Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mrfazior

Nowy komputer się resetuje podczas grania.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam problem tkwi w tym, że komputer resetuje się tylko podczas grania.

Podczas normalnego użytkowania komputer potrafi chodzić 24h bez żadnego resetu.

 

Temperatury:

 

CPU I5 3470 - 42/49 w spoczynku w stresie 55/68

GPU GTX1060 MSI GAMING X 6GB 35/47 w spoczynku w stresie 51/68 (testowałem 3d markiem kilka razy ale nie resetował się)

Płyta Główna MSI B75A-G43 29/34 stopni

Pamięci PATRIOT VIPER 2x 4GB DDR3 1600MHz (przetestowałem mem testem każdą osobno brak błędów)

PSU Zasilacz Corsair VS 550W (CP-9020097-EU) Nie mam jak sprawdzić

Dysk SAMSUNG 1TB 7200 RPM, 16 MB 29/34 stopnie.

 

Komputer resetuję się w grach przeważnie po 5/15min. Fortnite, BF4, PUBG, Wiedźmin3 więcej gier nie testowałem.

Po zmianie ust. na niskie komputer potrafi się nie resetować ale zdarza się, że się jednak zresetuje :(

 

Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny zasilacz z serii VS z losowymi resetami.

Nic nowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile jeszcze musi być takich postów, żeby ten zasilacz trafił w końcu na czarną listę??

Zauważyłem, że osoby które proszę na forum o ocenę złożonego zestawu, dalej wybierają zasilacz Corsair serii VS. Corsair robi jedne z najlepszych zasilaczy, ale ta budżetowa seria całkiem im nie wyszła...

PS. Jak na Nowy komputer to dość leciwy jest ten procesor szczerbaty.gif...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeden świetny powód.

Niedawno seria VS została odświeżona

To nowe jednostki

 

Świetny ruch ze strony Corsaira w reakcji na fale niezadowolenia, by w końcu do tego nie doszło

Świetna dezinformacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeden świetny powód.

Niedawno seria VS została odświeżona

To nowe jednostki

 

Świetny ruch ze strony Corsaira w reakcji na fale niezadowolenia, by w końcu do tego nie doszło

Świetna dezinformacja

 

Ale czy łatwo jest odróżnić nową serię od starszej?? I czy faktycznie Corsair znalazł co powodowało problemy z zasilaczami serii VS i usunął ten problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jedynie oznaczenia w sklepach internetowych się różnią na pewno.

Podejrzewam że naklejka ta sama.

Świetne zagranie rynkowe.

Dla konsumentów katastrofa bo można się nadal nadziać. Pozostaje mieć nadzieję że będą znikać powoli. Ale rynek wtórny ma najtańsze VSy, i ludzie je niestety biorą jako że spoza czarnej listy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Czapkazdaszkiem90

Sprobuj zainstalowac starsze sterowniki do GPU, ponoc te nowe maja jakies problemy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe-mam ten zasilacz i bardzo podobny konfig - na szczęście komputer od kupna (2015-12-28) działa jak skała (po drodze zmieniałem tylko kartę, bo pierwotna była na przeczekanie :) Mam nadzieje że problemy tego zasilacza to kwestia kiepskiej kontroli jakości (stąd awaryjne sztuki, bo ogólnie dużo opinii pozytywnych)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jedynie oznaczenia w sklepach internetowych się różnią na pewno.

Podejrzewam że naklejka ta sama.

Świetne zagranie zagranie rynkowe.

Dla konsumentów katastrofa bo można się nadal nadziać. Pozostaje mieć nadzieję że będą znikać powoli. Ale rynek wtórny ma najtańsze VSy, i ludzie je niestety biorą jako że spoza czarnej listy...

 

Czyli będzie jeszcze dużo takich tematów. Większość pewnie nie będzie podejrzewała zasilacza, bo to przecież Corsair. Potknięcia jednak zdarzają się każdemu, a Corsairs dalej robi bardzo dobre zasilacze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jedynie oznaczenia w sklepach internetowych się różnią na pewno.

Podejrzewam że naklejka ta sama.

Świetne zagranie zagranie rynkowe.

Dla konsumentów katastrofa bo można się nadal nadziać. Pozostaje mieć nadzieję że będą znikać powoli. Ale rynek wtórny ma najtańsze VSy, i ludzie je niestety biorą jako że spoza czarnej listy...

nowe vs-y mają szara nalepkę i inny kod produktu - w środku niewiele się różnią (tylko inna firma je produkuje)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem zasilacz na Chieftec 500W (GPS-500A8) komputer przez 2 dni się nie resetował, niestety dzisiaj stało się to samo ale tylko raz. Pogram potestuje do soboty i dam znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...