Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

jacek88z

Razer TIAMAT 7.1 V 2 Brak 7.1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Posiadam te słuchawki od dzisiaj i mam z nim doś dziwny problem...

 

A mianowicie w momencie kiedy przełączam dźwięk z stereo na 7.1 na amplitunerze słuchawek działa tylko jeden kanał FRONT ;/ (tak mi sie wydaje)

 

Windows 10.

 

Podczas testowanie ustawień dźwięków windowsa jak mam wybrane 7.1 na słuchawkach to mogę każdy kanał sprawdzić czy działa i jest dźwięk testowy, ale po testowanie jak wracam do słuchania normalnie muzyki to dźwięk jest strasznie płytki i w zasadzie nie ma w ogóle basu

 

Reinstalacja sterowników dźwięku nic nie pomogła

 

Płyta MSI msi z97 guard-pro, która ma kartę dźwiękowa zintegrowaną.

 

Już w tym wszystkim rozglądać się za karta dźwiękową do kompa, ale skoro windows widzi te kanały bo mogę zrobić testy to może nie jest wina płyty ;/

 

Dodam że oprogramowanie od razer jest zainstalowane i podczas testu słuchawek 7.1 dalej jest ten dziwny płytki dźwięk.

 

Pomóżcie please...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te całe 7.1 w słuchawkach to zwykły bełkot marketingowy.

Nie dość że masz problemy z basem to straciłeś cenne pieniądze.

Nie kupuj karty dźwiękowej do takich słuchawek.

Kup inne słuchawki ale stereo.

Mam nadzieje że pomoglem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynie zostaje zwrot 14 dniowy. Do gier/muzyki bardzo dobrze się sprawdza Beyerdynamic DT990 Edition 600 Ohm, tylko musiałbyś dokupić DAC/Amp żeby je napędzić. A jeśli potrzebujesz słuchawek stricte pod gry to wystarczy Kingston HyperX Cloud |.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL Panowie z całym szacunkiem, Ja nie oczekuje informacji co jest dobre a co złe i czy 7.1 to bełkot. Nie potrzebuję również rad w kwestii zakupu innych słuchawek a pomocy w rozwiązaniu tego problemu...

 

Nabijanie wpisów nie na temat mi tu nie pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

https://hardforum.com/threads/new-tiamat-7-1-sounds-tinny.1708008/

 

1. kupiles pro elo gejmerskie +100 do skilla sluchawki i chcesz na nich sluchac stereo w 7.1

2. Wkurw ze nie bangla jak sobie wymysliles ze bedzie

3. ???

5. Nie ma punktu 4tego

6. Oddaj i kup normalne sluchawki albo kup drugie, ew. karte ktora bedzie w locie konwertowac dzwiek stereo do dzwieku 5.1/7.1

 

Ps. Nie wkurwiaj sie na ludzi ktorzy Ci dobrze radza i podaja REALNE rozwiazania problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa rozwiązana,

 

Problem był w ustawieniach Windowsa teraz wszytko działa.

 

Co do jak to stwierdziłeś wkurwiania się na innych otóż nie w wkurzanie to jedno a wypowiedzi dla wypowiedzi to drugie.

 

Tylko jedna osoba tutaj dodała jakiś link który mógłby mnie do czegoś doprowadzić.

 

Zawsze wydawało mi sie ze PCLAB i to Forum to miejsce w który są osoby które chętnie pomogą ale widzę lata lecą wszytko się zmienia.

 

Realne rozwiązanie dobre sobie... Dobra rada dla adminów, ludzie moderatorów tego forum przez takich jak ci powyżej to forum obniżyło bardzo loty... A szkoda

 

Nie pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...