Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kushira

Problem z ładowaniem telefonu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam problem, z ładowaniem mojego telefonu (htc m7), ponieważ można go naładować tylko wtedy, gdy jest wyłączony. Ładuje się normalnie do 100%, ale przy 20% się wyłącza i po ponownym uruchomieniu jest 1%.

Czytałem trochę o tym i doszedłem do wniosku, że to bateria więc zamówiłem nową...

- telefon dalej wyłączał się przy 20%, ale mógł być ładowany podczas włączenia (tak mi się wydaje... :hmm: ), problem w tym, że sklep nie wysłał mi do zamontowania narzędzi więc... przykleiłem go na taśmę :E co było błędem bo tasiemka przyszła mocno zagięta, a przez mój pomysł całkiem się przerwała... Próbowałem zlutować, skończyło się na tym, że ją spaliłem :E

Sklep przyznał się do pomyłki dosłał narzędzia i nową baterię...

- zamontowałem nową baterie, ale problem dalej ten sam. Mogę ładować jedynie, gdy jest wyłączony... :E

Następnie podłączyłem do komputera ( nie wykrywa go, gdy jest włączony). Zdjęcia przesłałem na dysk google i zrobiłem reset do ustawień fabrycznych i... problem dalej występuje :E

 

Co mogę jeszcze zrobić? Dodam, że problem przyszedł z dnia na dzień. Telefon nie upadł, nie miał styczności z wilgocią, nawet nie był używany...

Czy taka podmianka załatwiłaby sprawe:

http://allegro.pl/tasma-zlacze-gniazdo-usb-mikrofon-htc-one-m7-i7340548786.html

 

Czy może problem leży w innym miejscu?

Liczę na Waszą pomoc, pozdrawiam! :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj system od nowa wgrać, nic cię nie kosztuję, jak nic nie da to to złącze zamawiaj, w końcu tylko 9zł. Jak już to nic nie da to płyta uwalona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...