Skocz do zawartości
IIMechatronikII

Battlefield V

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

TRAILER

 

 

 

Nadchodzi kolejny Battlefield. Oficjalna nazwa gry oraz czas w jakiej będzie się toczył konflikt nie zostały jeszcze podane.

Wiele wskazuje na WW2,ale może też być to następca 2142, BF Vietnam lub po prostu BF5.

Jak zapowiadają twórcy Battlefield nigdy już nie będzie taki sam #neverbethesame

 

Powstało wiele teorii odnośnie daty premiery pierwszego trailera oraz w jakich czasach ma być rozgrywany nowy Battlefield. Wszytko zaczęło się od ostatniej aktualizacji do BF1. Konkretna mapa to Fort Vaux. Tam ludzie, którzy lubią easter eggi (głównie Discord) otworzyli pomieszczenie,którego wcześniej nie dało się otworzyć-->>

(samotność). Jednak to nie było wszytko co DICE ukryło na tej
. Niedługo po tej wiadomości ktoś odkrył,że kapanie wody w tym pomieszczeniu to także kod Morse'a,który prowadzi na stronę:

 

https://www​.ea.com/neverbethesame

 

23 maja o godzinie 13.00 PDT/16.00 EDT/22.00 CET (na kanale Battlefield na YouTubie lub na stronie Battlefield.com zobaczycie prowadzoną przez Trevora Noah zapowiedź Battlefield V.

Transmisja będzie także dostępna na Twitchu i na stronie Mixer.com.

Przygotujcie się na 23 maja. Battlefield już nigdy nie będzie taki sam.

 

Ea zaprasza na reveal trailer

 

 

Na twitterze Battlefielda duże zmiany. Motyw przewodni to V

 

PS.Osobiście stawiam na powrót po 16 latach do II wojny światowej np. Battlefield 1944.

Edytowane przez Altun6277

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stawiam na Vietnam i tryb Battle Royale, żołnierze zgubieni w dżungli, poszukują czegokolwiek co strzela żeby przetrwać, naloty to oczywiście będzie napalm.

 

Ja liczę na następcę 2142, chociaż szansa jest nikła kiedy EA ma Titanfalla i Battlefronta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze do koszyka dorzucają BC3 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Stawiam na Vietnam i tryb Battle Royale, żołnierze zgubieni w dżungli, poszukują czegokolwiek co strzela żeby przetrwać, naloty to oczywiście będzie napalm.

 

Ja liczę na następcę 2142, chociaż szansa jest nikła kiedy EA ma Titanfalla i Battlefronta.

 

 

Battle Royale to według mnie jest oczywista oczywistość w dzisiejszych czasach, chociaż nie przepadam tym trybem. Skoro zrobili głęboki reset serii to teraz mogą znowu po kolei jechać z tematem. Chociaż kto ich tam wie. Na razie nie ma niestety żadnych leaków,

Edytowane przez Altun6277

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Battlefield już nigdy nie będzie taki sam" - bardzo elastyczny zwrot. :E Oby nie oznaczało to właśnie mocnych zmian konstrukcyjnych, bo moje zainteresowanie tym tytułem spadnie do zera. II Wojna jak najbardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Battlefield już nigdy nie będzie taki sam" - bardzo elastyczny zwrot. :E Oby nie oznaczało to właśnie mocnych zmian konstrukcyjnych, bo moje zainteresowanie tym tytułem spadnie do zera. II Wojna jak najbardziej.

Do tego stwierdzenia jest bardzo duża teoria zbudowana połączona z Battlefieldem 1, ciekawe rzeczy, ale czy się sprawdzi, nie wiadomo. Jedno jest pewne, DICE uwielbia takie ukryte rzeczy w swojej serii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stawiam na Vietnam i tryb Battle Royale, żołnierze zgubieni w dżungli, poszukują czegokolwiek co strzela żeby przetrwać, naloty to oczywiście będzie napalm.

 

Nazewnictwo "V" może faktycznie nawiązywać do Vietnamu. Tym bardziej, że nie było żadnej chyba gry w tych klimatach od ShellShock 67?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej, że nie było żadnej chyba gry w tych klimatach od ShellShock 67?

Nie trzeba sięgać tak daleko, Battlefield: Bad Company 2 Vietnam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście chciałbym bad company 3, albo cokolwiek bez bombowcow przez, które przestałem grać w Bf 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie WW2 albo czasy obecne z to biore w ciemno :) na BF1 się przejechałem bo jednak tamten okres mi nie podszedł totalnie, ale ww2 czy taki "remake" bf3 to bym pograł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka91
Napisano (edytowane)

Która to już część z rzędu promowana tym niebieskim graficznym tłem, kompletnie nie pasuje do starszych realiów historycznych.

 

Jak zapowiadają twórcy Battlefield nigdy już nie będzie taki sam #neverbethesame

 

Zieww, ile to już razy słyszałem od wielkich korporacji.

Edytowane przez myszka91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczę na 2ww. Koniecznie chciałbym zobaczyć kampanie na froncie wschodnim, oraz wojne na Pacyfiku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie BFa w WW2 chciałbym tworzonego pod PC, PS5, X2, a teraz jakby wpadło BC3 było by super, dla 32 graczy, mniejszych map można by na tej generacji sporo dodać destrukcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie WW2 albo czasy obecne z to biore w ciemno :) na BF1 się przejechałem bo jednak tamten okres mi nie podszedł totalnie, ale ww2 czy taki "remake" bf3 to bym pograł.

 

Dokładnie mi też nie podszedł wink.gif jakoś nie mogę się odnaleźć... a gram tylko HC smile.gif od wczoraj posiadam premium, więc dopiero poznaje nowe mapki (rozgrywka jakieś fortyfikacje bardzo fajny klimat)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby wpadło BC3 było by super, dla 32 graczy, mniejszych map można by na tej generacji sporo dodać destrukcji.

LUL

 

B

A

T

T

L

E

  R O Y A L E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko WW2 oraz znacznie lepsza destrukcja na PC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LUL

 

B

A

T

T

L

E

  R O Y A L E

Strach poprosić o singla jak w BC2 :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bo zaraz płacz że na konsolach nie ma.

Raz się wypieli na konsolowców oferując znikomą ilość graczy w multi na PS3 i Xboks 360 Więc jak chcą to można

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ ty Odin pierniczysz jak potłuczony, boże święty :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Raz się wypieli na konsolowców oferując znikomą ilość graczy w multi na PS3 i Xboks 360 Więc jak chcą to można

 

Nikt się nie wypiął, tylko zwyczajnie nie były w stanie udźwignąć dużych map z 64 graczami, a już PS4 i X1 dały radę, więc dostały już pełny silnik znany z PC. W drugą stronę, BC z konsol oraz zdobyte doświadczenie z produkcji tej gry przeniosły się wraz z dwójką na PC.

Edytowane przez Kazubin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ależ ty Odin pierniczysz jak potłuczony, boże święty :E

 

on kiedys powiedzial cos madrego?? przeciez to naczelny troll

Edytowane przez gruzin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przez chwile pomyslalem ze moze faktycznie battlefield 5 i czasy wspolczesne

 

ale w lesie plotka głosi że to jednak battlefield 194(5)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przez chwile pomyslalem ze moze faktycznie battlefield 5 i czasy wspolczesne

 

ale w lesie plotka głosi że to jednak battlefield 194(5)...

Trzeci raz czasy współczesne? Tylko nie to, to już wolę WWII

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Bardziej obawiałbym się o niektóre procki,które posiadamy. Haswell wykręcony na 4,5 Ghz dawał radę,ale często zdarzyły się spadki klatek. Battlefield lubi dużo wątków. Teraz mogą gdzieniegdzie dokręcić śrubkę i procek mi klęknie :( Zostanie tylko singiel :E

Edytowane przez Altun6277

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej obawiałbym się o niektóre procki,które posiadamy. Haswell wykręcony na 4,5 Ghz dawał radę,ale często zdarzyły się spadki klatek. Battlefield lubi dużo wątków. Teraz mogą gdzieniegdzie dokręcić śrubkę i procek mi klęknie :( Zostanie tylko singiel :E

To już czas na i7 Sam się przymierzam do kupna procka we wrześniu jak potwierdzi się info o 8 rdzeniowcach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...