Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Splendor Poland

Winamp

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Splendor Poland

Witam was bardzo serdecznie,

Przedstawiam wam program Winamp,który jest nierozwijanym przez Nullsoft Inc. odtwarzaczem plików audio i video.Winamp oprócz odtwarzania posiada szereg innych funkcji takich jak zgrywanie płyt Audio CD do wielu formatów,nagrywania płyt CD czy odtwarzania radia internetowego i stacji telewizyjnych i wiele innych funkcji.

Ostatnia wersja tego programu to 5.666 build 3516 u można pobrać z stąd : http://www.instalki.pl/programy/download/Windows/odtwarzacze_audio_video/Winamp_Full.html

 

Film,na którym omówiłem ten program : https://www.youtube.com/watch?v=uomVnrOogQk

 

Pozdrawiam

Splendor Poland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow. Obudziłeś się po 5 latach? Teraz mało kto z tego korzysta (chyba jedynie z sentymentu - choć i ci pewnie korzystają z klasycznej wersji 2.95). Nie napisałeś też ,że opcja zgrywania AudioCD do MP3 działa jedynie w płatnej wersji (w darmowej zgrasz do M4A z prędkością 2x - przez co zgrywanie AudioCD trwa pół godziny).

 

A filmik zacny :E Tłumaczyć każdy przycisk :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Splendor Poland

Wow. Obudziłeś się po 5 latach? Teraz mało kto z tego korzysta (chyba jedynie z sentymentu - choć i ci pewnie korzystają z klasycznej wersji 2.95). Nie napisałeś też ,że opcja zgrywania AudioCD do MP3 działa jedynie w płatnej wersji (w darmowej zgrasz do M4A z prędkością 2x - przez co zgrywanie AudioCD trwa pół godziny).

 

A filmik zacny :E Tłumaczyć każdy przycisk :E

Ten film nagrałem tylko z sentymentu.Fakt zgrywanie Audio CD do niektórych formatów dostępne w wersji Pro,ale niestety licencji do niej się nie kupi(chyba że coś się pokombinuje z licencją).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używam go ciągle - już ponad 20 lat.

Pamiętam te wizualizacje muzyki - kiedyś to było coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Splendor Poland

Używam go ciągle - już ponad 20 lat.

Pamiętam te wizualizacje muzyki - kiedyś to było coś.

Winampa używałem tylko do słuchania muzyki,filmów już nie oglądam na tym programie z uwagi na problemy z kodekami.

Wizualizacji muzyki nie używałem więc nie wypowiem na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zmianę nick'a na "Retro Poland" bo wszystkie Twoje tematy za tym przemawiają :lol2:

Osobiście sam nadal używam Winampa bo nic więcej mi nie potrzeba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Splendor Poland

Proponuję zmianę nick'a na "Retro Poland" bo wszystkie Twoje tematy za tym przemawiają :lol2:

Osobiście nad tym się zastanowię. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też od win 98 siedzę na Winampie , teraz na szatańskiej ostatniej wersji 5.666 i śmiga super .

Do tego skórka big Beneto też wygląda zacnie.

 

Co do zgrywania audio to nie używam a licencja w razie potrzeby to nie problem :-)

 

Teraz pora na filmik o aplikacji Napster :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego co zostało na dysku również używam Winampa 5.666 na klasycznej skórce - od chyba 15 lat, próbowałem zmieniać na Foobara i inne topowe, ale jednak każdy po czasie się psuł.

 

Jednak głównie teraz przeważa Spotify..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używam go ciągle - już ponad 20 lat.

Pamiętam te wizualizacje muzyki - tp://www.youtube.com/watch?v=Ghfio2eGmOQ&ab_channel=unconed"]

[/url]kiedyś to było coś.

Jak wizualizacje w Winampie to tylko AVS, bo dawały możliwość tworzenia własnych i to dość rozbudowanych :)

Jedna z załączonego standardowo pakietu w 0:14 w poniższym filmiku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pamiętam wizualizacje, niektóre przechwytywałem, i robiłem z nich tapety

 

ale głównie używałem winamp w sposób niekonwencjonalny, tzn do zapisywania filmików z tv - miał tv, nic tam ciekawego nie było, ale był kanał ze starymi serialami i komedyjkami z amerykańskiej tv mniej więcej z lat 60-70, jeszcze czarnobiałe - dawały się zapisać, i odtworzyć, ale tylko w winamp - żaden inny odtwarzacz nie chciał odtwarzać - używałem do nauki języka, choć niektóre były dobre i zabawne; ciekawe - jak czytałem pózniej o amerykańskiej tv, mam nawet encyklopedie i leksykony historii tv, to wiele z tych serialików, i w szczególności aktorów i postaci z nich tam figuruje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie "Winampa nikt nie uzywa" ? Do dnia dzisiejszego uzywam i bede uzywal jeszcze baaaardzo dlugo :E

 

A co do tematu, opisu Winampa i poradnika

 

No coz, sygnowane przez "SP" wiec klasa sama w sobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Splendor Poland

Nawet na tym forum są fani Winampa,więc pojęcie "Winampa nikt nie używa" jest bardzo nieaktualne.

Do muzyki spoko,ale do oglądania filmów ALLPlayer bije go na głowę.

Jak chcecie to jeszcze zaprezentowałem iTunesa,programu zasadniczo podobnego do Winampa,ale za pomocą tego programu można kupować swoją ulubioną muzykę i filmy,lecz obsługuje(oprócz komputerów) produkty od Apple Inc.

Film z iTunes w roli głównej: https://www.youtube.com/watch?v=u9LR7fVh7e0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pozostaje czekać na recenzje Gadu Gadu i Windowsa 98SE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łooo, panie, co za nostalgia. Długie lata korzystałem. Przerzuciłem się na nowsze rzeczy dopiero w chwili, kiedy zacząłem bardziej skomplikowane rzeczy z muzyką robić niż "play - shuffle" :E

 

A Allplayer to zło i naciąganie na kasę. Zmusić to do wyświetlania filmu w czymś innym niż najpopularniejsze z popularnych kodeków w najbardziej typowych ustawieniach to cud. A jeszcze kiedyś mieli opcję "poslij sesemesa to ci kodeki wszystkie pobierzemy." Kukiz, Duda i kamieni kupa ta opcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Splendor Poland

No to pozostaje czekać na recenzje Gadu Gadu i Windowsa 98SE.

Jak będą zainteresowani lub osoby szukające sentymentu to czemu nie.

 

A Allplayer to zło i naciąganie na kasę. Zmusić to do wyświetlania filmu w czymś innym niż najpopularniejsze z popularnych kodeków w najbardziej typowych ustawieniach to cud. A jeszcze kiedyś mieli opcję "poslij sesemesa to ci kodeki wszystkie pobierzemy." Kukiz, Duda i kamieni kupa ta opcja.

Opinia o ALLPlayer może być u każdego inna.Na niego nie narzekam,jeszcze mnie nigdy nie zawiódł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietacie czasy SUBedit playera i sciaganie napisów? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietacie czasy SUBedit playera i sciaganie napisów? :E

 

Sub-edita uzywalem od zawsze i byl chyba najlepszy (przed nim katowalem Vplayera)

Niestety na Win 8 + zaczal juz ten SE kuleć mocno i nie mialem nerwow - przesiadlem sie na VLC ale ... brakuje nieraz latwosci obslugi i niektorych skrotow z SE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do filmów też winampa nie używam za to świetnie spisuje się Media Player Classic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a teraz taki temat:

 

Winampa używam od wielu WIELU lat z przyzwyczajenia, ale nie o tym. W parze z kartą xfi titanium ze sterami danielK po ostanim patchu windowsa 10 mam przestery na domyślnej wtyczce outputowej out_ds.dll.

ktoś coś pomoże :E?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a teraz taki temat:

 

Winampa używam od wielu WIELU lat z przyzwyczajenia, ale nie o tym. W parze z kartą xfi titanium ze sterami danielK po ostanim patchu windowsa 10 mam przestery na domyślnej wtyczce outputowej out_ds.dll.

ktoś coś pomoże :E?

 

Probowales inny output ? Probowales zmienic ustawienia wtyczki wyjsciowej ? Ew. sprobuj wylaczyc akceleracje sprzetowa

Tutaj akurat mozliwosci jest sporo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Probowales inny output ? Probowales zmienic ustawienia wtyczki wyjsciowej ? Ew. sprobuj wylaczyc akceleracje sprzetowa

Tutaj akurat mozliwosci jest sporo

zmieniłem całą wtyczkę outputową i jest ok, ale ta winampowa brzmiała najlepiej. nie pomagało zwiększanie buforów i wyłączanie akceleracji. winny wiadomo że jest update windowsa do 1803 bo wcześniej nie miałem problemów.

szkoda że nikt nie chce się pochylić nad odświeżeniem tego odtwarzacza, wszak jest moda na reaktywację marek produktów retro, a i okazuje się że winampa nadal dużo ludzi używa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość RMS_84

Jak by został wydany WinAmp 5.8 beta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Pamięć RAM GOODRAM IRDM DDR4  (4x8GB) 3200MHz, Zasilacz: CHIEFTEC Smart GPS-600A8 600W Grafika: RTX 3070 6 GB Procek: Intel I7 6700k Płyta główna: Asus Z170 pro gaming Chłodzenie procka to coś takiego (podwójne wentylatory): https://www.morele.net/chlodzenie-cpu-endorfy-fera-5-dual-fan-ey3a006-11788461/?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=19706589240&gad_source=1&gclid=Cj0KCQjwqpSwBhClARIsADlZ_TnsUcqCx3gtfeqE30iNROlFLBFQQR44uSmBQlSenBA_gfYvjrjOKIwaApJ6EALw_wcB A obudowa to nie pamiętam. Wiele lat temu kupiona ale duże pudło SilentiumPC. 
    • Myślę, że większość ludzi robi to dla funu i dla nauki, niekoniecznie fixując grę, tylko zwyczajnie dodając/zmieniając jej mechaniki (na to właśnie czekam, stąd pytanie), potem jeszcze tacy frajerzy zostają jakimiś dobrze opłacanymi programistami czy coś, ha tfu, jak można tak nisko upaść xD
    • @Caps dzieki wielkie, mam kilka pytanek: - poleciles Endorfy Navis F360 Black 360mm, czy jest to lepsze chlodzenie niz Arctic Liquid Freezer III 360? - poleciles ssd Kingston KC3000 2TB. Gdzies na reddicie polecili mi Crucial SSD T700 ktory jest duzo szybszy ale i duzo drozszy (i ma tylko 1TB). Czy warto go wziac bo bym sie ku temu sklanial bo mam juz 4TB SSD SanDisk Extreme Pro portable gdzie moglbym trzymac dane - zasilacz 750W ten ktory poleciles bedzie OK? Od czego zalezy kiedy trzeba wiecej W? - ta ramka NeoTEC ILM Fixer to jest teoretycznie opcjonalnie zeby procek sie nie przegrzewal?  - jakies dodatkowe wentylatory sa nieporzebne?   Zastanawiam sie czy np. zwiekszenie budzetu do 11k nie poprawi znaczaco ktoregos z komponentow czy raczej juz nie ma sensu doplacac? Chce kupic kompputer tak zeby mozna go bylo w przyszlosci rozszerzyc, czy z obecnym zestawie bedzie to mozliwe?    Tutaj jbc jest lista z reddita: https://pcpartpicker.com/list/YhFR89
    • Odp. na pytanie. Już się z tego wyleczyłem, kiedyś faktycznie wszystko co nowe było ciekawe teraz większość to przeciętność okraszona problemami. Jest tyle "starszych" tytułów już połatanych że jest w co grać i z czego wybierać. Nie ma ciśnienia żeby rzucać się na każde barachło 😉.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...