

Witam witam pewnien problem jest bo gdy za każdym razem włączam jakąś grę to nagle wiatraki chodzą szybciej w sensie kręcą się jak po******.

Jest to od procesora bo po sprawdzeniu temperatury myślałem że to żart...95 stopni

Trzeba kupić nowe chłodzenie? Myślałem nad SilentiumPC Spartan 3 PRO HE1024, na morele cena 80zl a u mnie w mieście wołają za to 110 więc zamawiać ze strony czy kupić na miejscu i jakie jest ryzyko, że trafie na wadliwy "sprzęt".

post-577856-15250304763884_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sofcik do pomiaru zaktualizowany do najnowszej wersji?

 

Jak wpakowałem swojego 2600X to mi HWINFO wyskoczył z prawie 90 C w idle i 110 C pod obciążeniem - no to lekka panika najpierw, tym bardziej że pełna woda, montaż na 100% poprawny, dobra pasta itd. Wystarczyło soft zaktualizować.

 

Ile masz idle w biosie? I w ogóle ile RPM na wentylatorach masz i których? Bo to, że boxowy cooler się rozpędzi to normalne i na pewno jest wtedy słyszalny. Ale ile to RPM?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość optuj

Pierwsze co bym zrobił wyczyścił to chłodzonko i zmienił na dobrą pastę termo przewodzącą o ile to nigdy nie było robione tongue.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...