Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

SiwyGrzbiet

Komputer do gier 5000-5500 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :) Tak jak w tytule Zastanawiam się nad kupnem dobrego PC do gier który pozwoli mi grać w coraz to nowsze tytuły gier Zastanawiam się czy kupić komputer złożony z dobrymi parametrami czy lepiej samemu sobie złożyć do tej kwoty Potrzebuje rad do dobrego sprzętu Jeśli jest ktoś w tym obeznany to proszę o napisanie propozycji Z góry będę wdzięczny za pomoc Pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ten dział.

Lepiej złożyć samemu ;)

 

MOJA PROPOZYCJA

 

Intel i5-8500 3.00GHz BOX - baza wszystkiego, nowe 6 rdzeniowe i5, w trochę mocniejszej bazowej wersji (różnica między i5-8400, a 8500 to około 50zł, więc moim zdaniem warto dorzucić za dodatkowe 0,2ghz),

be quiet! Pure Rock - markowe chłodzenie na procesor,

Gigabyte Z370P D3 - najtańsza płyta główna, która pozwala na obsługę ramów powyżej 2666mhz, sam ją mam i polecam,

GOODRAM 16GB 3000MHz IRDM X CL16 (2x8GB) Red - dwie kości ramu po 8GB 3000mhz,

Inno3D GeForce GTX 1080 TWIN X2 8GB GDDR5X - to było moim założeniem, by w tej kwocie za PC zmieścić się z GTX1080 - bardzo dobre GPU i niżej niż 1080 bym nie schodził,

Crucial 500GB 2,5" SATA SSD MX500 - dobrze wyceniony dysk SSD, przy takich cenach można już odpuścić HDD,

be quiet! 500W Pure Power 10 CM - markowy zasilacz z certyfikatem 80+ silver, modularny,

Phanteks Eclipse P400 Tempered Glass czarna - obudowa dobrej jakości, z oknem i dwoma wentylatorami w zestawie.

 

Całość zapewni bardzo dobrą wydajność w najnowszych produkcjach.

Jeżeli jesteś zainteresowany złożeniem zestawu, to piszesz w zamówieniu. W X-Kom bardzo fajnie składają komputery ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...