Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Splendor Poland

Lenovo Thinkpad T430

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Splendor Poland

Witam was bardzo serdecznie,

Przedstawiam wam laptopa Lenovo Thinkpad T430,którego posiadam od pewnego czasu,służy u mnie jako mobilne "centrum dowodzenia",gdy mój główny komputer nie spełnia takich funkcji.Ten laptop jest wyposażony w 14' matrycę o rozdzielczości 1366x768 pikseli,Intel Core i5 3320m,8 GB RAM DDR3 1600MHz,320 GB HDD Hitachi,Intel HD Graphics 4000 itd.

 

Prezentacja tego laptopa: https://www.youtube.com/watch?v=_VrkwfJC6wA

 

Oprócz tego na tym laptopie nagrałem gameplay z gry Mafia the City of Lost Heaven : https://www.youtube.com/watch?v=8GY8e6jzBj8

 

Zapraszam do oglądania !

 

Pozdrawiam

Splendor Poland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, właśnie, właśnie, coś tam, właśnie, właśnie...

Mówił ci ktoś, że się do tego nie nadajesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie zmień sposób prezentacji, słowa " coś tam " nigdy nie powinny paść bo to Ty prezentujesz towar i musisz o nim wiedzieć wszystko. Kompletne dyletanctwo i brak wiedzy, ilość wypowiadania " właśnie właśnie właśnie " określa że masz bardzo ubogi zasób słów. Ogólnie żenada żenada i jeszcze raz żenada.

 

EDIT

Prezentację obejrzałem nawet nie do połowy bo to szkoda czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Splendor Poland

Kompletnie zmień sposób prezentacji, słowa " coś tam " nigdy nie powinny paść bo to Ty prezentujesz towar i musisz o nim wiedzieć wszystko. Kompletne dyletanctwo i brak wiedzy, ilość wypowiadania " właśnie właśnie właśnie " określa że masz bardzo ubogi zasób słów. Ogólnie żenada żenada i jeszcze raz żenada.

 

Faktycznie,z tym właśnie przesadziłem.Będę mocniej popracować nad sposobem prezentacji,rozumiem że nie każdemu może się podobać.

Ogólnie dzięki za zauważenie moich poważnych błędów,następnym razem będzie lepiej.

 

Właśnie, właśnie, właśnie, coś tam, właśnie, właśnie...

Mówił ci ktoś, że się do tego nie nadajesz?

Opinię to czy nadaje się czy nie zostaw dla siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opinię to czy nadaje się czy nie zostaw dla siebie.

Chcesz bardziej konstruktywnie? Proszę bardzo.

Właśnie, właśnie to już pewnie zauważyłeś jest największy problem, na który wszyscy od początku zwracają uwagę.

To jest RECENZJA. Nie możesz pisać, że czegoś nie wiesz. Po prostu wtedy nawet o tym nie wspominasz i tyle. Ale z jeżeli chodzi o rzeczy, których nie wiesz, to wystarczy 5 sekund w Google i masz odpowiedzi.

Nie możesz pisać, że WYDAJE ci się coś. Miałeś HDD i włożyłeś SSD/ To wtedy powiesz, że faktycznie jest szybciej, może nawet podasz o ile. Teraz to jest gdybanie i albo piszesz, że dysk działa wolno, albo wcale. Możesz napomknąć, że w przyszłości wymienisz na SSD i tyle. Nie ma sensu dywagować o tym, czy ceny spadają, rosną, czy kupisz sobie dysk 120 czy 1024 GB. Nikogo to nie obchodzi, a zjadłeś na to 1/5 "recenzji".

"Dysk tam właśnie Hitachi jakiś model nie powiem bo ciąg był tam liter i znaków"... Serio?

 

W ogóle się do tego nie przygotowałeś. Chcesz robić prezentację to prezentuj to, co tam faktycznie jest. Rozpisz sobie suche fakty i podaj je na początku (konfiguracja sprzętowa), opisz swoje odczucia, nagrywaj w LEPSZYM OŚWIETLENIU!!!! i wyraźniej. Jak robisz zbliżenie na ekran to upewnij się, że coś na nim widać a jak nie widać to po prostu zrób potem screeny tego, co pokazywałeś i dodawaj do filmu. W końcu podobno składasz na tym laptopie video, ale jakoś tego nie widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Splendor Poland

 

Miałeś HDD i włożyłeś SSD

Problem w tym że nie wkładałem do niego SSD,tylko powiedziałem o wolnym działaniu HDD.

Co do reszty to zostawiam bez komentarza,to moje markamenty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Tylko najtansze wersje maja zablokowane aktualizacje. https://www.rtings.com/monitor/reviews/dell/alienware-aw3225qf  
    • Ja tam wychodzę z założenia, żeby trochę dołożyć do mobo i nie kupować tych najtańszych, jak ktoś siedzi trochę dłużej na podstawce, żeby poniżej jak zajdzie potrzeba móc tam wsadzić coś naprawdę mocnego, mimo że na ten moment kupujemy coś pokroju 7500F. Nie raz widziałem, że ktoś na słabszej płycie, która była tylko 150-200zł tańsza od dużo lepszej, po latach wsadził coś mocniejszego z większą ilością rdzeni i nagle sekcja zamiast 50 stopni ma ponad 80. Więc jak już ktoś się przenosi z AM4 na AM4 to niech aż tak bardzo nie oszczędza na tej płycie, bo później sobie tam wsadzi jakiegoś 8800X3D i nie będzie miał żadnych problemów.  Sam też jak Ty kupiłem 4 lata temu MSI Gaming Plus z tym, że X570 i był to jeden z tańszych X570 z sekcją pewnie gorszą niż wypasione B550 i dałem za nią równo 725zł, ale miała już ALC1220. Siedziałem tam do niedawna na starym Ryzenie 3700X i też mnie trochę kusiło przejście na AM5. Ale do mojego grania stwierdziłem, że wykrzesam jeszcze co się da z AM4, pewnie mnie co niektórzy zjecie, ale kupiłem 5800X3D chyba niecałe dwa tygodnie temu. Na starego 3700X już jest chętny za 450zł na wtorek po świętach, więc potraktujmy to, że dopłata to 750zł. Temperatury na sekcji podczas Cinebenchu mam w okolicach 49-50 stopni, w grach to nawet nie mówię, a widziałem jak niektórzy na płytach 200zł tańszych mieli ponad 80 i jestem zadowolony. Tak więc jak na pewno nie ma co dzisiaj polecać komuś "martwej" podstawki jak ktoś składa zestaw od nowa, ale nie do końca za wszelką cenę trzeba od razu iść w AM5, gdy komuś zależy żeby tanio zrobić upgrade samego procka, no i wszystko zalezy ile ta dopłata wyniesie. Ten 5800X3D w rozdzielczości i fpsach jakich gram starczy mi jeszcze na dość dług, mimo, że ma dwa lata jest naprawdę spoko i dopiero jak mi zacznie brakować mocy ze strony CPU zmienię na AM5 i jakiegoś dobrego X3D. Na ten moment przesiadka z dopłatą 750zł moim zdaniem całkiem w porządku, patrząc na ile zyskałem w grach.
    • Ja się dziwie tym młodym PiSiorom, co dostali posadki w ministerstwach. Ja rozumiem, że jak się kradnie to tak aby nikt nie mógł nas połączyć z tym faktem. Oni podpisywali różne dokumenty swoim nazwiskiem, łamali własne regulaminu/ustawy itd. Przecież te wałki z tym funduszem są tak oczywiste, że głowa mała. Taki Woś czy ten śmieszny Harry Potter z MF byli tylko pionkami w grze.
    • Czemu od razu zakładasz że biogaz ma pokryć zapotrzebowanie niemalże 1:1 a nie zakładasz masy innych inwestycji, które mają zmniejszyć zapotrzebowanie np. na ciepło, czyli termomodernizacje i wspominane nie raz podwyższanie klas energetycznych budynków. Do tego jak najbardziej istnieje możliwość rozbudowy mniejszych źródeł ciepła instalowanych lokalnie.  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...