Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

komunia

Jaki Powerbank do 100zł do Samsunga Galaxy S9

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Szukam dobrego PowerBanka do 100zł do telefonu Samsung Galaxy S9, chciałbym by w miarę szybko ładował i był dość pojemny, bo strasznie szybko ten s9 zużywa baterie.

 

Polećcie coś dobrego z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierzesz ten z największą pojnoscia i ilością pozytywnych ocen. Będziesz z każdego zadowolony tak samo.

Nawet jak przyjdzie dokupić kabel to za 10 zł kupisz choćby USBC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, w tym wypadku faktycznie #xiaomilepsze, o oto dowód:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zerknie ktos na te adaty co wrzuciłem? Ten xiaomi fajny, ale nie ma go w żadnym lokalnym sklepie u mnie w miasteczku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adata też nie będzie zły bo to "jakaś" firma, ja bym jednak wolał zamówić Xiaomi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo te Adaty mają odpowiednio:

 

https://www.ceneo.pl/60432104 16750mAh

 

https://www.ceneo.pl/48547181 20000mAh

 

A są w tej samej cenie co ta xiaomi, więc czemu to ta jest? Patrząc na samą pojemność to chyba adata będzie lepszym wyborem, ale ja wolę Was zapytać o co tu chodzi bo się na tym nie znam :)

 

Skłaniam się ku tej drugiej, ma 20000mAh mam ją na miejscu za 90zł w lokalnym sklepie, to dobry wybór?

 

Opinii ma ponad 140 i 99% pozytywnych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xiaomi mają świetne dyski jedynie tylko przeszkadza cena w Polsce, z chin to problem z głowy ale trzeba czekać na statek :P

 

W Polsce polecam ADATA Power Bank P20000D 20000 mAh kolega ma jest zadowolony za tą cenę to naprawdę dobra oferta :) latarka wygląda trochę tandetnie ale to nie problem, niektórym się przydaje.

 

Ja mam TP link bardzo fajny powerbank ale droższy dostałem na urodziny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tą adate 20000mAh. Szczerze polecam. Swobodnie ładuje JBL Charge 2 przy pracy na maxa i nie pozwala mu się rozładować a nie każdy powerbank na to pozwalał.

Polecam :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Pany jednak zamówiony ten xiaomi, jednak sprowadzą mi go na jutro w lokalnym sklepie za 80zł

 

DZięki za pomoc

 

PS. Aa panowie poda mi ktoś linka jaki kabel potrzebuje do tego powerbanka do samsunga galaxy s9?

 

jeśli by ktoś mógł to bardzo proszę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Pany jednak zamówiony ten xiaomi, jednak sprowadzą mi go na jutro w lokalnym sklepie za 80zł

 

DZięki za pomoc

 

PS. Aa panowie poda mi ktoś linka jaki kabel potrzebuje do tego powerbanka do samsunga galaxy s9?

 

jeśli by ktoś mógł to bardzo proszę 

Tu powinien się sprawdzić każdy kabel, który ma z jednej strony "normalne" USB, a z drugiej USB-C. Możesz go kupić nawet na miejscu w każdym większym sklepie z elektroniką. Ewentualnie, jak masz czas i chcesz kupić kabel trochę taniej, to można się pokusić o zamówienie kabla z Aliexpress (ale takiego "markowego", np. Blitzwolf, Baseus, Rock, Xiaomi, Nillkin czy inne).

 

@up, Samsung Galaxy S9 ma złącze USB-C, a nie micro-USB...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi przy wyborze powerbanka pomógł ten artykuł //reklama. Finalnie zdecydowałem się na taki z 3-ma złączami i póki co daje radę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój pierwszy post z linkiem i rejestracja kilka minut wcześniej wygląda naprawdę wiarygodnie i wcale nie jest kryptoreklamą... :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powerbank do samsunga?

 

Każdy powerbank będzie ok. Jedynym progiem jest tu cena, ale za 100 zł masz naprawdę spory przekrój dostępnych urządzeń. Pytanie, jaka pojemność Cię interesuje. Chociaż w tym budżecie możesz upolować nawet całkiem spore powerbanki.

 

Warto więc wybierając zwrócić uwagę na to co dla Cb najważniejsze. Wygląd i lekkość urządzenia czy np duża pojemność, bo kilka dni będziesz poza dostępem do gniazdka z prądem. Dużym plusem jest funkcja szybkiego ładowania, więc mając do wyboru w podobnej cenie powerbank quick charge lub zwyykły wybierz jednak ten pierwszy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...