Skocz do zawartości
IIMechatronikII

Battlefield V

Rekomendowane odpowiedzi

Mi jeszcze nie. Może zaskoczy zaraz.

 

Edyta:

 

Potwierdzam, mi także działa.

Edytowane przez pablo-8511

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tym bfem że metro w 1 dzień chodziło tragicznie nie było żadnego update a teraz działa wręcz idealnie, masło jak na innych :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może coś z tickratem serwerów zrobili ;)

 

btw. przez ten darmowy miesiac origina nie da sie grac normalnie co mape dwie trafia się gość z aimbotem lub innym gównem i psuje tylko grę.. zagrałem z 10 map z tego 5 z perfidnymi cheaterami, którzy robili ponad 100 fragów na 2-3 smierci...

Edytowane przez dawidoxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra na RX580 i Ryzen 5 2600 powinna dobrze działać ? Pobrałem tą wersję próbną ale pojawiają się spadki poniżej 60 fps a w menu to juz w ogóle nawet do 11 fps spada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem na RX 570 8GB kilka godzin + Ryzen 3600 i nie było problemów, wydajność ok, grałem na low z teksturami i siatką ultra. Nie miałem spadków poniżej 60.

Gra miała ok 100fps. Na Metro nie grałem, bo wtedy nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem na RX 570 8GB kilka godzin + Ryzen 3600 i nie było problemów, wydajność ok, grałem na low z teksturami i siatką ultra. Nie miałem spadków poniżej 60.

Gra miała ok 100fps. Na Metro nie grałem, bo wtedy nie było.

na wysokich jest trochę lepiej ale i tak jest takie odczucie przycinania pomimo większej ilości fps.

Dlaczego są nagłe spadki np. z 80 do 50 fps lub nagle z obciążenia gpu 99% spadek do 0%, temperatura w normie i to na tym poligonie lub tej mini misji wprowadzającej do gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może coś z tickratem serwerów zrobili ;)

 

btw. przez ten darmowy miesiac origina nie da sie grac normalnie co mape dwie trafia się gość z aimbotem lub innym gównem i psuje tylko grę.. zagrałem z 10 map z tego 5 z perfidnymi cheaterami, którzy robili ponad 100 fragów na 2-3 smierci...

 

 

Też się z tym spotkałem, ale na BR - gość kosił niemiłosiernie, nie wiadomo skąd... Rozwalił ot tak sobie dwie pełne drużyny na zasadzie - one shot, one kill. :mad2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chryste, te nowe zadania z teatru wojny są nie do zrobienia xD cały czas rzuca mnie do atakujących i w drużynie jest 5-6 idiotów ze snajperkami, którzy NIC nie robią, a ich kd to 0/10 XD W 1 rundzie 8 razy uzbrajałem ładunek, ale na nic to się zdało, bo było 10 graczy + 6 debili vs 16 graczy

Edytowane przez JKMD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może coś z tickratem serwerów zrobili ;)

 

btw. przez ten darmowy miesiac origina nie da sie grac normalnie co mape dwie trafia się gość z aimbotem lub innym gównem i psuje tylko grę.. zagrałem z 10 map z tego 5 z perfidnymi cheaterami, którzy robili ponad 100 fragów na 2-3 smierci...

 

Smartaimbot+ bardzo trudny do wychwycenia u Ruskich ponoć 6 euro E.A Dice ręce rozkłada , 20-30 ban'ów dziennie zapodają i dalej nic .

Te skubańce co tak po 2-3 konta w miesiącu tracą to chyba śpią na pieniądzach albo grę kupili po 30zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EA planuje wdrożyć jakiś 'nowy' anti-cheat, który ma analizować pamięć ram. Czy coś to da? Nie wiem. :)

 

Tutaj link: Anti-cheat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mają zamiar szpiegować co robimy w tle :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem w BFa 5 i jednak myślę, że jest rozczarowujący. Poprzednie części były lepsze, plus 1 jest bardzo podobna do 5. Kolorowe mapy bfa 5 to taki bf 1 ze zmienionymi kolorami, a ciemne mapy bfa 5 to taki bf 1 zupełnie.

Edytowane przez Commander4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem triala BFV niewykorzystanego do końca (zostało ponizej 30 minut). Czas się skończył. Gra sie wyłączyła i teraz jest tylko opcja kupienia. WTF?

Jak klikam na " Sprawdź za Darmo " to niby dodaje do biblioteki ale nic nie dodaje bo w bibliotece jest wersja próbna co sie właśnie skończyła ...

Edytowane przez kozioolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EA planuje wdrożyć jakiś 'nowy' anti-cheat, który ma analizować pamięć ram. Czy coś to da? Nie wiem. :)

 

Tutaj link: Anti-cheat

 

Jestem gotów poświęcić extra partycję na niej extra instalację systemu windows 10 tylko pod gry nich szpiegują ale niech ograniczą tych skurwieli cziterów

dam na kościół 50zł i kolejne 50zł na tęczową rewolucję niech tylko ograniczą tych skur.....ów cziterów !!!!

 

Zresztąwszystko co ważne robię na laptopie na pc na którym gram czysto i pusto poza kilkuset GB z grami ,niech szpiegują ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno na poczatku listopada, niebawem po premierze nowego CoDa. To jakiś geniusz marketingu musial wymyślić :D Ale jak się olewa gierkę...

 

Ostatnio sporo cheaterow trafiam niestety. Mam wrażenie, że jest ich zalew. Co ciekawe, najczęściej są to konta 60+ lvl i tylko raz trafił mi się 7my. Więc te typy co dopiero zaczęły oszukiwać czy po prostu DICE ma jeszcze bardziej swoją produkcję gdzieś niż sądziłem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno na poczatku listopada, niebawem po premierze nowego CoDa. To jakiś geniusz marketingu musial wymyślić :D Ale jak się olewa gierkę...

 

Ostatnio sporo cheaterow trafiam niestety. Mam wrażenie, że jest ich zalew. Co ciekawe, najczęściej są to konta 60+ lvl i tylko raz trafił mi się 7my. Więc te typy co dopiero zaczęły oszukiwać czy po prostu DICE ma jeszcze bardziej swoją produkcję gdzieś niż sądziłem?

 

Bo przecież wyeliminowanie cheaterów zajmuje tyle co kliknięcie "delete" na klawiaturze...

Walka z nimi to jak kopanie się z koniem i tyle w temacie.

 

Mi najczęściej jak trafiali się cheaterzy to na niskich poziomach i wpadali tylko na jedną rundkę. Warto też wiedzieć jak odróżnić dobrego gracza od cheatera. Tym bardziej, że BF ma legalne WH w postaci oznaczania wrogów i flary.

Edytowane przez voltan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie odpalam dzisiaj bf5 i za zadne skarby swiata nie moge sie dolaczyc do gry...Tak jakby gra nie wczytala mi miniaturek klas :/ Macie jakies pomysly?

201910161_qsqwaes.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo, na reddicie masa tematów więc chyba wiekszość ludzi to ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...