Skocz do zawartości
IIMechatronikII

Battlefield V

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko dwie mapy ,to się młodzież znudzi po kilku dniach i zacznie się Lament i Płacz.

No tak tylko dwie mapy, dodatek rok po premierze grze i tylko dwie mapy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie jak gościu się dostał w to miejsce (Operacja podziemie)?:

 

 

V4l3hfH.png

 

Edytowane przez Kisiel-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minus jest taki że w każdej grze jest przynajmniej 1 cheater ale w porównaniu do cs go to pikuś :E Chociaż w csie się jeszcze kryją a tutaj idzie taki i wypier...ala 10 osób w 5 sekund jak terminator :lol2:

 

Statystycznie z pośród graczy z najwyższym levelem od 1/3 aż do połowy to cheaterze , Ci najlepsi starają się ograniczyć zapał na KD ratio powyżej 4x więc wyglądają na legit graczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna rzecz mi sie rzucila w oczy przy tym trailerze. Gdzie sa te wszystkie laski? nie bede przeciez biegal facetem ;)

Jako ze ja jak gram to nie tylko gram ale ciagle cos testuje, teraz tym bardziej nowy sprzet, to znowu wrzuce jak gierka dziala:

Do dodania, wtedy byl wlaczony stream (na gpu) do tego nagrywanie (tez na gpu) w tle 2 przegladarki z wlaczonym twitchem, wiec ogolnie komp troche zajety ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ostatnio pisał że obecnie bf działa lepiej na dx11, tak z ciekawości wczoraj zmieniłem z 12 i nie da się grać przy moim sprzęcie z sygnatury sciny i mało fps :Up_to_s: ciekawe co jest tego powodem skoro ludzie piszą że 11 im dobrze działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie lepiej na DX 11 (i5 8600K + GTX 1080) na DX 12 co jakis czas sa sciny takie konkretne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam na dx11 70-80fps a na 12 - 110-120 > siatka,tekstury,filtrowanie tekstur - ULTRA reszta średnie 1920x1080 + res scale 120. Limit mam ustawiony na 120.

 

Edit: no tak zapomniałem że przy 11 trzeba włączyć FFR to wtedy klatki lecą w górę sporo :thumbup:

Edytowane przez Send1N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego, że misja społecznościowa na ten tydzień została wykonana, dostaliśmy wyrzutnię rakiet przeciwlotniczych. W klasie szturmowca dalej mam pokazane: ukończ zadanie specjalne i broń jest zablokowana. Bug ze strony EA???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta nowa broń przeciwlotnicza w dużym stopniu poprawia balans na mapach z samolotami. Do tej pory potrafiłem przelatać całą rundę nie ginąc ani razu ze statystykami np. 50-0 a od dzisiaj już tak kolorowo nie jest.

Nawet mniej doświadczony gracz potrafi mnie zdjąć :E

Edytowane przez DjXbeat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta nowa broń przeciwlotnicza w dużym stopniu poprawia balans na mapach z samolotami. Do tej pory potrafiłem przelatać całą rundę nie ginąc ani razu ze statystykami np. 50-0 a od dzisiaj już tak kolorowo nie jest.

Nawet mniej doświadczony gracz potrafi mnie zdjąć :E

mam 226 godzin przegranych i nigdy nie latałem samolotem :E :E jakoś pomijam tą część rozgrywki a jak jakiś pacjent zabije mnie z samolotu to klne sam do siebie że noob samolocikiem tylko zabija :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak jakiś pacjent zabije mnie z samolotu to klne sam do siebie że noob samolocikiem tylko zabija :lol2:

To może i w moją stronę jakieś "wiązanki" poleciały :lol2: :lol2: :lol2:

Niemniej teraz piechota ma zdecydowanie łatwiej rozwalić samolot. Polatałem jedną rundę i widzę, że gdy nurkuje atakując cel to ludzie kampią z tą nową pukawką tylko czekając aż się zbliżę a przy wystarczającej odległości jestem do zdjęcia na raz także samoloty już nie są takie OP - balans się poprawił za sprawą tej wyrzutni.

Edytowane przez DjXbeat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może i w moją stronę jakieś "wiązanki" poleciały :lol2: :lol2: :lol2:

Niemniej teraz piechota ma zdecydowanie łatwiej rozwalić samolot. Polatałem jedną rundę i widzę, że gdy nurkuje atakując cel to ludzie kampią z tą nową pukawką tylko czekając aż się zbliżę a przy wystarczającej odległości jestem do zdjęcia na raz także samoloty już nie są takie OP - balans się poprawił za sprawą tej wyrzutni.

Tą giwerą da się rozwalać czołgi? bo dzisiaj mi ją dropneło właśnie :Up_to_s:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP

Próbowałem rozawalić czołg, który dostał granatem przeciwpancernym, 2x c4 i nawet go tą pukawką nie drasnąłem także nie da się :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Która pukawka jest najlepsza w medyku? bo wymasterowałem 3 pozostałe klasy na 20lvl i mistrzostwo odblokowując stroje a medykiem raczej nie grałem i chce tam wbić też 20 :E grywalem troche stenem i suomi warto kupić którąś która jest dostępna za kasę w grze?

Edytowane przez Send1N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie bronie są dobre tylko trzeba umieć nimi grać :E Osobiście uważam, że Suomi ze wszystkich broni medyka jest najlepszy na bardzo krótkie dystanse ale trzeba się liczyć z małą ilością naboi i częstymi reloadami.

EDIT: Teraz zauważyłem, że do SUOMI nie dodałem, żadnych specjalizacji :E

Moją ulubiona i według mnie najlepszą pukawką medyka jest ZK-383.

 

Jak ktoś chce pograć to zapraszam Origin DjXbeat86

Edytowane przez DjXbeat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie bronie są dobre tylko trzeba umieć nimi grać :E Osobiście uważam, że Suomi ze wszystkich broni medyka jest najlepszy na bardzo krótkie dystanse ale trzeba się liczyć z małą ilością naboi i częstymi reloadami.

EDIT: Teraz zauważyłem, że do SUOMI nie dodałem, żadnych specjalizacji :E

Moją ulubiona i według mnie najlepszą pukawką medyka jest ZK-383.

 

Jak ktoś chce pograć to zapraszam Origin DjXbeat86

o popatrz za nim to napisałem to kupiłem właśnie akurat zk-383 :E :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Która pukawka jest najlepsza w medyku? bo wymasterowałem 3 pozostałe klasy na 20lvl i mistrzostwo odblokowując stroje a medykiem raczej nie grałem i chce tam wbić też 20 :E grywalem troche stenem i suomi warto kupić którąś która jest dostępna za kasę w grze?

 

Medykiem to byle jaka pierdziawka. Biegasz i do 50m nie musisz nawet w chłopa mierzyć.

Nienawidzę medyków wg mnie są mega OP na krótkie dystanse. Thomson, Suomi, dużo grałem z MP34.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Medykiem to byle jaka pierdziawka. Biegasz i do 50m nie musisz nawet w chłopa mierzyć.

Nienawidzę medyków wg mnie są mega OP na krótkie dystanse. Thomson, Suomi, dużo grałem z MP34.

Dlatego masz podział na klasy i każda specjalizuje się w czymś innym. Medyk, prócz tego, że leczy, reanimuje jest OP na krótkie dystanse ale żołnie wsparcia ściąga go z nieco dalszej odległości itd.

Odkąd w grze pojawił się pistolet okopowy to nawet w bliskim zwarciu snajperem koszę medyków ;)

Edytowane przez DjXbeat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego masz podział na klasy i każda specjalizuje się w czymś innym. Medyk, prócz tego, że leczy, reanimuje jest OP na krótkie dystanse ale żołnie wsparcia ściąga go z nieco dalszej odległości itd.

Odkąd w grze pojawił się pistolet okopowy to nawet w bliskim zwarciu snajperem koszę medyków ;)

ten nowy pistolet w zwiadowcy jest genialny już go wymasterowałem mam cały złoty + specializacje wszystkie i gram snajperem w końcu z przyjemnością :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jednym magazynkiem potrafię 8-10 gości załatwić. Niesamowicie kosi :Up_to_s:

Do szczęścia brakuje mi tylko możliwości "vote kick" aby wyrzucać cheaterów z serwera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak odblokować nową bazooke? Niby odebrałem niby fajnie a nie mogę wyekwipować bo mam zablokowaną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten pistolet wydaje się buc diabelnie mocny, ale jeszcze nim nie grałem. I w sumie pewnie jeszcze dlugo nie zagram, bo teraz męczę CoDa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karabinek Okopowy wymiata :Up_to_s:

 

Ogólnie runda przegrana 0-520 ale ugrałem ile się dało :E

Kg0YYSC.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...