Forum PCLab.pl: pad xbox one <naprawa> - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

pad xbox one <naprawa> Oceń temat: -----

#1 Użytkownik jest niedostępny   Modryyy 

• Dyskutant
  • PipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 09 Maj 2018 - 11:15

hej mam problemy z dwoma padami od xone.

pierwszemu lewy analog nie reaguje jak sie pociągnie w dół

a z drugim jest taki problem, że gdy pociągnę lewy analog w dół albo w górę, to potem przez jakiś czas leci cały czas śmiga w dół albo w górę dopóki nie pociągne go w prawo bądź w lewo

I moje pytanie jest takie. Co z nim sie stało. Czy to wina analogów, czy bebechów. I czy warto je naprawiać czyli czy nie przekroczy budżetu które można je kupić.

#2 Użytkownik jest niedostępny   marek.b 

• .
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 16 Maj 2018 - 15:54

Miałem podobny problem. Bez dotykania gałki potrafił się "wczytać" ruch gałki do przodu przez co np. leżąc w battlefieldzie w krzaku nagle moja postać zaczynała sama czołgać się do przodu. Nie mówiąc już o wariactwie z jakim przez to miałem do czynienia przy próbie wpisania wiadomości, czy ustawienia czegoś w menu.
Rozwiązanie jest proste i tanie - rozkręcenie pada i wymienienie analoga. Wpisz sobie w alledrogo "analog xbox one" i wyskoczy Ci ta część za jakieś 10zł. Rozmontowanie pada jest banalne, ale do samej wymiany potrzebujesz lutownicy i odrobinę umiejętności. Nie jest to jakieś ciężkie - wylutowujesz starą część i wlutowujesz analogicznie nową, ale jeśli masz dwie lewe ręce to nie zabieraj się do tego bo z pada, który sprawia problemy zrobisz sobie pada bez sprawnej gałki.

Strona 1 z 1