Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Levider

Drukarka zacina się, wywala error

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ostatnio mam problem z drukarką HP DeskJet F380

Mianowicie podczas drukowania kilku stron (zazwyczaj do końca planowanych) zacina się, coś tam w niej buczy, kartka się zacina i trzeba ręcznie ją wyciągnąć (trochę siłą). Dodatkowo na drukarce wywala E (nie na pc), pewnie to jakiś error. Dalej nie chce drukować i trzeba ją zrestartować.

Po tym zabiegu w Panel ster > drukarki jest na szaro i pomaga rozwiązywanie problemów.

 

Ktoś może wie jak ją przywrócić do żywych?

 

Jak się dowiem czegoś więcej to dam znać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjmij podajnik papieru i wyczyść rolki na początek

 

Done, bez zmian

 

W międzyczasie zbuntowała się i teraz drukuje po 1-2 cm tekstu i wypluwa kartkę.

Z tego co tam obserwowałem to buczenie to ten cały panel gdzie jest przymocowany panel z tuszami. Blokuje się po lewej stronie i nie chce przejść na drugą stronę. Po jakimś czasie przestaje i wyjmuję kartkę na siłę

 

A i jeszcze coś. Kartka wchodzi do końca. Nie zatrzymuje się na gumeczce do pobierania. Wydaje mi się, że powinna się zatrzymać

 

EDIT

Po skończonym drukowania. Wywala to E na drukarce, świecą diody od tuszu i papieru

 

EDIT2

Za każdym razem zagina kartkę w jednym rogu. Jak wypluwa kartkę to jest to prawy dolny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...