Forum PCLab.pl: Problem z ładowaniem telefonu - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Problem z ładowaniem telefonu HTC ONE M7 Oceń temat: -----

#1 Użytkownik jest niedostępny   Kushira 

• Orator
  • PipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 16 Maj 2018 - 21:53

Witam,
Mam problem, z ładowaniem mojego telefonu (htc m7), ponieważ można go naładować tylko wtedy, gdy jest wyłączony. Ładuje się normalnie do 100%, ale przy 20% się wyłącza i po ponownym uruchomieniu jest 1%.
Czytałem trochę o tym i doszedłem do wniosku, że to bateria więc zamówiłem nową...
- telefon dalej wyłączał się przy 20%, ale mógł być ładowany podczas włączenia (tak mi się wydaje... :hmm: ), problem w tym, że sklep nie wysłał mi do zamontowania narzędzi więc... przykleiłem go na taśmę :E co było błędem bo tasiemka przyszła mocno zagięta, a przez mój pomysł całkiem się przerwała... Próbowałem zlutować, skończyło się na tym, że ją spaliłem :E
Sklep przyznał się do pomyłki dosłał narzędzia i nową baterię...
- zamontowałem nową baterie, ale problem dalej ten sam. Mogę ładować jedynie, gdy jest wyłączony... :E
Następnie podłączyłem do komputera ( nie wykrywa go, gdy jest włączony). Zdjęcia przesłałem na dysk google i zrobiłem reset do ustawień fabrycznych i... problem dalej występuje :E

Co mogę jeszcze zrobić? Dodam, że problem przyszedł z dnia na dzień. Telefon nie upadł, nie miał styczności z wilgocią, nawet nie był używany...
Czy taka podmianka załatwiłaby sprawe:
http://allegro.pl/ta...7340548786.html

Czy może problem leży w innym miejscu?
Liczę na Waszą pomoc, pozdrawiam! :cool:

#2 Użytkownik jest niedostępny   Bartekk955 

• Orator
  • PipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 17 Maj 2018 - 07:40

Spróbuj system od nowa wgrać, nic cię nie kosztuję, jak nic nie da to to złącze zamawiaj, w końcu tylko 9zł. Jak już to nic nie da to płyta uwalona

Strona 1 z 1