Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Modryyy

pad xbox one <naprawa>

Rekomendowane odpowiedzi

hej mam problemy z dwoma padami od xone.

 

pierwszemu lewy analog nie reaguje jak sie pociągnie w dół

 

a z drugim jest taki problem, że gdy pociągnę lewy analog w dół albo w górę, to potem przez jakiś czas leci cały czas śmiga w dół albo w górę dopóki nie pociągne go w prawo bądź w lewo

 

I moje pytanie jest takie. Co z nim sie stało. Czy to wina analogów, czy bebechów. I czy warto je naprawiać czyli czy nie przekroczy budżetu które można je kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny problem. Bez dotykania gałki potrafił się "wczytać" ruch gałki do przodu przez co np. leżąc w battlefieldzie w krzaku nagle moja postać zaczynała sama czołgać się do przodu. Nie mówiąc już o wariactwie z jakim przez to miałem do czynienia przy próbie wpisania wiadomości, czy ustawienia czegoś w menu.

Rozwiązanie jest proste i tanie - rozkręcenie pada i wymienienie analoga. Wpisz sobie w alledrogo "analog xbox one" i wyskoczy Ci ta część za jakieś 10zł. Rozmontowanie pada jest banalne, ale do samej wymiany potrzebujesz lutownicy i odrobinę umiejętności. Nie jest to jakieś ciężkie - wylutowujesz starą część i wlutowujesz analogicznie nową, ale jeśli masz dwie lewe ręce to nie zabieraj się do tego bo z pada, który sprawia problemy zrobisz sobie pada bez sprawnej gałki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...