Skocz do zawartości
raul_ole

FIFA 19

Rekomendowane odpowiedzi

Mi też właśnie pierwsze co się rzuciło w oczy, to ta rozmyta murawa. Myślałem, że mam coś skopane z ustawieniami, ale nie chciało mi się bawić bo i tak od razu wywaliłem. O ile dobrze pamiętam, to jednak rok i dwa lata temu było pod tym względem dużo lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę w demo i powiem szczerze, że dla mnie ta gra to tragedia :E. Ostatnia fifa jaką ogrywałem to 13 i spodziewałem się jakiegoś przeskoku, bardziej realistycznego oddania tego co się dzieje na boisku. Nie sądziłem, że ta gra tak trąci myszką :D, według mnie jest bardzo słabo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro 20-sty, wiadomo od której fifka będzie dostępna do grania na Origin w usłudze Premiere?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj znać jak wrażenia na slow settings :) podobno piłka jest większa

Edytowane przez raul_ole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko i wzajemnie, też coś napisz jeśli zagrasz szybciej bo ja dopiero po LM koło 23 ją odpale. Większa piłka... a mieli nic nie zmieniać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykupiłam w access, włączyłem angielski komentarz i szok. ! Wyraz na 10 sekund, jakby dopiero komentarz w tej grze raczkował. O co chodzi? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś już gra to podzielcie się wrażeniami. Najbardziej interesuje mnie czy pełna wersja różni się od dema czy w tym roku EA niczego nie zepsuli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zepsują chyba tradycyjnie w patchach, nie? :E

Zobaczyłbym jak w oczach nooba grającego na zawodowcu ma się to do 18, ale po co mi kolejne demo FIFY na koncie? :E:hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FIFA 19 na origin premium, fajnie sie gra, rozgrywka wolniejsza nic w 18. Gameplay z demka, patcha ani widu ani slychu i niech tak zostanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem, to patch ma być dopiero miesiąc po premierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem, to patch ma być dopiero miesiąc po premierze.

Aby nie zbostowali tępa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez za ta edycje na origin premium nadal nie dostaliscie cr7 loan i inne neymary na 7 meczow? tak samo karta pilkarza 80-83 z LM ? cos wydaje mi sie, ze mignelo mi jakies okienko, ze do 2 8 wrzesnia dodadza ale nie jestem pewien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działą Wam FUT na pc? 15 prób rozegrania wczoraj wieczorem, dzisiaj rano i za każdym razem rozłącza najpóźniej w 2 minucie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działą Wam FUT na pc? 15 prób rozegrania wczoraj wieczorem, dzisiaj rano i za każdym razem rozłącza najpóźniej w 2 minucie.

Dzialal caly dzien i wszystko bylo ok i jest nadal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 mecze rozegrane. Gameplay nie rzuca na kolana, to samo co w 18. Grafika to samo. Bramkarze zachowują się inaczej. Dodali więcej opcji w zmianie taktyki podczas meczu ale ja i tak nigdy tego nie używam, według mnie nie ma to większego wpływu na rozgrywkę.

Ten badziew powinni wydawać jako dlc za 50 zł. a nie 200+ . W tym roku nie kupuje , szkoda kasy, poczekam na fife 2022, może coś się zmieni na lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź :).

 

W ogóle po co chcesz kupować od jakiegoś nonejma jak w normalnych sklepach jest w takiej samej cenie?

 

Gdzie masz w cenie za 199zl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...