Skocz do zawartości
raul_ole

FIFA 19

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

FIFA 19 z Ligą Mistrzów i Ligą Europy. Premiera w październiku

Nie musieliśmy czekać na oficjalną wiadomość EA Sports. FIFA 19 otrzyma pełną licencję na Ligę Mistrzów oraz Ligę Europy, a premiera najnowszej produkcji Elektroników odbędzie się już w październiku. Poznajcie szczegóły.

 

W połowie ubiegłego miesiąca wspominałem na portalu o zakończeniu współpracy pomiędzy UEFĄ a Konami. Obie firmy współpracowały przez dekadę, jednak PES 2018 to ostatnia odsłona serii, która otrzymała pełne licencje na Ligę Mistrzów oraz Ligę Europy.

 

 

PES bez Ligi Mistrzów i Ligi Europy! UEFA kończy współpracę z Konami

 

W rezultacie większość graczy spodziewała się, że FIFA 19 będzie upiększona o oficjalne, europejskie rozgrywki i dzisiaj możemy to potwierdzić. Nie jest to jeszcze wiadomość wystosowana przez Electronic Arts, ale Evert ten Napel – znany holenderski komentator – wspomniał o nowej licencji podczas transmisji turnieju esportowego:

 

„W każdym roku przez około sześć lub siedem dni przygotowuje aktualizację komentarza w Utrechcie z Youri Mulder [inny komentator – red]. W 2019 roku gra [FIFA – red.] będzie jeszcze lepsza, ponieważ otrzyma licencję na Ligę Mistrzów oraz Ligę Europy. Już prawie skończyłem nagrania, który niedługo trafią do testów.”

 

Holender miał okazję nagrywać nowe kwestie dotyczące właśnie europejskich pucharów. Jest to standardowa sytuacja, ponieważ komentatorzy systematycznie odświeżają swoją pracę czytając dodatkowe teksty – w ten sposób gra jest upiększona o smaczki między innymi dotyczące piłkarzy.

 

Evert ten Napel wspomniał również, że FIFA 19 zadebiutuje na rynku w październiku

 

 

Źródło ppe.pl

 

https://www.eurogamer.net/amp/2018-05-12-fifa-19-champions-league-leak-comes-from-an-unlike-source

 

 

Wierzę, że zrobią z tego lepszy użytek od Konami. Marzą mi się wszystkie stadiony dla La Ligi. Może licencja na serie A

Edytowane przez raul_ole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie rzeczy jak LE czy LM w ogóle mogło by nie być. Gra nastawiona na MP, a single to chyba tylko dla zapaleńców. Tak samo stadiony, widzę ewentualnie przy intrze meczu(choć i tak to skipuje), w trakcie meczu ewentualnie widzę bandy, więc też na tym w ogóle nie zależy. Będzie pewnie to Fifa17++. Skupili by się na gameplaju, bo jako stały gracz Fifki, 18 nie wniosła nic nowego, stanęli w miejscu, gdzie Pes był mega zaskoczeniem i olania serii od ea. Ja rozumiem że wielkich inniwacji w takich grach z roku na rok nie będzie.No ale po co płacić za delikatny update, jak za nową grę. Choć może się okazać że pod presją pesa zaskoczą nas w tym roku. Moje obiektywne zdanie bez hejtu itp itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nie przeszkadza granie w karierę, to samo grywałem i grywam w PESa. Multi to multi i dla mnie nie jest wyznacznikiem do kupna, ja swoje pierwsze online w Fife zagrałem w 16-sce, potem 17 jedynie do stycznia, stąd nawet 18 nie kupiłem, bo zapewne zaś nie ogram multi, za dużo tego wszystkiego, non stop się logować na przymus. A już nie mówię o graczach na konsoli 40 meczów w weekend. Ja po 2-3 razach na PC z 25 meczami dałem spokój, do tego taki rak.. Jakie cyrki się działy, jedną połowę jakbym grał przeciwko Mistrzowi, druga połowa jakby ktoś usiadł za niego i grał dzieciak, tak sporo meczów miałem w Weekendowej, jakaś parodia.

 

Czekam co będzie z 19, aktualnie najlepiej jakby dali 18 do ea access to bym wykupił i pograł sobie w dodatek MŚ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18 w EA access pewnie będzie dopiero po MŚ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet bym multi miał ochotę molestować, ale grających na manualu malutko niestety...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet bym multi miał ochotę molestować, ale grających na manualu malutko niestety...

Najlepiej by było dać tylko takie ustawienie do multi to by cię skończyło granie na pałe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej by było dać tylko takie ustawienie do multi to by cię skończyło granie na pałe

No to jest to, ale wiesz o ile by spadła sprzedaż gry? Przynajmniej o 3/4. Manual fajna sprawa i ta radość po udanej akcji i bramce, choć teraz tylko gram w pesa gdzie ten manual hest bardziej rozbudowany, przynajmniej pod względem opcji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jest to, ale wiesz o ile by spadła sprzedaż gry? Przynajmniej o 3/4. Manual fajna sprawa i ta radość po udanej akcji i bramce, choć teraz tylko gram w pesa gdzie ten manual hest bardziej rozbudowany, przynajmniej pod względem opcji...

Niestety gimbaza głównie w fife gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fifa i PES to skok na kasę. Gry mogliby wydawać co 2 lata, ale z jakimś przełomem czy innowacjami. Ewentualnie co rok rozszerzenie, ale nie pierdyliardy dziadowskich DLC, tylko rozszerzenie tak jak np. Frozen Throne do WC3:ROC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba dopiero na nowe konsole będzie poprawa w grafice czy samym silniku, do tego czasu chyba wiele się nie zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystkiego PES się obroni.

A Fifa widać że z Uefą frajerów chce łoić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pes ma wsparcie modów, więc licencje i pierdoły typu stadion czy murawa zostaną odpicowane. Tak samo przyśpiewki, które dają pesowi jeszcze większy realizm, gdzie w fifie tego nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystkiego PES się obroni.

ciekawe czym :E wszystko poza gameplayem bedzie ssalo , jak zwykle . i to nie tylko licencje a komentarz , online itd itp . mody tu nic nie pomoga . w obydwu seriach jest co roku to samo . w 2017 nie kupilem zadnej kopanki i w 2018 raczej tez nie kupie ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gameplay to 90% gry, więc się chyba zagalopowałeś. Grałeś z modami kiedykolwiek w pesa? Po Twoim poście to na pewno nie,więc jak się nie znasz to nie komentuj. Komentarz w ogóle by mogli wywalić, oczywiście PL bo to jest już straszna porażka. Online ssie pod względem automatów i manuali, gdxie tych drugich jest garstka. Jak luk napisał, wywalić auto, zostawić manual i byłbym w 7 niebie. A tak to sporadycznie, zagrać ze znajomymi przy % i jest fun.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jeśli Konami nie zrobi nic że skryptami i powtarzajacymi się strzałami oraz paradami bramkarzy to gameplay leży. Właśnie to zabiło Pesa 2018. W Fifie każda akcja kończy się inaczej, jest nieprzewidywalna. Kiedyś było na odwrót

Edytowane przez raul_ole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się gra na auto to tak jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nigdy nie grałem na auto, przesledz sobie temat 2018... Zanim napiszesz coś bez zastanowienia. W Fifie nawet auto jest bardziej manual niż full manual w Pes.

Koniec off topa to nie FIFA vs Pes

Edytowane przez raul_ole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Konami nie zrobi nic że skryptami i powtarzajacymi się strzałami oraz paradami bramkarzy to gameplay leży. Właśnie to zabiło Pesa 2018. W Fifie każda akcja kończy się inaczej, jest nieprzewidywalna. Kiedyś było na odwrót

Jaja sobie robisz? Są takie same schematy każdej fifie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18 w EA access pewnie będzie dopiero po MŚ.

 

Właśnie się zastanawiam czy warto teraz dawać stówe za sam klucz. Czekałem sporo czasu aż ceny spadną, dalej nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja reakcja na Fifę 19 to gromki śmiech. Niech sobie wsadzą ją głęboko tam, gdzie słońce nie dochodzi.

 

Proponuję, abyśmy wszyscy poczekali 2-3 tygodnie po wydaniu gry, aby zobaczyć w jaki sposób zepsują gameplay.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja reakcja na Fifę 19 to gromki śmiech. Niech sobie wsadzą ją głęboko tam, gdzie słońce nie dochodzi.

 

Proponuję, abyśmy wszyscy poczekali 2-3 tygodnie po wydaniu gry, aby zobaczyć w jaki sposób zepsują gameplay.

Oni potrafią zepsuć wszystko po 6 msc nawet. Jest wolna rozgrywka to nagle napierdzielają jak rakieta V2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Temat o 18 zakopany, więc się zapytam gdzie jest WC? Jak mówiłem mody,które robią z tej gry(pes) coś niesamowitego.O online nie mówię.

pes szuflą zrzuca ziemię na fife.

Edytowane przez kafaros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PES 2018 na PS4 sprzedał się w pudełkach w sztuk: 0.63m, a za klika lat bez LM to może być już koniec marki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gameplay

Trailer chyba każdy widział..

Edytowane przez raul_ole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Jeszcze HALO nie widziałem w grach, oczywiście przy teście FALD widoczne bo brakuje stref wygaszania (pewnie przy 1000 byłaby bajka na 27").  Domyślnie nie ma wcale, ustawiłem średni bo na wysokim overshoot srogi. To jednak VA więc jakieś smużenie musi być, ale to nie takie jak miałem na AOC C24G1, tam wszystkie animacje smużyły  
    • Ja uważam inaczej. Samo e-core dużo energii nie pobiera.  W najnowszym CPU Z możesz wskazać które rdzenie przetestować. Mam u siebie e-core na 4.4 Ghz - W singiel Core wynik porównywalny do Core i7 7700K. Jeżeli system dobrze tym zarządza (co testy pokazują że w normalnej pracy Intele pochłaniają mniej energii od AMD) to e-core spisują się bardzo dobrze.  W pracy multi (obróbka audio/video) bardzo fajnie wspomagają główne rdzenie. 
    • Nie doszliśmy do żadnego porozumienia. Twoje ustawienia nie maja żadnego sensu, bo prześwetlają obraz. Więc rozumiem, że zepsuty jest kalibrator windows i zepsute są wszystkie gry. Żeby na Twoich ustawieniach mieć prawidłowo ustawiona jasność, trzeba w grach dać 570 nit jako max jasność. Co powoduje, że nie ma technicznie możliwości aby dało Twoje 1000 nit.  Więc zapraszam do mnie abyś zrobił te pomiary swoje. Ugoszczę Cię chętnie i sprawdzimy kto ma rację
    • Na dzień dzisiejszy nadal plusy przewyższają minusy. A biorąc pod uwagę korelację  plusów i minusów po wyjściu z UE - wygląda to jeszcze bardziej nie opłacalne dla Polski.  Ale to nie tylko wina UE - że wprowadzane są przepisy które nam, Polakom nie pasują  -  nasz rząd sam się do tego przyczyniał (2015-2023): - brak negocjacji, szczególnie w tych rozmowach nie jawnych (tylko narzekanie jaka UE zła) - podpisywanie wszystko jak leci Morawieckiego, a potem narzekanie że UE kazała podpisać a było wiele decyzji gdzie sam Morawiecki w pojedynkę mógł nie dać podpisu = veto. - pieniądze z ETS'ów pozostaje w danym kraju tj. w Polsce i zgodnie z wytycznymi powinniśmy 100% tej kwoty wydać na energetykę, gdzie oficjalnie wydajemy 12%. Ja się pytam, co rząd zrobił z pozostałymi 88% pieniędzmi z ETS'ów? grube miliardy zł..... - zaproponowanie przez polski rząd kamieni milowych do odblokowania KPO, a potem narzekanie że kamienie milowe nie są możliwe do zrealizowania.
    • kurde między 7900XT a 7900 XTX to jest już 1000 zł więcej... Chyba nie chcę aż tak dużo wydawać na kartę która nie będzie eksploatowana w pełni i tak często żeby dopłacać kolejne tysiące
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...