Skocz do zawartości
IIMechatronikII

Battlefield V

Rekomendowane odpowiedzi

Zmiana systemu spotowania jest rzeczą o którą proszono już od kilku lat. Teraz przynajmniej nie ma strzelania na okrągło do znaczników, więc narzekanie akurat na tą zmianę jest trochę absurdalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie działa najważniejsza rzecz jaka od czasu właśnie świetnego BC została wprowadzona, informowanie się o wrogu, .

 

Przecież spoting własnie został poprawiony , możesz spotować ostatnią pozycję zauważonego wroga , poprzednio spotowana postać była śledzona co nie jest chyba normalne ?

inna sprawa że to nowe spotowanie jeszcze nie do końca działa ale założenie jest jak najbardziej słuszne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chcesz np pudelkowa wersje to kupisz ja od chwili otwarcia sklepow typu rtv czy media expert czyli o 9 rano. Na originie cyfra pewnie po polnocy bedzie dostepna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie bronie supporta razem z KEKiem7 powinny dostać nerfa, to jest nieśmieszny żart że klase medyka zrobili najgorszą a klasa wsparcia dla bobów co kochają leżeć gdzieś w gruzach na bipodach jest najlepsza przez bronie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Markus_TVN

To, że można spotować to jedno. Chodzi o to, że w tej grze nikt nie spotuje wrogów. Co mi to daje, że sam kogoś zauważę, jak nikt mi nie mówi o wrogach widzianych przez niego. Randomy mają na to całkowicie wywalone. To jest największy problem, który łączy się z duuuuuużo gorszą widocznością niż w BF1.

 

To, że medyk jest słaby sprawia, że w niektórych meczach nie mam żadnego w swojej drużynie, o ile ja go nie wybiorę. Ludzie mają ogólnie w dupie reanimowanie, co też daje mi raka. BFV wydaje się mi szybszy niż BF1 i niestety skrócono time to kill. Czasem mam serio wrażenie, że gram w CoDa - respawn i śmierć z dupy, nawet nie wiem od kogo. Co do współpracy, większość snajperów to po prostu tragedia - gadżety do spotowania ludzi są dla nich tak nieznane jak opcja ustawienia znacznika do odrodzeń. Tyle lat gram w BF-a i przy żadnej poprzedniej części którą kupiłem (bo Hardline nie kupiłem) nie było z tym takiego problemu.

 

Jeszcze jedna obserwacja dotycząca widoczności - gram na monitorze o jasności obniżonej bardzo mocno, nie lubię jasnego światła i nigdy zresztą nie potrzebowałem, by mi się to jakoś przesadnie świeciło. BFV jest pierwszą grą, gdzie po prostu muszę ustawić monitor na tryb z wyższą jasnością, bo na większości map za mało widać. To mi całkowicie odbiera chęć do grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze spotowaniem to akurat był zawsze problem u randomów, to samo zresztą z medykiem w BF1, potrafiłem mieć dwóch na 32 osoby w zespole... Może jak wskrzeszanie będzie dodawać kille do statów to ludzie zaczną wskrzeszać :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos sie orientuje gdzie mozna najtaniej dostac gre?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się radę ustawić w polskiej wersji żeby anglicy mówili po angielsku czy jedyna opcja to zmienić na eng?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w opcjach? zmieniłem po pierwszej minucie i abla.

Dzięki, poszukam dzisiaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna obserwacja dotycząca widoczności - gram na monitorze o jasności obniżonej bardzo mocno, nie lubię jasnego światła i nigdy zresztą nie potrzebowałem, by mi się to jakoś przesadnie świeciło. BFV jest pierwszą grą, gdzie po prostu muszę ustawić monitor na tryb z wyższą jasnością, bo na większości map za mało widać. To mi całkowicie odbiera chęć do grania.

 

Spróbuj zmienić gamme nie jasność.

Swoją drogą jak mają niektórzy te ekrany poustawiane że aż tak nie widać tych przeciwników. scratchhead.gif

Edytowane przez kadajo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie uroki monitorów z hdrem.

 

Z HDR to właśnie widać dobrze wszystkich przeciwników w zakamarkach i zaciemnionych miejscach bo wyciąga detale tak samo jak grobowce w Shadow of the Tomb Raider a nawet i lepiej bo DICE zadbało o wsparcie dla Dolby Vision. Blind nigdzie nie napisał że gra z HDR to jest Twoja nadinterpretacja. On wiele razy powtarzał że w gach multi typu Battlefield gra bez HDR.

 

To co może przeszkadzać to najwyżej black crush który występuje na ekranach z matrycą typu VA.

 

Specjalnie dla ODIN'a bo on dalej nie wie co to black crush

 

https://www.youtube.com/watch?v=JhSLAirsnyw

 

Battlefield V to bardzo "ciemna" gra, jest masa cieni w dodatku kolorystyka jest mocno stonowana i to nawet bardziej od Battlefield 1. Gra w SDR jest faktycznie mało czytelna co nie zmienia faktu że nawet w HDR postacie w mundurach dobrze wtapiają się w otoczenie i bez znaczników nad głowami czasem trudno ich dostrzec.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cdkeys wysyła już klucze - dostałem i mam na sprzedanie swój klucz jak ktoś chętny to pm ;)

 

//nieaktualne sprzedałem już

Edytowane przez dawidoxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cdkeys wysyła już klucze - dostałem i mam na sprzedanie swój klucz jak ktoś chętny to pm ;)

 

 

a to nie podoba Ci się gra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to nie podoba Ci się gra?

 

średnio dlatego chce sprzedać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem klucz z muve.

Dziś już będzie można grać czy dopiero jutro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z HDR to właśnie widać dobrze wszystkich przeciwników w zakamarkach i zaciemnionych miejscach bo wyciąga detale tak samo jak grobowce w Shadow of the Tomb Raider a nawet i lepiej bo DICE zadbało o wsparcie dla Dolby Vision. Blind nigdzie nie napisał że gra z HDR to jest Twoja nadinterpretacja. On wiele razy powtarzał że w gach multi typu Battlefield gra bez HDR.

 

To co może przeszkadzać to najwyżej black crush który występuje na ekranach z matrycą typu VA.

 

Specjalnie dla ODIN'a bo on dalej nie wie co to black crush

 

 

Battlefield V to bardzo "ciemna" gra, jest masa cieni w dodatku kolorystyka jest mocno stonowana i to nawet bardziej od Battlefield 1. Gra w SDR jest faktycznie mało czytelna co nie zmienia faktu że nawet w HDR postacie w mundurach dobrze wtapiają się w otoczenie i bez znaczników nad głowami czasem trudno ich dostrzec.

No ale to potwierdza źle ustawiony monitor.

Nie ważne jaka matryca (zakładając ze masz w miarę porządny monitor) prawidłowe ustawienie nie ma prawa mieć żadnego "black crush".

Tak samo jak czytam ze OLED ma jakieś "black crush".

Bzdury osób które nie potrafią podstawowych parametrów obrazu ustawić.

 

Dostałem klucz z muve.

Dziś już będzie można grać czy dopiero jutro?

 

Jutro, lub dziś po północy.

Edytowane przez kadajo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę się rozwijać z tematem black crush (wystarczy sobie o tym poczytać) jest to powszechnie znany problem na matrycach VA i ustawianie monitora nic tu nie da. W Battlefield V problem jest znacznie bardziej widoczny co wynika z samej specyfiki gry w wielu miejscach tam gdzie jest ciemno znikają całkowicie detale i robi się ciemna plama. Na naszym forum temat ten był wałkowany już wielokrotnie wejdź siebie do działu z monitorami i poczytaj – ustawieniami niewiele wskórasz.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę się rozwijać z tematem black crush (wystarczy sobie o tym poczytać) jest to powszechnie znany problem na matrycach VA i ustawianie monitora nic tu nie da. W Battlefield V problem jest znacznie bardziej widoczny co wynika z samej specyfiki gry w wielu miejscach tam gdzie jest ciemno znikają całkowicie detale i robi się ciemna plama. Na naszym forum temat ten był wałkowany już wielokrotnie wejdź siebie do działu z monitorami i poczytaj – ustawieniami niewiele wskórasz.

 

A ty kalibrujesz monitor na w prost czy pod kątem ?

No proszę cie azgan nie wierze że ktoś z taką wiedzą powtarza te bzdury, matryce VA mają, jak każdy monitor LCD odchylenia od gammy wraz ze zmianą kąta.

Wiec teraz powiedz mi jak się ustawia obraz ? Do krawędzi ? Pod katem czy może w centralnym punkcie ?

Jak ktoś kalibruje monitor żeby mu po bokach lub pod kątem dobrze obraz wyświetlał zamiast na środku to się nie dziwie ze później takie głupoty opowiada.

 

Mam monitor na matrycy AMVA i nie ma żadnego black crush, mam OLED'a i tez nie ma żadnego black crush.

 

Edytowane przez kadajo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie można kupić oprócz EA klucze do gry, szukam sklepów zaufanych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...