Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

niko123

120 tys ANTUTU nowy xiaomi redmi note 5 / pro ( Snapdragon 636 )

Rekomendowane odpowiedzi

No jeden anonimowy komentarz, przesądza o telefonie a jedna recenzja miała niby nic nie znaczyć ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

z komentarzy

 

 

masakra. Jak na razie dyskwalifikuje to telefon nawet jako narzędzie do dzwonienia.

Zenek 5 poleciał po całości całym sobą, ale takich cyrków jak zrywanie wifi czy stabilnosć 4G u niego nie ma

 

czyli znów przecietnie przeciętny chinol z poważnymi problemami. Nie ma się czym zachwycać a nawet na co zwrócić uwagę.

 

 

nic takiego nie zauwazylem u siebie.

 

Ogolnie chyba wszystkie recenzje sa na tak wzgledem tego telefonu,i mysle ze jednym komentarzem nie ma sie co przejmowac.

 

Co zas do Zenfona 5,to do niego z racj ceny chyba lepiej porownywac Mi 6x ktory ma wydajniejszy proc i nieco lepszy aparat. :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zenfona 5 to okolice mi8 Se a ten zje pewnie Zenfona 5 bo ten asus powinien kosztować max 1000 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tygodniu piękną rysę mamy na obiektywie aparatu. Na szczęście nie na soczewce a pomiędzy nimi, ale sama jakość szkła - jak w butelce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupiłem w tamtym tygodniu w media expert omawiany telefon i miałem bardzo ciekawy problem. Po dokładnym obejrzeniu w domu okazało się ze cały telefon, całe pudełko i wszystko co w nim sie znajdowało, bardzo mocno pachniało wilgocią/stęchlizną/piwnicą.

 

Polecam wszystkim uważać jak kupujecie z dystrybucji ABC DATA bo coś może być nie tak, na szczęście udało mi się zwrócić, ale RN5 ponownie już nie zakupie z kilku powodów: dla mnie osobiście za duży, na początku było nawet fajniee ale z kazdą godziną meczył mnie ten rozmiar, druga sprawa to wystajacy aparat, nawet nie wiedziałem ze potrafi być to tak upierdliwe, telefon jak lezy na pleckach przeokropnie się buja, wręcz nie da ise uzywać wygodnie jesli nie trzymamy go w dłoni, 3 sprawa to skalowanie aplikacji, mimo prawidłowych ustawien youtube/twich itd nie wyświetlał mi obrazu na całym ekranie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie teraz mozna zakupic ten telefon w wersji 3/32 najtaniej(polska)? wersje zlota wchodzi w gre bo to dla kobiety, wersja nie pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bestcena ma na ten moment chyba najtaniej z takich większych sklepów znanych. Czarna - 782zł, złota - 785zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bestcena to "większy, znany sklep"? Jeszcze ktoś pomyśli, że to równie zaufany sklep co X-kom, komputronik czy Sferis, a tak nie jest - większość ich telefonów jest z tzw. europejskiej dystrybucji i nie zawsze dostaniesz na nie pełną FV 23%. Co więcej, nierzadko im się zdarza (ponad 200 negatywów na allegro) wysyłać sprzęt noszący ślady używania, inny kolor niż zamawiany itp (radzę poczytać negatywne kometarze na allegro). Ja bym takiej firmie nie dał moich pieniędzy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze parę miesięcy temu może i tak - był wątpliwy, ale obecnie sam fakt, że są tyle na rynku i fakt, że większość polskich yt tech współpracuje z nimi dostając telefony do testów sprawia, że raczej są OK. Poza tym na allegro mają prawie 30k sprzedaży w ciągu 12msc z czego niecałe 200 negatywnych więc o czym mówimy. Telefony są z dystrybucji europejskiej więc w większość serwis też obowiązuje na terenie całej UE. Fakt, podobno mieli problemy z serwisem Xiaomi, ale z tego co wiem to już jakoś to rozwiązali. Zresztą przedstawiony przez Ciebie sferis działa na podobnej zasadzie. Kupując u nich Xiaomi też masz gwarancje w ich zewnętrznym serwisie. Ja np. po zalaniu jak chciałem naprawić telefon w ich serwisie to nie mogłem, bo jak stwierdzili ,,ich serwis zewnętrzny zajmuje się tylko gwarancjami a nie odpłatnymi naprawami".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt współpracy z YTberami nic nie znaczy - ci dostając od nich sprzęt przecież nie napiszą, że są niesolidni. Aż ponad 200 negatywów to są tylko te, co ludzie napisali, a ile więcej wtop mieli i ludzie dali sobie spokój to nawet nie wiesz. Wystarczy zresztą poczytać o czym są te komentarze - świadczą o niesolidności firmy i nie ma znaczenia, że mają dziesiątki tysięcy pozytywów - właśnie tylko dlatego allegro nie zablokowało im konta, bo procentowo są "bezpieczni", ale raczej nie chciałbyś być wśród tych kilkuset, którym kupno u nich "wyszło bokiem". I wystarczy poczytać co mieli "za uszami", żeby wiedzieć, że nie tylko z Xiaomi mieli kłopoty. Moim zdaniem porównywanie ich do największych na rynku jest śmieszne - dla mnie jest niedorzeczne, żeby człowiek musiał bardzo dokładnie czytać opisy aukcji, żeby nie trafić przypadkiem na aukcje z fv marżą. Tak więc, jak chcesz ryzykować swoją kasę, to masz do tego prawo, ale stawianie ich na równi z największymi polskimi sklepami jest po prostu krzywdzące dla tych ostatnich...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sferis jest marką action s.a., dystrybutora pokroju abc data. Sami ciągną sprzęt z chin i posiadają towar z niepolskiej dystrybucji, ale wyraźnie o tym piszą w opisie.

Z bestcena niewiele mają wspólnego.

Ja mogę jeszcze dodać, że e-smartphone jest właśnie pokroju bestcena. Brat tam kupował honora 8, dostał fv23% i dostawa w 2 dni. Po zawartości pudełka doszedł, że fon z rynku niemieckiego (albo francuskiego, nie pamiętam). Gwarancja producenta obowiązuje na terenie naszego kraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zagwozdkę.

Google camera kusi,wymagany co najmniej odblokowany bootloader.

Na starym note 2,na odblokowanym + miui pl,część apek ze sklepu buntowała się (bankowe,showmax,netflix),czy na TYLKO odblokowanym bootloaderze problemu nie będzie ?

Wiem,można spoza sklepu,ale i tak zapytam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zagwozdkę.

Google camera kusi,wymagany co najmniej odblokowany bootloader.

Na starym note 2,na odblokowanym + miui pl,część apek ze sklepu buntowała się (bankowe,showmax,netflix),czy na TYLKO odblokowanym bootloaderze problemu nie będzie ?

Wiem,można spoza sklepu,ale i tak zapytam.

 

Z tego co kojarzę na przykładzie Snapchata, to samo odblokowanie nic nie zmieniało, dopiero z rootem SuperSu nie dało się zalogować, ale z kolei Magisk Manager ( też apka od roota) potrafi ukryć obecność roota dla danej aplikacji i taki Snapchat śmigał bez problemu.

Poza tym zawsze możesz zablokować w razie problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

komentarza dotyczace bestceny i gwarancja opisana przez nich to smiech, na jednej aukcji maja napisane 3 wersje posiadanej gwarancji, wolalem pewny sklep, wzialem morelowy

pozostale sklepy wylistowane w ceneo ponizej nie wzbudzily mojego zaufania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś sprawdzi czy to dziala jak w opisie ?

 

 

Redmi Note 5 oferuje możliwość odblokowanie poprzez rozpoznawanie twarzy, Unlock Face, ale bądź ostrożny, ponieważ ta funkcja nie występuje w przypadku (tak jak powinna być) ustaw region w sprawie Włoch (Ustawienia-Dodatkowe ustawienia-Region). Jest jeden taktyka ta luka, która rozwiązuje również problem braku sklepu z motywami, który przez jakiś czas został wyeliminowany przez firmę w niektórych krajach z powodu problemów związanych z prywatnością. dlatego aby skorzystać z Face Face, musisz ustawić region w Rosji, Indiach, Indonezji, Hongkongu lub na Tajwanie.Ta zmiana nie spowoduje żadnych problemów z codzienną użytecznością Redmi Note 5, jeśli nie to w niektórych przypadkach zostaną zainstalowane aplikacje zewnętrzne, takie jak sklep Mi, ale można je odinstalować do woli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już raz w le zmieniłem region właśnie dla jakiejs aplikacji. Skończyło się ponownym wygrywaniem romu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostałem niebieski, wreszcie doszedł :)

Pierwsze wlączenie telefonu, ustawiłem jezyk na pl, i region na rosja. - wszystko dziala ok i oczywiscie jest blokoda rozpoznawania twarzy - dziala super i polecam wszystkim !!!! :)

Po tym jak ustawilem redion na rozje i jezyk pl to odblokowanie fona rysami twarzy jest juz zainstalowane nic nie trzeba robic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem update na MIUI 10.

Ikonki mniejsze, lepiej to wyglada, wszystko fajnie smiga i nie mam juz jak wcześniej bywało przycinek.

Super działa teraz odblokowanie fona rysami twarzy - odblokowanie trwa 2x mniej czasu - super.

Nagrywanie video full hd i 60 fps z stabilizacja, wczesniej bylo 30 fps czy 60 ? ja nie pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...