Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Forii

Wygłuszające słuchawki do gier z pozycjoniwaniem + muzyki.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

 

Chciałbym sobie sprawić nowe słuchawki, mikrofon mile widziany ale nie jest obowiazkowy.

Do tej pory posiadam świetne słuchawki Creative Labs Aurvana Live, którą służą mi już od 4 lat, jedyna wada to że skóra z nausznika się już po prostu zdziera, kabel tlyko 1,2m no i brak mikrofonu + slabe wygluszanie ale za to są lekkie i nadaja sie nawet na rower czy na podroz.

Mimo wszystko bardzo podoba mi się ich jakość dźwięku, stereo, wygłuszenie też nie jest niezłe ale to nie jest jednak to czego szukam.

Zależy mi by te słuchawki były głownie do gier i ewentualnie muzyki - choć nie wiem czy jest taka kategoria.

Priorytetem jest wygłuszenie dźwięków z zewnątrz, bo słuchawki mają być też do pracy gdzie pracuje w grupie ludzi którzy wokół rozmawiają i uwierzcie mi nic tak nie rozprasza niż gadanie obok Ciebie kolegi gdy Ty w tym czasie rozmawiasz. Pozycjoniwanie w grach i przystepna jakosc dzwieku w muzyce/filmach

 

Patrzcie ostatni post

 

Jeżeli to nie jest forum od tego to poleć ktoś na priv chociaż inne, skopiuje to co napisalem i wkleje gdzie indziej.

Wole zapytac niz kupowac kota w worku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem CAL i sobie je bardzo chwale bo kupiłem je w kwocie 180zł dobrych parę lat temu.

 

 

Chcesz dobre wygłuszenie to szukaj używanych AKG 550 ja swoje kupiłem za 350zł. Dobre do grania i do muzyki. Słuchawki bardzo grzeją w uszy.

 

 

Polecam Ci stronę www.audiofanatyk.pl poczytaj sobie i wybierz model

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem CAL i sobie je bardzo chwale bo kupiłem je w kwocie 180zł dobrych parę lat temu.

 

 

Chcesz dobre wygłuszenie to szukaj używanych AKG 550 ja swoje kupiłem za 350zł. Dobre do grania i do muzyki. Słuchawki bardzo grzeją w uszy.

 

 

Polecam Ci stronę www.audiofanatyk.pl poczytaj sobie i wybierz model

Ok wydaja sie spoko, choc podobno graja płasko.

 

W cenach do 350zl znalazlem te:

 

Kingston HyperX Cloud

https://www.ceneo.pl/52241478#cid=14283&crid=88110&pid=11293

 

Qpad QH-90

https://www.ceneo.pl/30199568

 

Sennheiser PC 320 (nauszne)

https://www.ceneo.pl/14761448

 

Senki PC 330 (Zamkniete)

https://www.ceneo.pl/7366414

 

Qpad QH-90 /85

https://www.ceneo.pl/30199568

 

Superlux HMC-631

https://www.ceneo.pl/30300866

 

 

oraz CloudX (kabel 1.3m czyli taki jak CALE co mi sie podoba) bo to nowszy model

https://www.ceneo.pl/47432866

Które byście wybrali?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość P_M_

Hej.

Przy dłuższej pracy lepiej sprawdzą się słuchawki z tekstylnymi nausznicami.

Kierunek 'sluchawki wokół uszne' jest właściwy. Przy tym istotny jest też docisk. Czasem warto przymierzyć. Jest to o tyle istotne, ze każdy z nas jest inny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Przy dłuższej pracy lepiej sprawdzą się słuchawki z tekstylnymi nausznicami.

Kierunek 'sluchawki wokół uszne' jest właściwy. Przy tym istotny jest też docisk. Czasem warto przymierzyć. Jest to o tyle istotne, ze każdy z nas jest inny.

Ktore z top 6 wyżej wymienionych przeze mnie to posiadaja? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qpady QH-90 i kingstony HyperX cloud to to samo tylko z innym logiem. Z tego co wiem HyperX Cloud 2 maja dodatkowe welurowe pady ale to musialbys sprawdzic moze cos sie zmienilo w miedzyczasie (sa tez dostepne wersje "okrojone" z samymi sluchawkami bez karty dzwiekowej HyperX Cloud Core)

Ja tam na te kingstony nie narzekam i w kwocie ~300zl sa chyba jedynym polecanym modelem Z MIKROFONEM (chociaz jego jakosc moglaby byc lepsza w tej kwocie)

+ dosc konkretna konstrukcja, czasami gdzies spadna a nic po nich nie widac (kiedys w plantronicsach pekl mi palak tylko dlatego ze mam duzy czerep, oczywiscie gwarancja nieuznana bo jak to tak, na pewno bylo rzucane xD)

+ tak jak wyzej kolega polecil - na audiofanatyku masz calkiem konkretne listy, EvilKillaruna przerobil juz tego na peczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Kingston HyperX Cloud. W tej cenie można je polecić. Sensownie wykonane, dobra jakość dźwięku, a do tego są wygodne. Tak samo bardzo udane są np. Plantronics RIG 500.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość P_M_

Hyperxy są sympatyczne i mają dwa komplety padów. Welur i ekoskora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest pewien problem, na stronach jest mnóstwo dziwnych modeli HyperX, moze nie dziwnych ale są wersje HyperX cloud Core, cloudX, cloud II, cloud revolwer, black, silver.

Nie wiadomo ktore wybrac.

 

Zapomnialem też dodac ze zalezy mi na dobrej a nie koniecznie przecietnej jakosci mikrofonu, stad mikrofon ktory jest dolaczony do sluchawek wolalbym zeby byl lepszy np od tych ktore mialem w pracy:

czyli te wspomnaine randomowe:

http://www.avans.pl/sluchawki-z-mikrofonem/sluchawki-yenkee-hornet-yhp-3010,id-837556?gclid=EAIaIQobChMIm-zmubv82gIVjLTtCh2LvQwaEAYYASABEgJgBvD_BwE&gclsrc=aw.ds&dclid=CMXBuLu7_NoCFReHmgodWTUEOQ

 

Informacje tam zawarte dotyczace mikrofonu niewiele mi mowia, warto wspomniec ze sluchawki bede podlaczał do telefonu stacjonarnego stad nie ma opcji bym ustawial jak to w windowsie np jakies tlumienie szumow mikrofonu cz zwiekszenie jakosci dzwieku bo ogranicza mnie to do systemu zawartego w telefonie stacjonarnym. Czyli wbudowane tlumienie szumow bedzie obowiązkowe, co tez maja sluchawki moje z pracy.

 

Tutaj recenzja Qpadow, dzwiek fajny ale wlasnie mikrofon przecietny, a jak to ejst w przypadku cloudów?

 

 

 

Lepszy mikrofon maja chyba te:

https://www.ceneo.pl/7366414

 

 

W dodatku HyperX Cloud Black po prostu juz nie ma na rynku wiec zostają senki lub qpady, a szkdoa bo black maja dodatkowe wenylowe

nauszniki

 

Czyli

 

Odnawiam temat, dzisiaj słuchałem jakości dźwięku ze słuchawek beats, wartych ponad 900zł, jakość jest fenomenalna, uświadomiłem sobie że jak przechodzić z CAlów wartych 200zł to jestem w stanie zapłacić nawet 700-800zł za słuchawki ze wspomnianym mikrofonem (mam nadzieje że chociaz tutaj będzie on lepszej jakości).

Z polecanych znalazlem tylko te:

https://www.ceneo.pl/39581282#crid=111105&pid=11293

 

No chyba ze senki pc330 lub qpad qh90 okaza sie wystarczajace ;)

 

Uświadomiłem też sobie że tłumienie dzwiekow z zewnatrz to dla mnie top 1 priorytet, ponieważ w domu mam mechaniczną klawiaturę i nic tak bardziej mnie nie irytowało niż dźwięki klawiszy (mimo podłożonych gumek tłumiących lekko ten dźwięk).

 

Także inaczej. Które z w/w będą najbardziej tlumic dzwiek?

 

Znalazlem PG1 w cenie 666zl, czekam aż tylko ktoś mi potwierdzi czy nie będę żałował w porównaniu do cloudx

Dodatkowo interesuje mnie kwestia 6,3 mm (Jack), czy ten jack bedzie pasowal do komputera? w calach i w komputerze mam wejscie tylko na mini jack.

 

https://www.ceneo.pl/39581281

 

Kupilem powyzsze ath-pg1 jednak malo sie znacie :)

oby byly dobre

bo na amazonie lepsze opinie mialy cloudy

https://www.amazon.com/Audio-Technica-ATH-PG1-Closed-Back-Premium-Microphone/dp/B00OTG9RJQ/ref=sr_1_1?s=electronics&ie=UTF8&qid=1526682097&sr=1-1&keywords=ath-pg1

 

CZYTAJ OD TEGO: \/

 

Jednak odnawiam, ath-pg1 moze i troche lepiej graja niz cale ale nie tlumia tak dzwieku jakbym chcial, za cene 666zl oczekiwalem duzo wiecej:

 

Stworzylem liste slucahwek do wyboru, ktore byscie polecali z tych wszystkich? albo przynajmniej 3 modele na ktorych powinienem sie skupic i wybrac jedne.

W planie mam dokupic druga pare i w razie co odeslac aktualne ath-pg1 a jak nie to przy nich zostane, mam 13 dni na zwrot:

 

Poszperałem troche i z zamknietych najbardziej polecane były (nie musi byc mikrofon choc jest mile widziany, priorytet to izolacja i lepsza jakosc dzwieku niz ath w muzyce/grach - pozycjonowanie:)

AKG K550 MKII - wygladaja jednak jak naleśniki (amazon cena: 4,2 - ‎191 opinii)

 

Słuchawki FOCAL listen (ESPICAS107) ( amazon Ocena: 4,2 - ‎20 opinii )

 

te trzy modele beyerdynamica maja najwiecej opini i najlepszych na amazon (Ocena: 4,4 - ‎1 086 opinii) - wychodzi ze na te bede musial sie zdecydowac, kwestia ktore wybrac... bo podobno te 250ohm wymagaja juz wzmacniacza czyli kolejny wydatek - dragon fly. choc kosztuja mniej niz moje ath-pg1 wiec nie ma problemu

BEYERDYNAMIC DT770 PRO 250OHM 

BEYERDYNAMIC DT770 PRO 32OHM

BEYERDYNAMIC DT770 PRO 80OHM

 

SONY MDR-XB950AP CZARNY - super, i piszą że dzźwiękoszczelne za 350zl !!!! ( amazon ocena 4,4 - ‎482 opinie)

tylko czy lepsze od cloud x / qpad qh-90?

 

AUDIO-TECHNICA ATH-MSR7NC CZARNY - (amazon ocena: 4,1 - ‎353 opinie)

 

FOCAL SPIRIT PRO (amazon ocena 4.0 - ‎72 opinie)

BOSE QUIETCOMFORT 25 CZARNY (amazon ocena 4,2 - ‎3 269 opinii) - maja mikrofon na pałąku.

 

Może też niepotrzebnie wybieram z tych drozszych?

Z tańszych do 350zl są:

Kingston HyperX Cloud (amazon ocena 4,1 - ‎4 159 opinii)

oraz:

QPAD QH-90 CZARNE (amazon ocena 3,9 - ‎54 opinie)

 

Co powiecie na AKG K550 MKII ? Będą lepsze od ath-pg1?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam HyperX Cloudy już od ponad 3 lat. Przesłuchałem już na nich myśle ponad 4000h i nic się z nimi nie stało. Brzmienie to lekkie V, z racjonalną wycofaną średnicą. Słuchawek nie czuć na uszach, są super wygodne. Pozycjonowanie w grach jest bardzo dobre, a słuchanie muzyki jest bardzo przyjemne. Lecz ja osobiście bym poczekał na klona HM5 przez Snaba, który wyjdzie pod koniec czerwca i będzie kosztował poniżej 400zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam HyperX Cloudy już od ponad 3 lat. Przesłuchałem już na nich myśle ponad 4000h i nic się z nimi nie stało. Brzmienie to lekkie V, z racjonalną wycofaną średnicą. Słuchawek nie czuć na uszach, są super wygodne. Pozycjonowanie w grach jest bardzo dobre, a słuchanie muzyki jest bardzo przyjemne. Lecz ja osobiście bym poczekał na klona HM5 przez Snaba, który wyjdzie pod koniec czerwca i będzie kosztował poniżej 400zł

 

Kusząca propozycja bo tak na prawdę serio małą różnice czuje gdy mam teraz te CALe i gdy porównuje je z ath-pg1. Sluchawki wygladowo tylko sie wyrozniaja no i maja bardzo dobry mikrofon, maja dodatkowo wieksze nausznice no i chyba to wszystko, lekkie sa podobne jak cale

Chyba je po prostu zwroce i bede mial 666zl w kieszeni, za przesylke i tak nie placilem wiec strace tylko 15zl za wysylke spworotem.

A te hm5 snaby, to gdzie moge o nich poczytac? One tez beda na bazie Texasow jak hyperx cloudy? Myslisz ze beda lepsze? bo jak tak to moge przeczekac caly czerwiec na te sluchawki, o ile beda to zamkniete sluchawki i izolacyjne.

A te hyperx cloud dobrze izoluja/tlumia dzwieki z zewnatrz?

Jak ich mikrofon?

te hm5 nie moge o nich nic znalezc, snab tez nic nie znajduje.

wiesz, chcialbym sluchawki z mikrofonem, wiadomo ze moge dodatkowy kabel przyczepic Zalmana mikrofon ale to juz dodatkowy zbedny bajer ktory nie wyglada.

 

Bylbym wdzieczny za odpisanie to jeszcze w razie co 7 dni potestuje te ath i zwroce po prostu poprzez formularz zwrotu.

DOdatkowo one nie mają etui oraz kable nie sa wymienne, zniszczysz kabel to po sluchawkach :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam hm5 od ponad 2lat z polaczeniem z aim sc808, ogolnie z takiego setupu jestem bardzo zadowolony, lecz jezeli mialbym kupowac HM5 jeszcze raz to bym sie zastanowil, poniewaz już 2x wymienialem te "widełki" , raz poprostu wyslalem na gwarancje i podobno zrobili "wyjatek" i wymienili na nowe lecz jakos 2-3 miesiace temu znówu popękały i zakupilem z allegro "palak-czesc-do-sluchawek-brainwavz-hm5-i7357219242.html". Wiadomo nie kazdemu bedzie pasowala taka opcja, podobno teraz wypuscili lub maja wypuscic nowa rewizji z lepszym wykonaniem pałąka ale na cuda też bym nie liczył. Co do samych słuchawek, nie jestem audiofilem ale dla mnie grają świetnie z aimem, wygłuszają też bez zarzutu, czasem użytkuje ich ponad 8h dziennie i nie mam problemu z ich "wygodą" są naprawdę lekkie jak na swoją konstrukcję :)

Dodam jeszcze że gdy szukałem słuchawek, miałem takie same priorytety jak Ty i one je spelniają, tylko ten pękający pałąk to jedyny mankament, jak dla mnie przynajmniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam hm5 od ponad 2lat z polaczeniem z aim sc808, ogolnie z takiego setupu jestem bardzo zadowolony, lecz jezeli mialbym kupowac HM5 jeszcze raz to bym sie zastanowil, poniewaz już 2x wymienialem te "widełki" , raz poprostu wyslalem na gwarancje i podobno zrobili "wyjatek" i wymienili na nowe lecz jakos 2-3 miesiace temu znówu popękały i zakupilem z allegro "palak-czesc-do-sluchawek-brainwavz-hm5-i7357219242.html". Wiadomo nie kazdemu bedzie pasowala taka opcja, podobno teraz wypuscili lub maja wypuscic nowa rewizji z lepszym wykonaniem pałąka ale na cuda też bym nie liczył. Co do samych słuchawek, nie jestem audiofilem ale dla mnie grają świetnie z aimem, wygłuszają też bez zarzutu, czasem użytkuje ich ponad 8h dziennie i nie mam problemu z ich "wygodą" są naprawdę lekkie jak na swoją konstrukcję :)

Ja widzę tu tylko jakieś btainwavz, nie ma nic o firmie Snab:

https://www.ceneo.pl/19570955

 

A co do karty graficznej to nie posiadam żadnej, tylko na zintegrowanej testuje te sluchawki, wiem ze to nie jest dobre ale nie widzi mi sie kupowanie na ten moment karty dzwiekowej za 500zl (a tyle kosztuje ta: aim sc808)

 

Sam juz nie wiem co robic, czy zostac na tych ath-pg1 czy je zwrocic i zostac na Calach.

jedyna roznica na ath-pg1 to wiadomo wyraźnisty i szczegolowy dzwiek ale to wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nie wiem czy warto pchac sie w sluchawki za ponad 500zl jak bedziesz korzystal z integry, https://www.audiofanatyk.pl/recenzja-brainwavz-hm5/ tutaj jest cos wiecej o hm5, ogolnie jak oddawalem swojego aima na gwarancje,bo mialem problemy z jego "znikaniem", to uzytkowalem hm5 na integrze no i roznica byla kolosalna, porownalbym to z monitorem 60hz a 144 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nie wiem czy warto pchac sie w sluchawki za ponad 500zl jak bedziesz korzystal z integry, https://www.audiofanatyk.pl/recenzja-brainwavz-hm5/ tutaj jest cos wiecej o hm5, ogolnie jak oddawalem swojego aima na gwarancje,bo mialem problemy z jego "znikaniem", to uzytkowalem hm5 na integrze no i roznica byla kolosalna, porownalbym to z monitorem 60hz a 144 :)

 

Obym je mogl dorwac w media expert to przymierze i poslucham, porownujac z ath-pg1.

 

Wyglada ok, choc podobaja mi sie bardziej z wygladu te ath.

 

Hmm.

Waga: 131 g. - serio? jak one moga izolowac jak taka niska waga, uscisk do glowy dobry?

 

 

Kwestia że ktos pisal ze pod koniec czerwca wyjdzie nowy model tych sluchawek, to lepiej czekac czy co? :)

Miesiac bez ath bym wytrzymal, jakos wiekszego wrazenia na mnie nie zrobily, ale mozliwe ze to wlasnie przez integre,

 

roznica 60hz vs 144hz - o to wiem o co Ci chodzi, nigdy nie wroce do 60hz ale karty dzwiekowe kojarza mi sie potrzebne do glosnikwo ktore wymagaja zeby byly glosnejsze, to rzecz na jakies koncerty a nie w domu dla przecietnego kowalskiego ktory slucha muzy dosyc cicho. sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, co do izolacji - nie wiem jakby sie sprawdzila w sytuacji ktora opisales w pierwszym poscie, ale dla mnie jest na dobrym poziomie, ucisk jest ale nie jest to cos nie komfortownego, poprostu dobrze przylegaja.

Tak jak napisalem wczesniej, nie wiem czy kupilbym je jeszcze raz przez problemy z palakiem ,ale w innych kwestiach spelnily moje oczekiwania.

Czy warto sie wstrzymac? nie mam pojecia, moze tez warto sprawdzic inne modele, ja tylko opisalem swoje doswiadczenia z HM5 ktore sa dla mnie pozytywne, ale nie mam zamiaru nikogo namawiac do ich zakupu.

Z tego co pamietam to chyba RELOOP SHP-1 to tez tansze odpowiedniki HM5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak zwroce ath-pg1 w cenie 666zl i zamiast nich kupie jakas dzwiekowke np za 400zl dragonfly black to CALE beda graly lepiej niz ath? w ten sposob zaoszczedze kase, a dopóki CALe dzialaja to po co kupowac nowe. Kwestia ze w cal nie mam takiego dobrego pozycjonowania, nie wiem od czego to zalezy, no i izolacja jest zdecydowanie mniejsza (slysze wszystko co sie dzieje w domu). W grach ath są super!, ale w muzyce juz mniej, w calach zdecydowanie na odwrót, chyba to jest ta roznica.

 

Na innym forum polecono mi taK:

Dragonfly Black z CAL to nie jest dobry pomysł. Będzie klucha na basie. Prędzej Dragonfly Red pod nie.

 

W zamkniętych słuchawkach wybór jest naprawdę średni w tej cenie.

 

Jeśli miałbym wydać swoje pieniądze kupiłbym nowe Focal Listen (499 zł) plus mikrofon Zalman Mic1 za 25 zł plus używkę Dragonfly Black za 250 zł i cieszył się mega zestawem.

 

Świetna izolacja, bardzo dobra scena z pozycjonowaniem. Warto sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

 

Posiadam nowe słuchawki ATH-PG1 aczkolwiek juz wygrzane, porównywałem je z Focal Listen, jakość dźwięku jest podobna, jednak basy w ATH bardzo mi się podobają i scena (która jest również przydatna w grach - przestrzenność, o ile dobrze piszę, lubie jak dźwięk przeskakuje z jednego nausznika do drugiego, w Focalach jest to zminimalizowane).

 

 

Jednak wciąż nie czuję że to jest to jeżeli chodzi o odsłuch muzyki, w grach słuchawki są bardzo dobre (w końcu tam tylko patrzę na pozycjonowanie, co innego gdy słucham muzyke :) ), stąd pomyślałem o Dacu.

 

Oto moje początkujące wymagania(jestem w tym świeży):

- Zależy mi na tym by wyeliminować szumy i zwiększyć dokładność odsłuchu kawałków na youtube by były bardziej żywe, bym się mógł delektować jak dobrze brzmi każdy kawałek. Czyli taki jakby po prostu boost.

 

Nie wiem więc czy mam po prostu szukać lepszych słuchawek typowo do lepszych odsłuchów muzycznych, czy da radę to osiągnąć poprzez jakiś Dac, wzmacniacz czy kartę dźwiękową.

Słyszałem że dragonfly black jest fajnym wyborem, przy okazji jest to bardzo mobilna wersja co by mi się podobało bo mógłbym z tego tez korzystać w pracy czy z telefonem.

Aczkolwiek nie chce się tutaj ograniczać do jednego modelu w formie usb tylko no nie ukrywam że jestem maniakiem komputorowym, duży monitor 144hz, klawiatura mechaniczna, czołowa myszka, stąd jestem po prostu graczem i większość mojego czasu spędzam na wygodnym fotelu przy komputerze, dlatego tej mobilności w formie dragonfly nie potrzebuje, jeżeli jesteś coś dobrego w tej samej cenie a w formie karty dźwiękowej (pci-e) to chętnie skorzystam.

 

 

Cena oczywiśćie jak dla początkującego tutaj nie powinna być zdziwieniem, audiofilem nie jestem, ale jestem osobą wymagającą, jak już mam słuchawki na głowie za 666zł to chce by one grały wyśmienicie również w muzyce, stąd słyszałem że od tego mamy właśnie wzmacniaczne i poprawiacze dźwięków. Tak więc budżet 300-500zł. Więcej niż cena słuchawek to wg mnie nie opłaca się wydawać bo już mi się włącza żaróweczka w głowie że już bym wolał zwrócić ath ale przypasowały mi one z uwagi na wyśmienity mikrofon, wygoda, design, pozycjonowanie i basy.

Słucham głownie house club, rocka, muzyka elektroniczna.

Lubie dobry wokal ale i efekty dźwiękowe. Żywie się nimi, stąd muszą brzmieć idealnie.

 

bardzo proszę o sugestie.

Ten dragonfly wydaje sie fajnym prezentem i wolalbym chyba tego typu wersje wzmacniaczy na usb, ale jezeli moge miec w tej samej cenie cos 2x lepszego to wiadomo ze moj wybor bedzie inny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra nic nikt nie proponuje to po weekendzie zamawiam dragonfly black, za 300-400zl io tak nic lepszego nie znalazlem a sugerowalem sie audio fanatykiem

 

Mam jednak pytanie, czy pod Daca moge podlaczyc głośniki microlab 2.1?

 

Drugie pytanie to jezeli moje sluchawki maja wyjscie na dodatkowy kabel mikrofonowy to rozumiem ze tego podlaczam normalnie do integry a oddzielnie do dragonfly sluchawki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego Ci w nich brakuje pod względem muzyki? Może po prostu to sprzęt nie pod twoje preferencje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego Ci w nich brakuje pod względem muzyki? Może po prostu to sprzęt nie pod twoje preferencje.

Brzmienia, pisałem wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"zwiększyć dokładność odsłuchu kawałków na youtube". To ja proponuje poszukać lepszego źródła niż YT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"zwiększyć dokładność odsłuchu kawałków na youtube". To ja proponuje poszukać lepszego źródła niż YT.

Co proponujesz?

I tak dac sie przyda. Ten dragonfly black jest warty swojej ceny?

Podoba mi sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy brzmienia? Jeśli wszystko ma być bardziej żywe to znaczy że szukasz bardziej agresywnych słuchawek, może mających charakterystykę V

 

Po za tym z YT to sobie można na dworze albo w aucie słuchać. Ściągaj albumy przynajmniej w mp3 320kbps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A najlepiej to w formacie FLAC, naprawdę ciężko nie jest znaleźć a różnica jest kolosalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...