Skocz do zawartości
IIMechatronikII

Battlefield V

Rekomendowane odpowiedzi

Po między 60fps a 120fps na monitorze 60hz da się wyczuć różnicę głównie w responsywności. 120fps na 60hz a 120fps na 120hz responsywność jest jeszcze lepsza i dodatkowo dochodzi znacznie płynniejszy obraz.

Edytowane przez DjXbeat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam bardzo, BAR, M1 i jeszcze niech dadzą springfielda i bedzie miodzio :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie boli brak nowych map na Conquest bo to jedyny tryb w jaki gram, tak to zabawa przednia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki PIENKNY niebiesko - żłoty browning 1919, tylko różowej wstążeczki na końcu lufy brakuje (a sory pewnie da się odblokować albo za kasę)- no dzieciarnia zesra się ze szczęścia :lol2: To pewnie jeszcze i czarnoskórą azjatkę dorzucą z czasem a garand będzie pewnie w wersji ze składaną kolbą i full auto no bo to panie przecie spadochroniarska opcyja. Oczywiście nie można zapomnieć o jakimś holografie na BARa najlepiej na bocznym montażu bo tak je wtedy przeca montowali na tym RKMie. Serio, kto gra w to :kupa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram, nie nazwal bym tego guanem, przez ten czas co gram (ponad 400h), nie zauwazylem jakis strasznie rzucajacych sie w oczy skinow na broni, pewnie dlatego ze podczas grania ciezko zobaczyc co kto ma na broni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po między 60fps a 120fps na monitorze 60hz da się wyczuć różnicę głównie w responsywności. 120fps na 60hz a 120fps na 120hz responsywność jest jeszcze lepsza i dodatkowo dochodzi znacznie płynniejszy obraz.

 

 

Dobrze żeś to wytłumaczył .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram, nie nazwal bym tego guanem, przez ten czas co gram (ponad 400h), nie zauwazylem jakis strasznie rzucajacych sie w oczy skinow na broni, pewnie dlatego ze podczas grania ciezko zobaczyc co kto ma na broni.

Bo kto gra to gra a ci co tylko narzekaja beda zawsze narzekac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę zapeszać... dziś grając ponad 2 godziny nie doświadczyłem ścin, które miałem dosłownie co kilka minut smile.gif rozgrywka płynna bez szarpania, czy innych fikołków. Zainstalowałem driver 436.30 gdzie naprawiono problem z migotaniem coś tam z odświeżaniem było nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowalem 436.30 i faktycznie gra działa lepiej - nawet nie rwie podczas odradzania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowalem 436.30 i faktycznie gra działa lepiej - nawet nie rwie podczas odradzania ;)

Dziala jak maselko :D Teraz tylko czekac na nowe mapy i moze cos z tego bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tu są tacy co nie mają problemu z 45 fps są tacy co preferują salceson nad polędwicą :)

60 fps do zacnej gry w multi to stanowczo za mało ,120fps nawet przy 60Hz to jest minimum

Zapraszam na ps4 :E

 

Tam w wielkich operacjach na ps4 fat lub slim (słabsza wersja konsoli, na pro jest lepiej)

jest tak na oko czasami ze 30fps :E

 

średnio może z 40, ale przyznaję, że ostatni patch trochę poprawił rozgrywkę jeśli chodzi o płynność nawet na konsoli

 

PS

no nic, jeszcze troszkę ponad rok i też będę miał 120fps :E

na ps5, tak się reklamują :lol2: ale nie ciągnijmy tego tematu, bo szkoda gadać i robić offtopa ;)

Edytowane przez Guli17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na ps4 :E

 

Tam w wielkich operacjach na ps4 fat lub slim (słabsza wersja konsoli, na pro jest lepiej)

jest tak na oko czasami ze 30fps :E

 

średnio może z 40, ale przyznaję, że ostatni patch trochę poprawił rozgrywkę jeśli chodzi o płynność nawet na konsoli

 

PS

no nic, jeszcze troszkę ponad rok i też będę miał 120fps :E

na ps5, tak się reklamują :lol2: ale nie ciągnijmy tego tematu, bo szkoda gadać i robić offtopa ;)

 

120 fps na konsoli.. Już to widzę :E podobne bajki ludzie pisali na premierę ps4, że niby 4k 60 klatek a wyszło pudło które ledwo fhd w 20-30 ogarnia.

 

Wcale się nie zdziwie jak nowe konsole nadal będą miały problemy z fhd..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeczywiscie te stery 436.30 są świetne, u mnie też naprawiły scinki przy odrodzeniu, fps też jest lepszy :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeczywiscie te stery 436.30 są świetne, u mnie też naprawiły scinki przy odrodzeniu, fps też jest lepszy :thumbup:

A jak tam po zmianie cpu gierka sie zachowuje?? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak tam po zmianie cpu gierka sie zachowuje?? :D

No teraz mogę pograć w każdym trybie a nie tylko w TDM przy 32 graczach :D druga sprawa że przy 64 jest 2x więcej klatek niż na tamtej platformie przy 32 :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No teraz mogę pograć w każdym trybie a nie tylko w TDM przy 32 graczach :D druga sprawa że przy 64 jest 2x więcej klatek niż na tamtej platformie przy 32 :E

Pieknie sie to czyta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ludzie z dice to sa zjeby ja pierdole :E czlowiek wchodzi po 5 miesiecznej przerwie po bfie a tutaj dalej nie mozna wybierac zadan na skiny podczas gry tylko w menu myslalem ze to dawno zmienili :E a nowe mapy sa mocno srednie :E nic czekam dalej na nowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ludzie z dice to sa zjeby ja pierdole :E czlowiek wchodzi po 5 miesiecznej przerwie po bfie a tutaj dalej nie mozna wybierac zadan na skiny podczas gry tylko w menu myslalem ze to dawno zmienili :E a nowe mapy sa mocno srednie :E nic czekam dalej na nowe

 

Nawet nie masz pojęcia jakie to frustrujące...

Zrobisz dwa zadania podczas gry i trzeba opuścić serwer ze spoko ludźmi żeby zadanka pozmieniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tych zadan w ogole nie robie - po prostu wchodze i strzelam hedy i wychodze :E

 

 

btw. wywala wam czasem gre dosłownie bez zadnego komunikatu? mi się nie raz zdarzy przy zmianie mapy lub w trakcie rozgrywki - wczesniej tego nie było, więc nie wiem.

 

Wczoraj jak mi wywaliło gre to z ciekawości spojrzałem do dziennika zdarzeń i zobaczyłem awarie sterownika "Sterownik ekranu nvlddmkm przestał odpowiadać, ale odzyskał sprawność."

Edytowane przez dawidoxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tych zadan w ogole nie robie - po prostu wchodze i strzelam hedy i wychodze :E

 

 

btw. wywala wam czasem gre dosłownie bez zadnego komunikatu? mi się nie raz zdarzy przy zmianie mapy lub w trakcie rozgrywki - wczesniej tego nie było, więc nie wiem.

 

Wczoraj jak mi wywaliło gre to z ciekawości spojrzałem do dziennika zdarzeń i zobaczyłem awarie sterownika "Sterownik ekranu nvlddmkm przestał odpowiadać, ale odzyskał sprawność."

Standard zbyt wysokie OC, zjedz z rdzenia ;)

Edytowane przez Phoenixsuple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to normalne że przy odblokowanych klatkach do 200 fps w grze oraz fps od 170 do 200 odczuwam zacięcia animacji na 144hz? Jak ustawię limit 144fps problem w jakimś stopniu znika, jest na to rozwiązanie bo dla przykładu cod bo4 działa dobrze bez limitu fps i nie czuć przycięć mimo dużego fps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...