Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

jacek1982

MSI GV62 7RD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

zakupiłem laptopa MSI GV62 7RD z dyskiem SSD www.x-kom.pl/p/388870-notebook-laptop-156-msi-gv62-i5-7300hq-8gb-1tb120ssd-win10x-gtx1050.html w sklepie x-kom. Laptop przyszedl dzis do mnie ale zauwazyłem przy włączaniu dziwny dzwiek. Dzwiek ten pojawia sie przy uruchamianiu laptopa i gaszeniu.

 

Nagranie z uruchamiania laptopa. Ten dzwiek wystepuje w 8 i 30 sekundzie nagrania..Czy tak ma być? Czy to jest normalne??

 

 

 

https://youtu.be/FA-K_gDRFVs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Link coś nie paca.

 

Btw. napisałem ci PW, spojrzysz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ten dźwięk w 8 i 30sek. wygląda mi na odgłos pracy dysku twardego.

 

 

@Czekoladka, za niewiele więcej jest też wersja tego Nitro 5 z 2x większym SSD: Acer Nitro 5 i5-7300HQ/8GB/256+1000/Win10 GTX1050Ti W tej samej cenie (co Nitro z 256GB SSD) jest też Aspire 5 z bardziej stonowaną stylistyką i procesorem i5 ósmej generacji oraz oczywiście GTX';em 1050Ti:

Acer Aspire 7 i5-8300H/8G/1000+16/Win10 GTX1050Ti FHD

Co prawda nie ma SSD, ale jest Intel Optane-czyli lepiej niż samo HDD, ale gorzej niż SSD (tu więcej informacji o tym rozwiązaniu: https://pclab.pl/art74269-12.html )

Oba laptopy  mają matową matrycę IPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

x-kom mi odpisal ze to dysk..zauwazylem ze najgłośniejszym elementem tego komputera jest własnie dysk....wiec chyba taki jego urok..

 

 

Jeszcze mam dwa pytania odnosnie tego komputera..

 

1. Windows 10 pokazuje rozne czasy pracy chwile po najechaniu na ikonke bateri.. raz jest to 3 godziny raz 2 godziny a raz godzina.. czy to jest normalne w windowsie 10 ??

 

 

2. Zauwazylem tez ze lampka przy guziku power raz pracuje na niebiesko a raz swieci sie na czerwono...Co oznacza ta czerwona dioda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

x-kom mi odpisal ze to dysk..zauwazylem ze najgłośniejszym elementem tego komputera jest własnie dysk....wiec chyba taki jego urok..

 

 

Jeszcze mam dwa pytania odnosnie tego komputera..

 

1. Windows 10 pokazuje rozne czasy pracy chwile po najechaniu na ikonke bateri.. raz jest to 3 godziny raz 2 godziny a raz godzina.. czy to jest normalne w windowsie 10 ??

 

 

2. Zauwazylem tez ze lampka przy guziku power raz pracuje na niebiesko a raz swieci sie na czerwono...Co oznacza ta czerwona dioda?

 

1. Normalne - zależy jak użytkujesz w ostatnich minutach.

2. zapewne pokazuje stan ładowania baterii - doczytaj w instrukcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no własnie pracuje cały czas na baterii i raz na niebiesko się podświetla raz na czerwono..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie jest jeszcze ten sam model który podałem lecz z nowym procesorem 8 generacji

Aktualnie jest w dobrej cenie, lecz na model trzeba trochę jeszcze poczekać.

Po co podajesz kolejną propozycję scratchhead.gif ?

Przecież on już zakupił laptopa i z tego co napisał przeszkadza mu tylko ten "dziwny" dźwięk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobrze temat się rozwiązał serwis stwierdził że to od obracania się dysku, laptopa nie będę zmieniał dzięki za propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie w przyszłości możesz dysk HDD wymienić na drugi SSD powinno to wyeliminować problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...