Skocz do zawartości
IIMechatronikII

Battlefield V

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo coś na temat nowej części Battlefield'a ? Liczyłem na COD'A, ale się rozczarowałem.

Pewnie za 2lata ujrzymy nowa czesc, nie sadze zeby jeszcze w przeciagu roku cos zapowiadali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie za 2lata ujrzymy nowa czesc, nie sadze zeby jeszcze w przeciagu roku cos zapowiadali.

Niby tak ale jakoś nie widać żeby ciężko pracowali przy V więc coś ta ekipa musi robić :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Jutro (24.09) między 10:00 a 12:00 nie będzie działał BFV. Odbędzie się konserwacja która ma na celu przygotowanie gry pod aktualizacje 4.6."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzieś czytałem że bf Bad Company 3 ma na premierę ps5 wyjść, ale nie wiem, czy jak z jedynką było nie będzie to ex tylko na konsole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Jutro (24.09) między 10:00 a 12:00 nie będzie działał BFV. Odbędzie się konserwacja która ma na celu przygotowanie gry pod aktualizacje 4.6."

 

Aż się boje tych ich aktualizacji.. zwłaszcza ze teraz gra działa dobrze jesli chodzi brak przycieć i płynność ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż się boje tych ich aktualizacji.. zwłaszcza ze teraz gra działa dobrze jesli chodzi brak przycieć i płynność ;)

To byla kwestia sterownikow bo poprawek ostatnio nie bylo a nowe sterowniki zdzialaly cuda aczkolwiek obawa jest ze cos spartola ;)

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12min fragment rozgrywki z Multi Battlefield 5 na Ryzenie 5 3600 stock z pamięcią 3600Mhz 14-16-14-28 1T TRFC 288

Można pakować 144hz do R5 3600 ;)

 

 

YT mocno przycina jakość w dodatku materiał nagrywany MI A2, który po aktualizacji ma problem ze stabilizacją obrazu. Nie szło mi bo monitor mocno ustawiony pod skosem aby nie zasłaniać nagrania 8:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzieś czytałem że bf Bad Company 3 ma na premierę ps5 wyjść, ale nie wiem, czy jak z jedynką było nie będzie to ex tylko na konsole

Wtedy BF V stałby się ostatnią częścią, którą kupiłem i wydaje mi się, że nie tylko ja bym tak zrobił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12min fragment rozgrywki z Multi Battlefield 5 na Ryzenie 5 3600 stock z pamięcią 3600Mhz 14-16-14-28 1T TRFC 288

Można pakować 144hz do R5 3600 ;)

 

 

YT mocno przycina jakość w dodatku materiał nagrywany MI A2, który po aktualizacji ma problem ze stabilizacją obrazu. Nie szło mi bo monitor mocno ustawiony pod skosem aby nie zasłaniać nagrania 8:E

Polski dubbing :E oryginalny z ciebie gracz ;) skoro masz ustawione tak jak w sygnaturce cpu i gpu to czemu używasz stocka? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12min fragment rozgrywki z Multi Battlefield 5 na Ryzenie 5 3600 stock z pamięcią 3600Mhz 14-16-14-28 1T TRFC 288

Można pakować 144hz do R5 3600 ;)

 

 

YT mocno przycina jakość w dodatku materiał nagrywany MI A2, który po aktualizacji ma problem ze stabilizacją obrazu. Nie szło mi bo monitor mocno ustawiony pod skosem aby nie zasłaniać nagrania 8:E

Ale szanuję za polski dubbing. :heartpump:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro masz ustawione tak jak w sygnaturce cpu i gpu to czemu używasz stocka? :P

Bo chciałem pokazać jak to wygląda na stock bez oc ;). Jeżeli chodzi o procesor to na starszych wersjach biosu były skoki napięcia do 1.45v przez co mocno szły temperatury do góry dlatego ustawiałem procesor na sztywne 4.2Ghz 1.37v. Od biosu F42B nie ma problemów z napięciem i skokami temperatur - idealnie trzyma 1.37v na auto i trzyma praktycznie 4150-4200Mhz więc oc jest zbędne zresztą obecnie stock = oc :E

RTX2060 również puściłem na stock - nie widzę sensu podkręcania jak wydajność jest ~150kl/s.

Nie widzę problemów aby nagrać z OC jak ktoś ma życzenie.

 

Polski dubbing :E oryginalny z ciebie gracz ;)

Ale szanuję za polski dubbing. :heartpump:

Zawszę staram się grać z polskim dubbingiem choć w niektórych grach to katorga. W końcu płacę za Polską wersję. :E

Z eng nie mam problemów ;)

Edytowane przez DjXbeat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja 4.6 będzie dostępna do pobrania jutro.

 

Al-Sundan pojawi się w końcu w Trybie Podbój i Przełamanie.

 

Operation Podziemie (Metro) pojawi się dopiero w Październiku

Private Games opóźnione (pojawią się w 5 rozdziale TW)

 

https://new.reddit.com/r/BattlefieldV/comments/d97v3k/update_46_full_patch_notes/

 

Leci 12.2 GB :cool:

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 55Gb wolnego miejsca i wywala mi komunikat o braku wolnego miejsca. Kombinowałem już ze wszystkim i cały czas wywala ten błąd. 12.2GB do pobrania :mad2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 55Gb wolnego miejsca i wywala mi komunikat o braku wolnego miejsca. Kombinowałem już ze wszystkim i cały czas wywala ten błąd. 12.2GB do pobrania :mad2:

 

Ja miałem taki błąd przy poprzedniej aktualizacji, musiałem odinstalować origina i zainstalować jego starszą wersję, dopiero wtedy poszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jajca jak nie wiem co.. u mnie 80 gb wolnego i nie chce leciec :D

 

// dopiero 95 gb wolnego zadziałało i zaczeło pobierać

Edytowane przez dawidoxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Instalować grę na innej partycji niż systemowa C: ustawić minimalny plik wymiany na 16GB albo więcej nie będziecie mieli w przyszłości problemów z grą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Instalować grę na innej partycji niż systemowa C: ustawić minimalny plik wymiany na 16GB albo więcej nie będziecie mieli w przyszłości problemów z grą.

 

Bla bla bla.. nie mam nawet gry na dysku systemowym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie normalnie pobiera. Nie mialem nigdy problemow z brakiem miejsca na update

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem z brakiem miejsca mają głównie lolki co to bajzel w systemie mają często gęsto ktoś im ten system instalował konfigurował bo sami mają z tym problem. Oczywiście są też wyjątki z tej reguły.

Za 5 minut sprawdzam co ten updejt wart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem z brakiem miejsca mają głównie lolki co to bajzel w systemie mają często gęsto ktoś im ten system instalował konfigurował bo sami mają z tym problem. Oczywiście są też wyjątki z tej reguły.

Za 5 minut sprawdzam co ten updejt wart.

 

Na reddicie były posty ludzi którzy nie mogli ostatniej aktualizacji (22gb) zainstalować chociaż mieli nawet po 200gb wolnego.. samo dice radziło odistalować grę i zainstalować ją ponownie, więc to problem z samym klientem origin a nie z systemem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem z brakiem miejsca mają głównie lolki co to bajzel w systemie mają często gęsto ktoś im ten system instalował konfigurował bo sami mają z tym problem. Oczywiście są też wyjątki z tej reguły.

Za 5 minut sprawdzam co ten updejt wart.

Problem z brakiem miejsca dotyczy praktycznie wszystkich bo to błąd klienta origin. Masz do pobrania 12.2GB a musisz mieć wolne ponad 95GB :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie poszło bez problemu, poprzednia aktualizacja również, wolne miejsce na SSD to około 200GB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierdoły piszecie , mam na systemowej 25GB wolnego z czego 16GB zabrane na plik wymiany na partycji z grą mam tylko 30GB wolnego i wszystko śmiga jak do tej pory ,problem musi być gdzieś indziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierdoły piszecie , mam na systemowej 25GB wolnego z czego 16GB zabrane na plik wymiany na partycji z grą mam tylko 30GB wolnego i wszystko śmiga jak do tej pory ,problem musi być gdzieś indziej.

A gdzie masz folder z grami origin? Gdzie masz tymczasowe pliki Origin?

Plik wymiany nie ma nic do tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patche wychodza a w grze nadal wieje nuda, Al Sudan jak dla mnie za duza na Conquest. No nic trzeba czekac na ten Pacyfik i niedlugo Metro.

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...