Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Szaqol

PS4 - problem

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, potrzebuję info. jak i oczywiście pomocy. Choć trochę krępuję się poruszać tutaj taki temat,ale jestem ciekawy, czy problem jest do rozwiązania. Otóż chodzi mi, o coś takiego jak, dana aplikacja na smarcie " sony xperia S ",która zwie się Xim Apex. Otóż nie mogę za żadne chiny, jej pobrać właśnie na dany model, co podałem wcześniej. Może ktoś mnie poinformować dlaczego? Dodać od siebie mogę,że jak wchodzę w Google Play, i wybieram, tego Xim Apex, to wyskakuje mi komunikat, że twoje urządzenie nie jest zgodne z tą wersją, co jest po prostu dla mnie trochęęę to dziwne, i nie wiem, jak rozwiązać ten problem. Proszę o wskazówki, i info. ,czy można jakoś ten problem rozwiązać, czy raczej nic lipa? Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4.1.2 - też mi właśnie zastanawia, czy przypadkiem nie za starą ;/ ,a chyba już na tego swojego smarta, to nowszej wer. nie mam co liczyć, aby wgrać... " choć nie wiem, bo nie siedzę w tej branży zainteresowania "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście tej aplikacji nie znam, natomiast w szczegółach w google playu, jest napisane, że wymaga wersji Androida 4.4 lub nowszej, a skoro posiadasz 4.1 to może faktycznie tu jest problem.

 

Spróbuj by ktoś z bliskich udostępnił telefon na chwile, byś mógł potwierdzić, czy to Androida jest faktycznie przyczyna. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi to przyszło na myśl, aby do sąsiadki podejść na szybką kawę ^^ ,ale to może jeszcze nie ta pora... ,a tak na poważnie, to możliwe właśnie, że jednak tutaj będzie tkwił ten problem, a co do wgrania nowego softu itd. do fona, to czarna magia dla mnie, zatem jestem między młotem, a kowadłem. No cóż, trzeba będzie coś jednak wymyślić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem posiadaczem też xperii, zaraz ci dam screeny jak sprawdzić czy jest nowsza wersja Androida dla ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no cóż, czyli lipa... ,to co teraz mi pozostaje, chyba nie zakup innego smarta?! :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze sprawdź na smartfonie z androidem 4.4 lub wyżej u kogoś.

 

Możesz jeszcze zrobić roota telefonu, ale ja na nich się nie znam osobiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...