Skocz do zawartości
IIMechatronikII

Battlefield V

Rekomendowane odpowiedzi

 

Waga aktualizacji na poszczególne platformy

 

PC - 17,14 GB.

PS4 - 11,5 GB.

XboxOne - 11,9 GB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP

Ciekawe czy teraz 200GB wystarczy żebym zaktualizować grę.

Ostatnio aby pobrać 12GB musiałem zwolnic ponad 130GB :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bar chyba bedzie do odblokowania pozniej (chlip ;) ) ale nie widze na liscie naprawienia bledu z resetowaniem sie skina broni co mape.

Problem jest taki ze po zakupie jakiegos skina za CC i od razu nalozenie go na bron, staje sie on domyslnym skinem i co mape sie resetuje. Juz kij z wygladem, wiekszosc ma jakis celownik (np x3 na STG) i trzeba to zmieniac co mape -_- :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest jakaś szansa odblokowania giwer które były dostępne x czasu temu . dla meda np. ostatnia giwera u mnie to ZK /. Wróciłem do gry po dłuższej przerwie bo remonty i no wypróbowałbym coś nowego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karabinek Okopowy wymiata :Up_to_s:

 

Ogólnie runda przegrana 0-520 ale ugrałem ile się dało :E

Kg0YYSC.gif

Masakra ta twoja 2060 taktowanie 1890, rpm 1850 i 72c w bfie jak tak patrzę po tym twoim screenie nie myślałeś aby ją ustawić? no i r5 3600 przy 55c 1400rpm ? :E :E ile to chłodzenie wbija obrotów jak masz skok do 70? :Up_to_s: Te wartości wyglądają tak jakbyś zrezygnował z wentylatorów w obudowowie i tylko te na radiatorach starały się schłodzić sprzęt ;)

Edytowane przez Send1N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Po pierwsze mam 23.5C w pokoju. Po drugie zrobiłem dzisiaj updated biosu i ustawienis wentylatorów się zresetowały - 2 wentylatory obudowy ustawiły się na ~400rpm a na gelidzie maks idzie na 1700rpm. Po trzecie zwróć uwagę na obudowę w jakiej mam sprzęt. To mała obudowa, słabo przewiewna więc sprzęt się gotuję.

 

EDIT

Gram na defaultowych ustawieniach sprzętu. Jedynie ram OC a procesor był puszczony na 4.0Ghz ze względu na nowy Bios.

 

EDIT2

To temat o BF5 ;)

Edytowane przez DjXbeat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Po pierwsze mam 23.5C w pokoju. Po drugie zrobiłem dzisiaj updated biosu i ustawienis wentylatorów się zresetowały - 2 wentylatory obudowy ustawiły się na ~400rpm a na gelidzie maks idzie na 1700rpm. Po trzecie zwróć uwagę na obudowę w jakiej mam sprzęt. To mała obudowa, słabo przewiewna więc sprzęt się gotuję.

no budka malutka :) ale ustawienie karty po swojemu sporo daje ja mam gorszy model niż FE bo mam ventusa w bfie mam wbity profil 2010/7800 0.931v i 1600rpm na sztywno karta trzyma 1980 na rdzeniu i 68c zrób UV to nie dość że zyskasz na wydajności bo będzie lepszy boost będzie także sporo ciszej. W grach z RT musiałem wbić 0.943v aby było stabilne wtedy spada do 1965mhz i jakieś 70-72c + 1700rpm mam ogólnie 3 profile porobione :E Jak dasz coś w okolicy 1950mhz to może i nawet zejdziesz poniżej 0.925v

Swoją drogą to niezły wynik wykręciłeś jak tylko 2 deady przy 48 killach :cool:

Edytowane przez Send1N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta ogółem zajmuje już około 95 GB. Pierdolnięte EA. Czemu tych paczy spakować nie mogą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta ogółem zajmuje już około 95 GB. Pierdolnięte EA. Czemu tych paczy spakować nie mogą

 

Ty masz wszedzie jakiś problem.. 17gb to aż tak dużo? w tym patchu masz aktualizacje z dodatkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha, odpaliłem wczoraj grę po 3 tygodniach - odziwo, żadnego patch'a... BR - nadal bugi na przedmiotach... Jak można było spaprać coś co działało? :hmm:

Ciekawe, czy dzisiejsza łatka naprawi błędy poprzedniej oraz - co nowego spieprzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy rzut oka widać jakieś zmiany - jestem ciekaw jak z zadaniami..

DIPZKQr.png

Edytowane przez dawidoxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest jakaś szansa odblokowania giwer które były dostępne x czasu temu . dla meda np. ostatnia giwera u mnie to ZK /. Wróciłem do gry po dłuższej przerwie bo remonty i no wypróbowałbym coś nowego :D

Podbijam, nie gralem dlugo a jak gralem to z doskoku i tak na prawde sporo rzeczy mi ucieklo a tym samym przepadlo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest jakaś szansa odblokowania giwer które były dostępne x czasu temu . dla meda np. ostatnia giwera u mnie to ZK /. Wróciłem do gry po dłuższej przerwie bo remonty i no wypróbowałbym coś nowego :D

 

Bronie ktore byly do odblokowania i nie miales czasu je zdobyc normalnie kupujesz za CC, kosmetyka przepada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bronie ktore byly do odblokowania i nie miales czasu je zdobyc normalnie kupujesz za CC, kosmetyka przepada.

 

Dzięki ;) tam nie szukałem haha :E

 

Swoją drogą po patchu znowu mi klateczki poleciały :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbiłem na mapę to ładnie chrupało, chwilę trwało zanim się ustabilizowało, ale dalej nie było to co przed. Chyba trzeba czekać aż samo odmuli jak ostatnio :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już 4 godziny pobieram aktualizację. Jeszcze 9.5 godziny i mogę zagrać :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko ładnie się pobrało i zainstalowało, wszyscy biegają już z M1 Garandami co wygląda komicznie, oby nie było numerów w stylu japończyków na mapach stricte pod niemców i na odwrót. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktoś jakie korzyści są z dx12? Bo w sumie cały czas tłukę na dx11 i jest wszystko miodnie i cacy ale ostatnio się zastanawiam czy warto, jakiś boost fps? grafika? Może ktoś kumaty napisać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W DX11 masz stratę ~30% wydajności względem DX12 także jak chcesz grać w 120-140kl/s mając szybki monitor to tylko DX12 ;)

Na mapie Operacja podziemie są olbrzymie spadki wydajności na DX11 a na DX12 gra działa wzorowo.

Edytowane przez DjXbeat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W DX11 masz stratę ~30% wydajności względem DX12 także jak chcesz grać w 120-140kl/s mając szybki monitor to tylko DX12 ;)

Na mapie Operacja podziemie są olbrzymie spadki wydajności na DX11 a na DX12 gra działa wzorowo.

Zależy od sprzętu, mi gra stabilniej działa na 11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy od sprzętu, mi gra stabilniej działa na 11

Stabilniej ale ze znacznie niższa wydajnością

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...