Skocz do zawartości
IIMechatronikII

Battlefield V

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobilem test na iwo (pewnie za jakies 30min bedzie dostepny) 

(poprawione, nie wiem czemu wczesniej YT dal max 360p)

Edytowane przez Dominix1910

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie gra na dx12 działa lepiej - i nie mam żadnych przycinek

Potwierdzam, etlikowi każda gra źle działa :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Techniczna strona tej gry lezy i kwiczy. DX 12 jest do dupy, DX 11 szalu nie ma. GTX 1080 srednio sobie radzi z ultra bo np przy wybuchach sa mega spadki

6golych rdzeni się odzywa. Ta gra potrafi zachac prawie na maxa 6/12 a co dopiero 6/6.

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Tobie leży i kwiczy bo mi gra działa wzorowo w Dx12.

 

Materiał zmontowany na szybko i tak aby miejsca mało zajmował bo mam słabe łącze więc jakość słaba.

 

3200Mhz 14 14 14 34 1T XMP vs 3600Mhz 14 15 14 32 1T OC

 

Przepasc w fsp :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niedługo zmieniam na ryzena 2600 i z tego co tu widzę, to trza jak najszybsze ramki brać i jeszcze modlić się , zeby jak najwyżej poszło OC :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Tobie leży i kwiczy bo mi gra działa wzorowo w Dx12.

 

Materiał zmontowany na szybko i tak aby miejsca mało zajmował bo mam słabe łącze więc jakość słaba.

 

3200Mhz 14 14 14 34 1T XMP vs 3600Mhz 14 15 14 32 1T OC

 

Problem polega na tym, że nie powinieneś tego pokazywać. Nie ma żadnej precyzji na tym filmie i przez większość czasu na niżej taktowanych pamięciach jest zauważalnie wyższe obciążenie CPU - magia szczerbaty.gif

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6golych rdzeni się odzywa. Ta gra potrafi zachac prawie na maxa 6/12 a co dopiero 6/6.

 

 

To co w takim razie i7 9700K to tez za malo do tej gry? :hmm::lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9900k dostaje baty szczerbaty.gif Odpaliłem stary stabilny profil 3733 CL16 z dociśniętymi subami i... gra zaczęła płynniej latac bigsmile.gif mam na próbę włączone na ULTRA to cudo od opóźnienia + G-Sync. Teraz jest naprawę w miarę komfortowa rozgrywka smile.gif

A jak Wy macie ustawiony panel NV ??

Edytowane przez sniper76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobilem teraz test na przelamaniu na mapie rotterdam

 

720p detale niskie i fps w zakresie 130-140 fps gra plynna

1080p detale ultra i fps w zakresie 80-120 gra szarpie

1080p detale srednie i fps w zakresie 100-140 nawet ok sie gra

 

To karta graficzna jest glownym problemem w tej grze a nie procesor

 

W fhd przejscie z ultra na srednie daje +20 fps i ciezko o spadki ponizej 100. To tez swiadczy o tym ze grafika nie moze...a nie ze 6 rdzeni nie daje rady

 

Gdyby to byla wina procka to obnizenie ustawien nie podniosloby minimalnej ilosci fps geniusze i znawcy IT

Edytowane przez Eltik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobilem teraz test na przelamaniu na mapie rotterdam

 

720p detale niskie i fps w zakresie 130-140 fps gra plynna

1080p detale ultra i fps w zakresie 80-120 gra szarpie

1080p detale srednie i fps w zakresie 100-140 nawet ok sie gra

 

To karta graficzna jest glownym problemem w tej grze a nie procesor

 

W fhd przejscie z ultra na srednie daje +20 fps i ciezko o spadki ponizej 100. To tez swiadczy o tym ze grafika nie moze...a nie ze 6 rdzeni nie daje rady

Znamy juz ten temat, najlepiej radeon do tej gry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to w ogóle dziwaczny problem mam z tą grą. W grze czasem miga mi obraz, a czasem nie. Jak jest mocne słońce na mapie to miga czasami, raz miałem tak, że patrzyłem się w jedną stronę i migało, a jak ukucnąłem to przestało migać. W dodatku zauważyłem, że gdy mam problem z miganiem to jakby psuje się oświetlenie w grze tzn. np normalnie jak patrzy się na słońce przez drzewa to widać jak ładnie promienie słoneczne przechodzą przez drzewo i drzewo rozszczepia światło, a czasem (zauważyłem, że wtedy miga) jest tak, że jak patrzę na słońce przez drzewo to po prostu światło całe znika za drzewem jakby to była ściana. WTF? Robię reinstall gry może pomoże. Bo też zauważyłem, że czasem mam spadki do 100 klatek, a karta ma wyrąbane i działa na powiedzmy 75%. Może to kwestia tego, że zmieniałem kartę z 2080S na 2080Ti i sterowniki po zmianie karty, a gry nie ruszałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znamy juz ten temat, najlepiej radeon do tej gry ;)

 

 

Na wysokich jest lepiej wiec wyglada jakby cos bylo nie tak z ultra. Nie zapominajmy ze RX 5700XT jest na poziomie RTX 2080 w tej grze :D

Edytowane przez Eltik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobilem teraz test na przelamaniu na mapie rotterdam

 

720p detale niskie i fps w zakresie 130-140 fps gra plynna

1080p detale ultra i fps w zakresie 80-120 gra szarpie

1080p detale srednie i fps w zakresie 100-140 nawet ok sie gra

 

To karta graficzna jest glownym problemem w tej grze a nie procesor

 

W fhd przejscie z ultra na srednie daje +20 fps i ciezko o spadki ponizej 100. To tez swiadczy o tym ze grafika nie moze...a nie ze 6 rdzeni nie daje rady

 

Gdyby to byla wina procka to obnizenie ustawien nie podniosloby minimalnej ilosci fps geniusze i znawcy IT

Nie wpadłeś na pomysł że niektóre opcje w grach są też opcjami obciążającymi procesor? np "jakość efektów" w bfie to opcja typowo procesorowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro jak znajdę czas to zainstaluje BF 4 tam też od czasu do czasu bywały przycinki kwasny.gif

Zerknę kampanię jak lata, może zrobię misję z tygrysem tongue.gif

Edytowane przez sniper76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde swietnie sie gra na tych 2 nowych mapach az sie chce grac wiecej po polrocznej przerwie niz tylko jeden meczyk na dobranoc.

Samoloty fajne, czolgi fajne bronie tez jest co odblokowywac w ToW tez co robic :D

 

Tylko mam wrazenie ze osoby grajace z flingerfaustem lubia miec kolegi beniza w dupie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobilem teraz test na przelamaniu na mapie rotterdam

 

720p detale niskie i fps w zakresie 130-140 fps gra plynna

1080p detale ultra i fps w zakresie 80-120 gra szarpie

1080p detale srednie i fps w zakresie 100-140 nawet ok sie gra

 

To karta graficzna jest glownym problemem w tej grze a nie procesor

 

W fhd przejscie z ultra na srednie daje +20 fps i ciezko o spadki ponizej 100. To tez swiadczy o tym ze grafika nie moze...a nie ze 6 rdzeni nie daje rady

 

Gdyby to byla wina procka to obnizenie ustawien nie podniosloby minimalnej ilosci fps geniusze i znawcy IT

 

Wrzucilbys film z wykorzystaniem gpu i cpu na takich ustawieniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś od czego zależy częstotliwość zmian dowódcy w drużynie? Teraz skończyłem grać na Iwo Jimie (ulubiona mapa po aktualizacji :D ) i skończyliśmy z drużynowym wynikiem 65k+ - dowódca latał samolotem i miał staty 46-5...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś od czego zależy częstotliwość zmian dowódcy w drużynie?

Jeśli prosisz o rozkazy i dowódca kilka minut siedzi cicho, nie wydając żadnych rozkazów to z automatu osoba, która najwięcej prosiła o rozkazy zostaje dowódcą. Jeśli będąc dowódcą będziesz cały czas wydawał rozkazy swojej drużynie to cały czas będziesz dowódcą i system Cię nie zmieni ;)

Edytowane przez DjXbeat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mocne 6 jajców jak narazie wystarcza w BF5 i nie słuchajcie popierdółek co wam mówią że 8 jajców od Intela to dopiero jest OK.

Mój proc tylko czasami podczas dużej rozpierduchy 64 graczy obciążony jest do 90% tak zazwyczaj leci w okolicach 75-85%

tyle że wszystkie rdzenie na 5.2GHz od jakiegoś czasu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mocne 6 jajców jak narazie wystarcza w BF5 i nie słuchajcie popierdółek co wam mówią że 8 jajców od Intela to dopiero jest OK.

Mój proc tylko czasami podczas dużej rozpierduchy 64 graczy obciążony jest do 90% tak zazwyczaj leci w okolicach 75-85%

tyle że wszystkie rdzenie na 5.2GHz od jakiegoś czasu .

Nikt nie mówi o 12 wątkowych cpu tylko o gołych 6 rdzeniach (6/6)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś od czego zależy częstotliwość zmian dowódcy w drużynie? Teraz skończyłem grać na Iwo Jimie (ulubiona mapa po aktualizacji :D ) i skończyliśmy z drużynowym wynikiem 65k+ - dowódca latał samolotem i miał staty 46-5...

 

Jesli dasz jako pierwszy proźbe o rozkaz i dowodca przez 60sek go nie da to wtedy ty bedziesz dowodca, stracisz jesli nie bedziesz dawal rozkazow.

Nie jest to co kilka minut rozdawane, tylko za brak aktywnosci przez 60sek, dostaje ten kto dal prosbe pierwszy a nie spamowal co chwile.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zorientowany w temacie orientuje się kiedy będzie można grać na serverach prywatnych ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mocne 6 jajców jak narazie wystarcza w BF5 i nie słuchajcie popierdółek co wam mówią że 8 jajców od Intela to dopiero jest OK.

Mój proc tylko czasami podczas dużej rozpierduchy 64 graczy obciążony jest do 90% tak zazwyczaj leci w okolicach 75-85%

tyle że wszystkie rdzenie na 5.2GHz od jakiegoś czasu .

Od kiedy to obciążenie definiuje czy procesor daje radę czy nie daje?

Niestety ale 6 gołych jajek nie zapewni Ci stałych 144kl/s a 12 wątków już tak.

Edytowane przez DjXbeat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zorientowany w temacie orientuje się kiedy będzie można grać na serverach prywatnych ?

 

c4zdl15jxww31.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...