Skocz do zawartości
IIMechatronikII

Battlefield V

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie na nowych sterach totalnie zero nawet jednej scinki. Jest Pieknie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma problem ze stutteringiem na Win10 to polecam drobny fix, który działa praktycznie z każdą grą:

 

1. W wyszukiwarce znajdź i uruchom "Exploit Protection"

2. W głównym oknie wejdź w "Ustawienia programów"

3. Kliknij "Dodaj program, aby go dostosować" i "Wybierz dokładną ścieżkę lokalizacji"

4. Wskazujemy plik .exe konkretnej gry

5. Po wskazaniu konkretnej ścieżki wyskoczy "okienko" z ustawieniami dla programu gdzie przewijamy w dół i szukamy opcji "Ochrona przepływu sterowania (CFG)"

6. Zaznaczamy "Zastąp ustawienie systemu" ale ustawiamy ją jako "wyłączone" po czym zapisujemy ustawienia.

7. Restart systemu.

 

U mnie ten fix pomaga w wielu grach ;)

 

Twoja nowa ksywa..DjFix :E

 

Dzięki.

 

Już mnie krew zalewała od lagów. Myślałem, że Radeon mi takie atrakcje funduje a to niezawodne M$...niech ich cholera weźmie :mad2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoja nowa ksywa..DjFix :E

 

Dzięki.

 

Już mnie krew zalewała od lagów. Myślałem, że Radeon mi takie atrakcje funduje a to niezawodne M$...niech ich cholera weźmie :mad2:

Przecież radeon nie robi takich jaj tylko właśnie nvdia :E tak poważnie to u mnie ten zabieg raczej nie zmienil wiele ale za to pare dni temu te stery 436.30 rozwiązały totalnie nie ma ścin przy odrodzeniu nawet :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest od kilku dni, dlatego się zastanawiałem czy brać BF5 czy zostać przy BF1. Zainstalowałem BF5 i kończę powoli te próbne 10 godzin. Może poczekam do czarnego piątku, powinny być lepsze ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem miejsce tam gdzie gra, okazało się, że wymagane jest miejsce tam gdzie masz cache zapisany w opcjach. W opcjach Origina masz dwie ścieżki, jedna do instalacji druga "Programy instalacyjne starszych gier", tam chyba zapisuje to co się ściąga. Trzeba ok 80GB bodajże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem miejsce tam gdzie gra, okazało się, że wymagane jest miejsce tam gdzie masz cache zapisany w opcjach. W opcjach Origina masz dwie ścieżki, jedna do instalacji druga "Programy instalacyjne starszych gier", tam chyba zapisuje to co się ściąga. Trzeba ok 80GB bodajże

Ja się ucieszyłem, że sposób z EA działa - odpaliłem film, pobrałem tylko 2GB i znowu ten komunikat :D ale przeniosłem trochę rzeczy na HDD i z połową pustego dysku znowu zaczęło się pobierać... ręce opadają, jeszcze nie miałem takiego przypadku. W sumie zmieniłem też ścieżkę z cache ale nie było zmian ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie powiem, na najnowszych sterach nvidii, albo dzieki fixowi od DJXbeat gra chodzi bez zacinannia sie :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie powiem, na najnowszych sterach nvidii, albo dzieki fixowi od DJXbeat gra chodzi bez zacinannia sie :o

Stery ;) To samo w Division 2 pod dx12, mialem dokladnie te same scinki co w bfie. Nowe stery, new life :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie akurat division 2 pod dx12 chodził cały czas jak złoto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stery ;) To samo w Division 2 pod dx12, mialem dokladnie te same scinki co w bfie. Nowe stery, new life :D

No to super, w takim razie musze sprawdzic czy w PUBG tez sie poprawilo bo tam dokuczalo rownie mocno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm a ja po polrocznej przerwie mam dziwny problem z myszka mianowicie zacina mi sie w grze od czasu do czasu lecz wystepuje to tylko gdy nie latam z zoomem na broni ktos cos ? :E na pulpicie i w innych grach wszystko ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że tryb battle royale nie cieszy się dużą popularnością :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że tryb battle royale nie cieszy się dużą popularnością :D

Bo jest sredni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wam też ta gra strasznie długo się wczytuje albo wisi na wczytywaniu do zasranej śmierci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie grałem teraz, mam prawie koniec triala, ale żadnych problemów z wczytywaniem przez ten czas gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie po instalacji ostatnich sterów od nividii jest duża poprawa

 

np 1:38

 

https://www.youtube.com/watch?v=kOJ5KfR4K7s

 

Najbardziej było to widać podczas wybuchów, eksplozji - wczesniej podczas sciny na netgraphie pojawiała się pomarańczowa krecha az do samej góry ekranu.. teraz jest ok praktycznie cały czas zielona linia ;)

Jak nazywa sie ta spluwa którą grasz na filmiku? (nie chodzi mi o rewolwer :E)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy od dawna nie ma już tygodniowych serii zadań (szlaki wojenne? nie wiem jak to jest przetłumaczone w polskiej wersji), za które można było wygrać skórki do broni, dodakowe noże itp. ? Wiecie może, dlaczego? Lubiłem to - łatwa okazja do podbicia exp ;) Czy powrócą kiedyś (kiedy) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nazywa sie ta spluwa którą grasz na filmiku? (nie chodzi mi o rewolwer :E)

 

ZH-29

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy od dawna nie ma już tygodniowych serii zadań (szlaki wojenne? nie wiem jak to jest przetłumaczone w polskiej wersji), za które można było wygrać skórki do broni, dodakowe noże itp. ? Wiecie może, dlaczego? Lubiłem to - łatwa okazja do podbicia exp ;) Czy powrócą kiedyś (kiedy) ?

 

Nie ma ponieważ trafiłeś akurat na koniec rozdziału. Za jakiś czas rozpocznie się nowy i wtedy znów cotygodniowe zadania.

Edytowane przez voltan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo coś na temat nowej części Battlefield'a ? Liczyłem na COD'A, ale się rozczarowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...