Skocz do zawartości
raul_ole

FIFA 19

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda na to, że jeszcze bardziej wqwiające to będzie niż 18tka po spaczowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po demie zmiana o 360 stopni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja FIFA kupuje co roku by jak zwykle lubię pograć sobie w dobrą piłkę nożną a podobno ma być poprawiona obrona bramkarzy i jeszcze wiele mechanik w grze ma być poprawiona. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja FIFA kupuje co roku by jak zwykle lubię pograć sobie w dobrą piłkę nożną a podobno ma być poprawiona obrona bramkarzy i jeszcze wiele mechanik w grze ma być poprawiona. :)

Począwszy od FIFA International Soccer z 1994 roku, której na pewno nie masz oryginalnej pudełkowej wersji. lol2.gif:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

FIFA to jedna z nielicznych gier w któych wybieram tryb multi niż singla (dziwne bo jestem singlowcem). Dawno temu jeszcze jak internet dopiero się rozwijał to grało się w singla np FIFA World Cup 98 , FIFA 97, FIFA 2000 - fajne były i to bardzo.. Później jakoś omijałem te serię aż do FIFA 08 w której rozegrałem tysiące meczyków z jednym znajomym w trybie online :). To były czasy :). Kolejne fify? Cóż chyba najbardziej z nowszych to FIFA 14 lub 15 - rozegrałem mnóstwo meczyków na PC.. Świetnie się grało ale tylko w trybie online . Uwielbiałem tryb 10 lig gdzie awansowałeś ;). Raz tylko udało mi sie w online dojśc do 1 ligi i tam wygrac.

 

Później jak już kupiłem pierwszą konsolę PS3 i drugą PS4 to już były nowsze fifki.. i niestety ciężko mi sięjuż grało.. Mimo ze lepiej bo na padzie to jednak mi osobiscie było ciezko.. Na pC to zawsze grałem tylko na klawiaturze ;). Ostatnie fify olałem, mimo ze miałem do nich darmowy dostęp to po prostu nie chciało mi się grać. Może się skuszę na 19, ale sam nie wiem.. Oczywiście tylko do trybu online. Bo single jakoś mnie nie interesuje. Ok Fifa ma tryb menadżerski ale to jest takie ubogie, że głowa boli :). Już lepiej gra w Football Manager jeśli ktoś ma ochotę na porzadną grę z tego gatunku.

 

A no zapomniałem dodać, że przeszedłem Fabułę w FIFA 17, bo nie była zła - fajne cut- scenki lecz liga angielska mnie tak interesuje jak szwajcarski zegarek :D.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem od FIFA 12 i i teraz czekam na FIFA 19 :cool:

 

FIFA 19 to zawsze co roku pewny zakup a reszta gier to jedna wielka niewiadoma. :E

 

A jaki piłkarz będzie na okładce gry. :hmm:

Edytowane przez Mały Głod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedzie najlepsza w serii. Bedzie grane od premiery :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupić najtaniej na ps4, 250zl powaliło ich z tą ceną... Ciekaw jestem dema

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupić najtaniej na ps4, 250zl powaliło ich z tą ceną... Ciekaw jestem dema

Chciałeś konsole to masz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 stadionów w La Liga!!!!

 

Edytowane przez raul_ole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 stadionów w La Liga!!!!

 

Tak się tylko murawe widzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei mam pytanie, odnośnie FUT na PC.

 

Czy w 18 dalej występowali trainerowcy? Czyli brązowy skład przeciwnika, 3sek meczu i disconnect, czy w końcu udało im się to zwalczyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super :) A za tydzień pełniak w Origin Access Premium i trial 10h w zwykłym OA czy coś pomieszałem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za ponad 50zł w Premium, ah te abonamenty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od godziny 15 dzisiaj jest wysyp filmów o nowej fifce i zapowiada się dobrze :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obadam triala ale po 18, niespodziewam się nic noweg, jakoś poszedłem w stronę PES, coś innego po kilku latach Fify. Gram tylko z kumplami przy piwku, więc tylko się wypowiadam, w pesie fajny jest manual znacznie trudniejszy niż w fifie, ale jak mówię online nie gram i tylko wyrażam swoją opinię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo o której godzinie demo będzie dostępne do pobrania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...