Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gorgc

Aktualizacja Biosu dla Ryzen 2700

Rekomendowane odpowiedzi

Używam, a właściwie chcę używać .... płyty MSI x370 Gaming PRO Carbon. Płyta używana kupiona niedawno

Dokupiłem nowy procesor Ryzen 7 2700 ... i mam problem z płytą.

Niestety komp nie wstaje, bo nie dopytałem i nie sprawdziłem wersji biosu a jednak wcześniejszy proc zamontowany to był Ryzen 5 2400G Raven Ridge bios 7A32v1C i nie mam do niego obecnie dostępu.

W związku z tym szukam kogoś ze Śląska lub okolicy na pożyczkę Ryzena pierwszej generacji lub Raven Ridge (może z kostką pamięci) w celu

uruchomienia ściągnięcia i aktualizacji Biosu do wersji Ryzen 7 Pinnacle Ridge 2700 dokładnie 7A32v1F mając nadzieję że wszystko ruszy. Oczywiście mogę podjechać

lub zaprosić do siebie.

Mam nadzieję, że pomysł wypali i uda mi się uruchomić wszystko. Pomoc i wszelkie uwagi i spostrzeżenia mile widziane !!! 

 

Zapomniałem wspomnieć, że forma rewanżu to sprawa oczywista i bezdyskusyjna pozostaje tylko kwestia ustalenia formy ;-) 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak masz czas (tydzień - max dwa) to zamów sobie z AMD upgrade kit (starego proca na AM4) i samemu zrób upgrade BIOSu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak masz czas (tydzień - max dwa) to zamów sobie z AMD upgrade kit (starego proca na AM4) i samemu zrób upgrade BIOSu

 

Tak ... czytałem o tym ale może ktoś się znajdzie .... liczę na to. A jak nie to kupię ryzena 5 2400G i go sobie zostawię albo

w przyszłości podaruję komuś z rodziny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ... czytałem o tym ale może ktoś się znajdzie .... liczę na to. A jak nie to kupię ryzena 5 2400G i go sobie zostawię albo

w przyszłości podaruję komuś z rodziny

 

Nie byłoby taniej oddać do jakiegoś większego serwisu, żeby Ci zaktualizowali BIOS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za pomysły i chęć pomocy .... temat załatwiony bigsmile.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...