Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

herman83

udostępnianie plików w Windows 10

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam urządzenie typu media box, oparte na adnroidzie 7.0 - Nvidia shield tv. Wcześniej miałem kompa na windows 8.1 i wszystko było ok. Teraz mam nowego kompa na Windows 10. Udostępniłem sobie dwa foldery tak aby można było odtwarzać filmy na shieldzie. Niestety zarówno windows nie widzi folderów shielda jak w druga stronę. Mimo iż foldery są udostępnione nie widzę ich także w folder Sieć jest pusty a powinien pokazywać udostępnione foldery. We właściwościach są jako udostępnione. Kiedy pierwszy raz udostępniałem foldery były widoczne w Sieć ale po restarcie jest pusty. Co powinienem jeszcze skonfigurować albo może od czego zacząć udostępnianie folderów ?

Edit: Zauważyłem ciekawą rzecz: kiedy klikam PPM Ten komputer z listy wybieram: dodaj lokalizację sieciowa-klikam dalej aż do "określ lokalizację swojej witryny sieci web" klikam przeglądaj i wtedy widzę zarówno swój komp jak i shield. Na chwilę pojawiają się w Sieć a potem znowu znikają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...