Skocz do zawartości
IIMechatronikII

Battlefield V

Rekomendowane odpowiedzi

do wakacji (jak nie wydadza nowych map) to populacja zmaleje kilkunastokrotnie, mam tą grę niecałe 3 tygodnie a już mnie zaczyna nudzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielu z graczy gra w totalne gowna i sie podnieca jakie to fajne gry. Bf ma swoje bolaczki aktualnie ale jest dobra gra. Nie rozumiem tego hejtu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DICE nie potrafi zrobić balansu. Ulepszony Valetine AA jest OP. Tak mocno bije,że nawet dupę czołgu mi obróciło. Brak jakiejkolwiek opadu pocisku. Można siedzieć na respie i strzelać przez pół mapy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się wyłamuję z szyku i stwierdzam ze stary TTK ssie, ginie się zbyt szybko.

Przez te parę dni z obniżonym TTK gra była zacznie przyjemniejsza.A teraz Battlefield znowu zmienił się w COD'a.

To dlatego gra mi się znacznie gorzej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nowym roku ta gra będzie za 15 zł xD

Podobno będzie można znaleźć klucz w paczkach Lay's

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie jak korporacja reaguje na brak sprzedaży. Gracze zagłosowali portfelami i już obniżki.

Bez znaczenia tu ma czy gra jest dobra czy zła.

A teraz pomyślmy co by było gdyby tak zagłosować przy CPU, GPU czy smartfonach. exclamation.gif

Edytowane przez kadajo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wsparcie popremierowe jest beznadziejne. Dostaliśmy kilka broni z BF1, mapę która jak się rozpoczyna mecz to serwer pustoszeje bo nikt tego nie chce grać i do tego patche tak słabe, że w ciągu tygodnia są wycofywane, a podstawowe bugi jak zarabianie coinsów dalej istnieją. A no i super event o teatrach wojny, który nic nie wnosi poza misjami typu uzupełnij 5 razy amunicję :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Obszerny materiał pokazujący BFV od strony sieciowej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak dalej pójdzie to przy okazji premiery nowego Battlefielda dadzą V za darmo jak to zrobili z jedynką ostatnio - co prawda Season Pass rozdawali ale sama podstawka kosztowała jakieś śmieszne pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz pomyślmy co by było gdyby tak zagłosować przy CPU, GPU czy smartfonach. exclamation.gif

Oj przydało by się przydało ... bo ceny coraz bardziej kosmiczne. :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

karty obecnie poszły w dół, taki rx570 za 619 zeta kosztuje mniej od 1050 ti i jeszcze gry do niego dają ;)

Edytowane przez kochan4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wsparcie popremierowe jest beznadziejne. Dostaliśmy kilka broni z BF1, mapę która jak się rozpoczyna mecz to serwer pustoszeje bo nikt tego nie chce grać i do tego patche tak słabe, że w ciągu tygodnia są wycofywane, a podstawowe bugi jak zarabianie coinsów dalej istnieją. A no i super event o teatrach wojny, który nic nie wnosi poza misjami typu uzupełnij 5 razy amunicję :E

 

Hmm to ja dziwnie trafiam bo na panzerstormie jakos ludzie nie wychodza. A ci co wychodza sa to typowe lamery z cs:go cod'a ktorzy zepsuja serie battlefield placzac na forach o za duzych mapach za mocnych czolgach samolotach itp itd co kolejna seria to coraz mniejsze mapy dobrze ze sa mapy typu pogieta stal arras narvik. Dewastacje i rotterdam powini z tej gry usunac i dac wielkie dwie mapy potem znowu by ludzie plakali :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz ludzie to niewolnicy "assignments" Nie grają tylko robią te zadania. Kaleczą swój gameplay, ale zadanie muszą wykonać.

Wokół ciebie lata 20 panzerfaustów. Koleś wychodzi na chama na otwartą przestrzeń żeby tylko postawić swoje miny.Łatwy kill :lol2: Kolejnych 10 supprotów chce się nagle naprawiać.

Niekiedy ilość głupoty na serwerach przeraża. Dzisiaj wygrał koleś, który rozwalał moje miny żeby postawić swoje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i głupota graczy, i złe rozwiązania projektowe DICE. Kiedyś nie trzeba było takich bzdur dodawać, by zachęcić do gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w multi da się zrobić, żeby było powyżej 60kl/s?

Mam równe 60, ani w jedną ani w drugą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w multi da się zrobić, żeby było powyżej 60kl/s?

Mam równe 60, ani w jedną ani w drugą...

w opcjach grafiki przelacz bo masz locka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawiłem limit klatek na 200, ale to nic nie daje. Jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawiłem limit klatek na 200, ale to nic nie daje. Jakieś pomysły?

sterowniki najnowsze wgrane?? system 1809? w panelu nvidia sprawdzales??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawiłem limit klatek na 200, ale to nic nie daje. Jakieś pomysły?

synchronizacja pionowa /vsync dajesz na wyłączony / off - standardowo jest włączony, żeby to zrobić musisz przestawić ustawienia grafiki na własne/custom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odpaliłem sobie tą gre żeby zobaczyć to całe śledzenie promieni ale... nigdzie nie widzę tego w ustawieniach ? Poza tym gra wygląda strasznie kiepsko, pamiętam jak grałem w Battlefield 4 to grafika robiła na mnie wrażenie ale to było 5 lat temu :o ta gra serio wygląda tak źle czy ja mam takie wysokie wymagania po Tomb Raiderze nowym ?

 

Ktoś tutaj wrzucał filmik gdzie widać koszmarne ścinki, miałem to samo ale przełączyłem grę na DX12 i zainstalowałem najnowsze sterowniki i teraz chodzi na Ultra w 2k cały czas 60fps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odpaliłem sobie tą gre żeby zobaczyć to całe śledzenie promieni ale... nigdzie nie widzę tego w ustawieniach ? Poza tym gra wygląda strasznie kiepsko, pamiętam jak grałem w Battlefield 4 to grafika robiła na mnie wrażenie ale to było 5 lat temu :o ta gra serio wygląda tak źle czy ja mam takie wysokie wymagania po Tomb Raiderze nowym ?

 

Ktoś tutaj wrzucał filmik gdzie widać koszmarne ścinki, miałem to samo ale przełączyłem grę na DX12 i zainstalowałem najnowsze sterowniki i teraz chodzi na Ultra w 2k cały czas 60fps.

 

Jak dla mnie BF V na low wygląda porównywalnie do BF4 na ultra ;)

Poniżej opcji przełączenia na DX12 masz DXR, wtedy w zawansowanych aktywan bedzie opcja zmiany ustawien rt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie BF V na low wygląda porównywalnie do BF4 na ultra ;)

Poniżej opcji przełączenia na DX12 masz DXR, wtedy w zawansowanych aktywan bedzie opcja zmiany ustawien rt.

Czy ja jestem ślepy :( ?

 

 

Dobra ja chyba nie mam aktualizacji Windowsa zrobionej do 1809 tylko mam 1803, to znaczy że tej gry z RTX nie odpale ?

 

 

rcCUbyF.jpg

Edytowane przez ketiw555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma opcji bez update windowsa, wgrywaj ;) wrzuc jakis tescik jak ci dziala z RT na preset Ultra iMedium RT, reszta Ultra. Pamietaj tez o nowych sterach do gpu.

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę wam wrzucić, krótki filmik jak oglądałem kałuże z RT na starszych sterach :E

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...