Skocz do zawartości
IIMechatronikII

Battlefield V

Rekomendowane odpowiedzi

Testował ktoś już stery 436.51 czy cos na metro się poprawiło :hmm: czy serio to jest kwestia tego że 6/12 jest za słaby jak narazie :E :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu jak zmieniam sobie wygląd postaci to wszędzie mam takiego samego wojaka? Przecież było tak że szturmowiec miał swój wygląd medyk swój itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testował ktoś już stery 436.51 czy cos na metro się poprawiło :hmm: czy serio to jest kwestia tego że 6/12 jest za słaby jak narazie :E :E

Metro bez zmian i to nie jest wina cpu. Czekam na latki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz mi się zdarzyło, że po wejściu do gry-mapki metro, musiałem odczekać kilka chwil zanim fps wzrósł do 100+. A tak normalnie wszystko działa, cpu ponad 80%, nie zawsze spoglądam ale coś ok 90% dochodzi.

Edytowane przez Reddzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A działa wam battlefest? Bo klikam i nie mogę zobaczyć nagród itd. To po prawej stronie u góry ekranu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metro bez zmian i to nie jest wina cpu. Czekam na latki.

U mnie w pierwszych 2 dniach metro było nie grywalne a wczoraj i dzisiaj gra działa elegancko płynnie a żadnej aktualizacji nie było :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na dx12, ale nie testowałem co lepsze. Tak zostawiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w pierwszych 2 dniach metro było nie grywalne a wczoraj i dzisiaj gra działa elegancko płynnie a żadnej aktualizacji nie było :E

Czyli już "ułożyła się w brzuszku" tak jak phoenix pisał :D:E

 

Metro bez zmian i to nie jest wina cpu. Czekam na latki.

Pomyślałem że to kwestia optymalizacji pod cpu bo stronę wcześniej ktoś pisał że na 3900x działa wzorowo a na 3600 nie da się grać :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BF3 to dla mnie najlepsza część bfa byl rewelacyjny graficznie też mi lepiej leżał niż np czwórka.

I znowu chcesz powrotu do wojny współczesnej z tymi wspomagaczami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znowu chcesz powrotu do wojny współczesnej z tymi wspomagaczami?

Niczego nie chce po prostu mi pasował dobrze wspominam trójeczkę, o jakie wspomagacze ci chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niczego nie chce po prostu mi pasował dobrze wspominam trójeczkę, o jakie wspomagacze ci chodzi?

Kolimatory, drony i inne ustrojstwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BF3 to dla mnie najlepsza część bfa byl rewelacyjny graficznie też mi lepiej leżał niż np czwórka.

 

Najlepsza częścią był BF2, ale jak ktoś zaczynał od Bad Company lub co gorsza od 3 to co się dziwić. BF3 to był ułomny bf, każdy weteran serii to wie. To że coś było rewelacyjne graficznie nie znaczy że było dobre. Jak lubisz grać w Benchmarki to twoja sprawa. Dla mnie liczy się gameplay.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolimatory, drony i inne ustrojstwa

 

To juz jest czepianie dla zasady, koli? to tylko optyka do celownika, noktowizja w bf3 na poczatku to bylo mega op, mav? w V jest flara, ta sama zasada, jedno i drugie mozna zetrzelic.

ale co ja sie dziwie, skoro kobiety w bf tak przeszkadzaly to i zwykle koli do broni bedzie na nie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo bf3 to był przełom, później to już jedynie dlc.

JA tam ponad BF3, BF4, czy BF5 wolę BF 2 - szkoda, że ta gra obecnie jest martwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza częścią był BF2, ale jak ktoś zaczynał od Bad Company lub co gorsza od 3 to co się dziwić. BF3 to był ułomny bf, każdy weteran serii to wie. To że coś było rewelacyjne graficznie nie znaczy że było dobre. Jak lubisz grać w Benchmarki to twoja sprawa. Dla mnie liczy się gameplay.

w 2 też grałem później w BC2 w BC nie grałem no i 3 najlepiej mi po prostu leżała obecna 5 też mi pasuje a z kolei mnóstwo osób na nią narzeka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tym Bf'em... te karabiny strzelają kulkami, muszę władować w typa pół magazynka, a przeciwnik zaledwie 5 pestek... nie zawsze, ale w większości sytuacji tak właśnie to wygląda ;/

Zaraz ktoś napisze "naucz się grać" to nie jest problem, bo K/D mimo tego mam ponad 2. Po prostu tu coś nie działa...

Edytowane przez pioraj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tym Bf'em... te karabiny strzelają kulkami, muszę władować w typa pół magazynka, a przeciwnik zaledwie 5 pestek... nie zawsze, ale w większości sytuacji tak właśnie to wygląda ;/

Zaraz ktoś napisze "naucz się grać" to nie jest problem, bo K/D mimo tego mam ponad 2. Po prostu tu coś nie działa...

Polecam STG 44 + modyfikacje będzie ci łatwiej kogos zabić lub jako żołnierz wsparcia km levis i naparzać z celownikiem 3x z daleka 80 naboi po 10 typow czasem zabijałem :E w tej grze trzeba dość do wprawy, w cs go niektórzy też walą 30 naboi w plecy i zadają 1hp obrażeń :E

Edytowane przez Send1N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam STG 44 + modyfikacje będzie ci łatwiej kogos zabić lub jako żołnierz wsparcia km levis i naparzać z celownikiem 3x z daleka 80 naboi po 10 typow czasem zabijałem :E w tej grze trzeba dość do wprawy, w cs go niektórzy też walą 30 naboi w plecy i zadają 1hp obrażeń :E

Ale balans broni naprawdę jest słaby ;/ Tak w ogóle jest ktoś chętny do wspólnego grania ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...