Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Na premierę pewnie nie będzie.

 

Chyba mało kogo to zmartwi? Pół roku później wejdzie na Steam i do tego jeszcze w promocji byle się sprzedało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będe czekał pół roku.

Zaraz do każdej gry inny program będzie potrzebny :thumbdown:

 

No cóż, co kto lubi, przynajmniej Beth będzie widziała, że wyłączność działa ;) Ja tam wolę poczekać aż połatają grę i będzie w stanie grywalnym, a przy okazji cena spadnie :D

Edytowane przez FredPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolę poczekać aż połatają grę i będzie w stanie grywalnym, a przy okazji cena spadnie :D

 

Zwłaszcza jeśli będzie tak niedopracowana jak Just Cause 4 chociaż Mad Max na premierę był dopieszczony więc na dwoje babka wróżyła ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I weź tu kup boxa :hmm:

 

Opakowania prezerwatyw mają bardziej wyszukaną stylistykę i są mniej krzykliwe. Oby się nie okazało że jakie opakowanie taka gra. Avalanche Studios to wielki znak zapytania nad marką która i tak nie zapisała się szczególnie dobrze w pamięci graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorsze od New dawn raczej nie będzie.

 

Powiedziałbym że ten sam poziom kiczu przy czym Avalanche Studios nie gwarantuje dobrej gry a raczej dobrego średniaka z ładną grafiką i sporą ilością błędów. Brak dystrybucji na STEAM tylko tym ich Bethesda.net Launcher nie pomoże grze w sprzedaży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko jakościowo poszli bardziej w Stronę Mad Max'a niż Just Cause 4. Co prawda w Mad Maxie 1/4 gry to było zbieranie złomu, ale i tak grę przeszedłem całą na 100% i poza partackim skokiem oraz niskim poziomem trudności wrażenia były bardzo pozytywne, czego nie można powiedzieć o nowej odsłonie JC.

Edytowane przez Masterjo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko jakościowo poszli bardziej w Stronę Mad Max'a niż Just Cause 4. Co prawda w Mad Maxie 1/4 gry to było zbieranie złomu, ale i tak grę przeszedłem całą na 100% i poza partackim skokiem oraz niskim poziomem trudności wrażenia były bardzo pozytywne, czego nie można powiedzieć o nowej odsłonie JC.

Swój Chłop. :cool: MAd maxik :thumbup:

 

Powiedziałbym że ten sam poziom kiczu przy czym Avalanche Studios nie gwarantuje dobrej gry a raczej dobrego średniaka z ładną grafiką i sporą ilością błędów. Brak dystrybucji na STEAM tylko tym ich Bethesda.net Launcher nie pomoże grze w sprzedaży.

 

Avalancha pomaga i użycza silnika robią na spółkę z id Software , widać po gempley ze rozgrywka się zajmuje ,,idS,, przecie do przypomina dooma bardzo (: i dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I weź tu kup boxa :hmm:

Pudełko dla PC master Race ma najmniej kolorów, w tym najwięcej ze wszystkich pudełek czarnego - także wybór może być tylko jeden! :E

A co do gameplay'u to na razie filmy sugerują krwistego i soczystego shootera od id w stylu Rage/Wolf/Doom.

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do gameplay'u to na razie filmy sugerują krwistego i soczystego shootera od id w stylu Rage/Wolf/Doom.

 

Okraszonego różowym post-apo jak w New Dawn gdzie krew osładzają kolorowy fryzury i tęczowe kolor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okraszonego różowym post-apo jak w New Dawn gdzie krew osładzają kolorowy fryzury i tęczowe kolor

Nie? Tu jest wiele lokacji o zróżnicowanym charakterze, a nie same łąki umajone :E

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko jednak wole RAGE 2 od New Dawn. Tutaj wygląda to bardziej spójnie, te neony, kolorowe kiczowate fryzury i stroje jest w tym jakiś klimat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko jednak wole RAGE 2 od New Dawn. Tutaj wygląda to bardziej spójnie, te neony, kolorowe kiczowate fryzury i stroje jest w tym jakiś klimat.

Mi za mocno zalatuje teraz Borderlandsami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal lepsze to niż New Dawn. :E Całkiem w porządku dialogi i vo w tym fragmencie, całość wygląda nieźle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi za mocno zalatuje teraz Borderlandsami...

 

Prawidłowo Ci zalatuje bo gra robi mocny skręt w tym kierunku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby tylko za bardzo w lewo nie skręcała :E Pierwszego Rage'a przeszedłem 3x, tutaj szczerze wątpię, że zrobię to więcej niż raz ;) Nie leży mi ten koperkowy róż, neonki i zmutowane kucyki pony. Dla mnie tego typu klimat to się wciąga nosem a nie kroi nożem :P

 

Lecz obym się mylił.

Edytowane przez lamparcicho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby nie bo wywaliłem to po 10minutach.

 

Ale przecież to widać po filmikach nie mniej złudzeń

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo grafika jest tutaj znacznie ładniejsza i nie stylizowana na komiks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy kolorowy gameplay

 

 

Chciałem dziś kupić ale nie mogę konta założyć. Cały dzień błąd Coś poszło nie tak...

Kurde nieźle to wygląda, taki klimat lubie coś ala Mad Max w którego grałem z przyjemnością a pierwszą część RAGE przeszedłem i była super :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Widać, że bedzie się przyjemnie grało i strzelało. Kolory neonów ok, ale nadal za dużo różowego. Nie trawie tego koloru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy RAGE był świetny.

 

Ten drugi zapowiada się gorzej, ale nie ma co gry skreślać tylko czekać na pierwsze opinie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy gameplay i... Jezu, to zapowiada się po prostu genialnie, taki lepszy DOOM. <3

Oby wyszło też na Steam, choćby po roku.

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ode mnie z każdym kolejnym materiałem ta gra się odsuwa. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ode mnie z każdym kolejnym materiałem ta gra się odsuwa. :E

Mnie też, mnóstwo beznadziejnych i nudnych dialogów, po co tyle tego w strzelance?

Przekombinowany gameplay rodem z just cause brakuje chyba tylko linki, kompletny brak klimatu z pierwszej częsci i pojazdy przyklejone do drogi, przez jakiś czas liczyłem że samochody będą miały fizykę jak w mad maxie ale jednak widać, że nie.

Oczywiście nie można skreślać gry po samych filmikach ale nie liczę na wiele, do Dooma to nawet nie ma co porównywać, zupełnie inny poziom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...