Skocz do zawartości
IIMechatronikII

Battlefield V

Rekomendowane odpowiedzi

Będzie garandzik, będzie zabawa ;)

a dla fanatykow clusterfucka bedzie metro ww2 edition :D

metro to bedzie chyba taki carentan z coda :D

Mój link warto obejrzeć :E

 

Edytowane przez Dominix1910

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na Sierpien na Provence i Marite w Lipcu. Lubie taka walke w uliczkach, ta All Sudan to moglaby nie istniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał więcej map zimowych :kwasny: jestem ogólnie osobą która nie lubi lata a uwielbia zime, zimowy klimat w grach zawsze mnie pociągał cryostasis arktyczny sen, lost planet pierwsza część, zima w crysisie 1 :E pózniej lost planet 3, dead space 3 itp itd, w każdej grze w której jest zima już ma u mnie plusa :E Fiell 652 i Narvik to moje ulubiony mapki, szkoda że są tylko dwie i nie dodają zimowych map.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał więcej map zimowych :kwasny: jestem ogólnie osobą która nie lubi lata a uwielbia zime, zimowy klimat w grach zawsze mnie pociągał cryostasis arktyczny sen, lost planet pierwsza część, zima w crysisie 1 :E pózniej lost planet 3, dead space 3 itp itd, w każdej grze w której jest zima już ma u mnie plusa :E Fiell 652 i Narvik to moje ulubiony mapki, szkoda że są tylko dwie i nie dodają zimowych map.

 

moze (oby) jak ruskich dodadza to beda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest pacyfik, w końcu.

W przyszlym roku moze sie pojawi :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przyszlym roku moze sie pojawi :E

ma być w listopadzie , grudniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz juz poleca chyba z gorki :D

 

Epicki trailer, takie DICE lubię cool.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za męski ten trailer, gdzie kobiece odgłosy bojowe :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za męski ten trailer, gdzie kobiece odgłosy bojowe :E

w kuchni ;)

co do trailera, @kadajo , popieram w 100%, aż się człowiek ślini :cool:

Edytowane przez kochan4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tam pod koniec trailera nie było przerobione Metro z BF3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylo, pisalem o tym wczesniej.

dzisiaj w koncu moge normalnie pograc, dali frontlines,tdm i dominacje na mercury.

Swietnie sie na tej mapce dominacje gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne że tak nagle zaczeli pokazywać nowe rzeczy w gierce chwilę po zapowiedzi nowego coda ^^ przez kilka miesięcy mieli wszystko gdzieś a tu nagle proszę jaka zmiana :D oj dużo muszą wprowadzić aby chociaż część zaufania odzyskać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne że tak nagle zaczeli pokazywać nowe rzeczy w gierce chwilę po zapowiedzi nowego coda ^^ przez kilka miesięcy mieli wszystko gdzieś a tu nagle proszę jaka zmiana :D oj dużo muszą wprowadzić aby chociaż część zaufania odzyskać

Bo priotytetem byl BattleRoyal ale teraz chyba nie bedzie powodu do narzekania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj dużo muszą wprowadzić aby chociaż część zaufania odzyskać

że niby co? jakiego zaufania? cod przy bfie nawet tym z 2005 roku (bf2) to klaustrofobiczna mizerota z systemem zniszczeń na poziomie rozwalania doniczek na parapecie, ta gra tylko żyje dzięki single player i jako takiej fabule (chociaż nigdy nie było to coś "och i ach")

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecny COD jest pod względem mechaniki i dopracowanie na nieosiągalnym poziomie dla BFV. Małe mapy i gówniany system zniszczeń to jedno, ale tam to chociaż projekt tych lokacji jest przemyślany, nie ma kretyńskich bugów i zawartość jest odpowiednia. Nie trzeba czekać, aż DICE łaskawie zrzuci ze stołu jakieś okruchy w formie jednej mapy, po wielu miesiącach łatania bugów, których sami naprodukowali tony.

A już zupełną bzdurą (żeby nie powiedzieć idiotyzmem) jest stwierdzenie, że COD żyje tylko dzięki fabule i single player, gdy w Black Ops 4 nie dodali nawet kampanii xD I bez niej to najlepiej sprzedający się COD na PC w historii i jeden z najlepiej sprzedających się ogólnie.

BFV skutecznie wyleczył mnie z fanbojstwa związanego z marką Battlefield.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne że tak nagle zaczeli pokazywać nowe rzeczy w gierce chwilę po zapowiedzi nowego coda ^^ przez kilka miesięcy mieli wszystko gdzieś a tu nagle proszę jaka zmiana :D oj dużo muszą wprowadzić aby chociaż część zaufania odzyskać

Zaufania do czego :hmm: , gra jest swietna, brakowalo tylko kontentu, na ktory teraz raczej narzekac nie bedzie mozna a wiele bledow od premiery naprawili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

że niby co? jakiego zaufania? cod przy bfie nawet tym z 2005 roku (bf2) to klaustrofobiczna mizerota z systemem zniszczeń na poziomie rozwalania doniczek na parapecie, ta gra tylko żyje dzięki single player i jako takiej fabule (chociaż nigdy nie było to coś "och i ach")

 

Wiesz że nie każdy lubi duże mapy? Z drugiej strony, co było popularne w bf 3 i 4? klaustrofobiczne metro cq 64 czy lockery.

Jak ktoś lubi mniejsze mapy, bardziej "competetive" to cod to jedyna opcja, BF do tego nie ma startu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakim czasie, można liczyć na tryb rozgrywki HC ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakim czasie, można liczyć na tryb rozgrywki HC ??

 

jak dodadza prywatne serwery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 rozdzial na pacyfiku i prywatne serwery we wrzesniu.

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy patch ma poprawić płynność rozgrywki (na ps4 ostatnie patche coś popsuły) nie wiem jak na PC, ale liczę, że będzie lepiej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...