Skocz do zawartości
IIMechatronikII

Battlefield V

Rekomendowane odpowiedzi

Mi sie najlepiej gralo w.. Bad Company 2 :lol2: i to przy stalych 15-20 klatek :lol2: A jak wyszedl dodatek Vietnam to doszlo jeszcze troche kaltek :o:D

 

Teraz licze na te chociaz 30+ klatek niezaleznie na jakich ustawieniach ;) zreszta teraz bardziej mi zalezy na fajnym skladzie niz klatkach, bo ludzie sie troche wykruszyli :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że do 6 przyjdzie mi karta z gwarancji.

Nowy trailer prezentujący moc nowych kart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to już jest od dawna. Kolejny bełkot marketingowy jak HDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to już jest od dawna. Kolejny bełkot marketingowy jak HDR

Te odbicia w źrenicach, ciekawe czy tak będzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to już jest od dawna. Kolejny bełkot marketingowy jak HDR

O ile HDR jest bełkotem marketingowym o tyle nowy sposób liczenia oświetlenia i cieni teoretycznie sprawia, że graficy nie musza już ustawiać wielu rzeczy z palca, ta praca może zostać przełożona na co innego, zarówno sama moc przerobowa ludzi jak i zwolniony narzut na wydajność w danym sektorze. Oczywiście problem polega na tym, że nie można porzucić starej technologii, bo jeszcze przez jakieś 10-20 lat ludzie dalej będą używać GTX770Ti więc gry muszą na tym działać. Sam potencjał RTX jest ogromny, dużo większy niż PhysXa, a HDRu to nawet nie ma co tutaj wymieniać, bo to jest tylko zbędny bajer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta praca może zostać przełożona na co innego

M I K R O T R A N S A K C J E :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te odbicia w źrenicach, ciekawe czy tak będzie :D

Pewnie nawet w odbiciu w kropli deszczu będziemy widzieć przeciwników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nawet w odbiciu w kropli deszczu będziemy widzieć przeciwników.

Śmiechy, śmiechami

ZPCChXY.jpg

Zielony iks ma włączone RTX i widzi czerwonego fiksa w odbiciu w czymkolwiek oznaczonym po skosie na szaro, przewaga olbrzymia. Czerwony nie wie nawet, że ktoś jest za rogiem.

Edytowane przez Pulpit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz ci co będą grali z RTX będą widzieć wincyj :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiechy, śmiechami

Zielony iks ma włączone RTX i widzi czerwonego fiksa w odbiciu w czymkolwiek oznaczonym po skosie na szaro, przewaga olbrzymia. Czerwony nie wie nawet, że ktoś jest za rogiem.

Ta. I realnie w ogniu walki skorzysta z tego z 1% graczy. Zakładając, że w tym odbiciu zdołasz w ogóle cokolwiek dostrzec bo nie będzie to rozmazana kupa tego co dzieje się za rogiem. :E

 

 

 

A tu taka tam ciekawostka.

 

Raytracing za darmo :E

Raytrancig czy jakoś tak. Nie pamiętam kto ale już kilka razy widziałem, ze ktoś tak pisał. :E :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta. I realnie w ogniu walki skorzysta z tego z 1% graczy. Zakładając, że w tym odbiciu zdołasz w ogóle cokolwiek dostrzec bo nie będzie to rozmazana kupa tego co dzieje się za rogiem. :E

To jest różnica miedzy gościem/squadem który jest pierwszy, a squadem który jest ostatni. Wyobraź sobie to w CSGO gdzie zaglądanie za rogi to 70% gry ;) Na poziomie casual i niedzielny gracz te wszystkie rzeczy są zbędne, ale jak ktoś poważniej chce grać i czyścić toplisty to każda rzecz nawet odbicie da mu potrzebnąp przewagę. Nie ma sensu gadanie o casualach oni dale będą siedzieć na amigowym kompie i grać na padzie w shootery.

Edytowane przez Pulpit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest różnica miedzy gościem/squadem który jest pierwszy, a squadem który jest ostatni. Wyobraź sobie to w CSGO gdzie zaglądanie za rogi to 70% gry ;)

Czyli tak jak mówię wśród wszystkich graczy i z wyłączeniem "pro" to prawie nikt z tego nie skorzysta w ten sposób. :E

 

Biorąc pod uwagę jak wyglądają statystyki kart graficznych na Steam obecnie ciekaw jestem jak to się zmieni po premierze RTX. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że zaprojektują mapy tak, by nie faworyzować graczy z kartami rtx. Odbicia będą jedynie miłym dla oka dodatkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że zaprojektują mapy tak, by nie faworyzować graczy z kartami rtx. Odbicia będą jedynie miłym dla oka dodatkiem.

Czyli mapy bez szyb i metalowych powierzchni, no ok :E Szkoda że przykłady były na istniejącej już mapie, no ale ok :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mapy bez szyb i metalowych powierzchni, no ok :E Szkoda że przykłady były na istniejącej już mapie, no ale ok :E

Chodziło mi o to, że nie będą w strategicznie położonych lokalizacjach. Tak tylko sobie tłumaczę:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
NEWS: EA Global Manager of Community Engagement (Ben Walke) confirms that #Battlefield V's Battle Royale mode is NOT being made by DICE, but a different studio

BFBulletin

 

Taka ciekawostka :D Beta od 6go września, ale dla preorderowców dwa dni wcześniej :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wypuszczą udaną betę to i liczna pre-orderów się poprawi ;) ja nie mam zamiaru kupować już teraz gry. Raz, że podczas bety się dopiero okaże czy gra się w miarę płynnie a dwa, zawsze ma się jakąś nadzieję, że powiedzmy z tydzień przed premierą bedzie jakis w miarę dobry deal ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Trochę nie rozumiem tego bojkotu i negatywnych opinii. Seria battlefield ma aż tylu uberpoprawnych historycznie fanów, grających w Armę w niemieckich kaskach przed pecetem? Wydaje mi się, że to już przypieprzanie się na siłę, jak do zbyt 'jasnego' cyberpunka. Takiego larum nie było gdy w jedynce wymusili granie rosyjską pięknością, a tu gdzie mamy [tak mówią] wybór czy chcesz mieć jajka czy nie to pisk na pół internetu. Ech, chyba jestem mentalnie za stary na to wszystko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy trailer nie przypominał BFów a bardziej grę akcji, do tego pochód za modą B.Royal, wszędobylska kustomizacja z protezami jak z CP2077 itd. i część ludzi odebrała też słowa jak wam się nie podoba to nie kupujcie jako challenge. Powodów składowych jest trochę, a do tego doliczyć można premiery innych gier, czy dodatków i tak im się klientela rozeszła, w szczególności, że to nie pierwsze wybryki EA i przy obu SW:BF były już mocne kontrowersje.

Edytowane przez Kazubin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na pewno nie kupie gry bo więcej akcji i wydziwiań niż samej historii :E

 

Oglądałem zwiastuny i filmiki z rozgrywki to ja się pytam gdzie podział się stary dobry Battlefield

:thumbdown:

 

Kupowałem gry w pre-order i zmondrzałem dopiero gdy kupiłem na ślepo i gorzko tego pożałowałem . Czekam teraz na recenzje i jak jakieś :kupa: nie będę marnował zaoszczędzonych pieniędzy.

Edytowane przez Mały Głod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary, dobry battlefield jest na półce obok innych sentymentalnych wspomnień. Trochę lipa wyszła z piątką, ale wybrać coda? No nie wiem :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...