Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

JanPC

Zegarek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zastanawiam się nad kupnem zegarka g shock dw 9052v 1c lub dw 6900bbn 1 er.

Oba strasznie mi się podobają i nie wiem który wybrać. Słyszałem opinie że wyświetlacz w pierwszym zegarku jest mało wyraźny, ma kiepski kąty widzenia. Ale z drugiej strony ma bardzo oryginalny wygląd w wersji z parcianym paskiem, który przypadł mi do gustu. Dw 9600bbn 1er wyglda bardziej nowoczesnie i minimalistycznie wyświetlacz jest prosty i przejrzysty. Jaka jest wasza opinia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kiego czorta pytasz który wybrać. To ma być Twoja decyzja. Skoro się wahasz między dwoma, które Ci się bardzo podobają to rzuć monetą i po sprawie.

Dla mnie np oba są szpetne i jeśli ma to jakiekolwiek znaczenie to nie kupił bym żadnego z wymienionych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kiego czorta pytasz który wybrać. To ma być Twoja decyzja. Skoro się wahasz między dwoma, które Ci się bardzo podobają to rzuć monetą i po sprawie.

Dla mnie np oba są szpetne i jeśli ma to jakiekolwiek znaczenie to nie kupił bym żadnego z wymienionych.

 

No nie wiem po co pytać. Może dlatego że chciałbym się czegoś od innych dowiedzieć na ich temat ? Może mają jakąś fabryczną wadę ? Ktoś na coś narzekał, np. wyświetlacz.

Chyba po to jest ku*a forum żeby zapytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukałeś informacji na temat wad? Wg tego co znalazłeś to pierwszy ma wyświetlacz niby gorszy. Więc wybierasz drugi. Koniec tematu.

Pytania w stylu "który kupić" bardziej na onet-zadaj pytanie się nadają ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukałeś informacji na temat wad? Wg tego co znalazłeś to pierwszy ma wyświetlacz niby gorszy. Więc wybierasz drugi. Koniec tematu.

Pytania w stylu "który kupić" bardziej na onet-zadaj pytanie się nadają ;)

 

Jeśli tak wygląda rozwiązywanie wątków na tym forum, to chyba już nigdy więcej nie skorzystam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...