Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

komunia

Telefon Nowy do 550-600zł Dla 8 latki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuję telefonu dla 8 letniej dziewczynki, zastosowanie wiaodmo jak to dziecko, gry, zdjęcia, internet itp

 

Telefon musi być z normlanej dystrybucji z lte b20 by nie było problemów z zasięgiem, dziewczynka mieszka na obrzeżach miasta.

 

Faworytem moim jest Xiaomi Redmi 4x z Polskiej dystrybucji np z proline:

 

https://proline.pl/smartfon-xiaomi-redmi-4x-32gb-dual-sim-lte-gold-polska-dystrybucja-p952310

 

CZy w tej cenie do wyżej wymienionych zastosowań nada się czy może jest coś lepszego w tej cenie?

 

Licze na Was z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak, miałem 4x i już raczej nie kupię więcej telefonu tej marki. Aparat słaby, a dotyk po naklejeniu szkła gdzieś zaczął mi wariować, jedynie bateria przemawia za tym telefonem.

Teraz mam g5 i według mnie jest to lepsze telefon. Tylko czy nie będzie przeszkadzał córce jej wygląd?

https://www.x-kom.pl/p/356682-smartfon-telefon-motorola-moto-g5-3-16gb-dual-sim-zloty.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moto g5. Z 4x coraz częściej słyszę o problemie z siecią, że gubi LTE.

Moto tylko baterią ustępuje ale wciąż jest ok. Aparat lepszy. Wydajność taka sama. Rozmiar taki sam. Prawie czysty android. Wygląd to kwestia gustu. Cena bardzo dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak się zdecyduje na tego Redmi 4x kolega z komputerowego może mi go zamówić z ABCDaty za 540zł już z odbiorem na miejscu

 

To xiaomi miałem w rękach kolega kupił rok temu w proline i bardzo sobie chwali przez rok 0 problemów telefon mu śmiga jak głupi a bawiłem się nim niedawno i naprawdę dobre wrażenie sprawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xiaomi Redmi 5, nowy model, lepsze parametry , moto to już nie moto tylko Lenovo, i dziadowski serwis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak, miałem 4x i już raczej nie kupię więcej telefonu tej marki. Aparat słaby, a dotyk po naklejeniu szkła gdzieś zaczął mi wariować, jedynie bateria przemawia za tym telefonem.

Teraz mam g5 i według mnie jest to lepsze telefon. Tylko czy nie będzie przeszkadzał córce jej wygląd?

https://www.x-kom.pl/p/356682-smartfon-telefon-motorola-moto-g5-3-16gb-dual-sim-zloty.html

 

 

To, że gubił dotyk to może kwestia lichego szkła? Bo czytam też inne fora i tam bardzo polecają właśnie 4x większość ma ten telefon ze szkłem hartowanym lub folią i nikt nie pisał o problemach z dotykiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że gubił dotyk to może kwestia lichego szkła? Bo czytam też inne fora i tam bardzo polecają właśnie 4x większość ma ten telefon ze szkłem hartowanym lub folią i nikt nie pisał o problemach z dotykiem.

Dotyk nie tak mi gubił, jak miałem problem z przewijaniem na stronach, a zwłaszcza na FB, bo zamiast przewijać stronę bardzo często wchodziło mi w odnośniki i faktycznie może było to związane ze szkłem, choć kupiłem u tego samego sprzedawcy szkło na inny telefon i tam nie było takiego problemu. Może chodziło tutaj coś o czułość dotyku i jego ustawienie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co myślicie chłopaki brać na miejscu w komputerowym z hurtowni ABCData Redmi 4X z Pl dystrybucji z lte b20 za 540zł już na miejscu ze wszystkim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wersja 3gb ram to bierz

i abc data to nie hurtownia. To dystrybutor ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktora wersja tego Redmi 4X zostala Ci zaoferowana?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wersja 3gb ram to bierz

i abc data to nie hurtownia. To dystrybutor ;)

 

Chyba 3GB nie dopytałem o to

 

Jak to sprawdzić jaką aplikacją ile on ma ramu?

 

ABCData to też hurtownia oni zamawiają tam towar codziennie do swojego sklepu.

 

Ktora wersja tego Redmi 4X zostala Ci zaoferowana?

Xiaomi Redmi 4X 32G Gold

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wersja 3GB RAM 32GB Pamięci z lte b20 polska dystrybucja z abcdaty

 

To co brać w tej cenie z tego sklepu z hurtowni abcdata?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma znaczenia. Abc data jest polską dystrybucja xiaomi, Proline bierze chyba od innego, również oficjalnego dystrybutora. Dla Ciebie nie ma to większego znaczenia. Gdzie Ci wygodniej i lepiej.

Nie wykluczone, że Proline tez bierze xiaomi z abc daty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK Pany to co za 540zł brać go? To dobry wybór w tej cenie? Będzie mała zadowolona?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepszego w tej cenie z polskiej dystrybucji nie znajdziesz, także innej opcji nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jutro go zamawiamy, bo podoba się bardziej od tej motoroli g5

 

Dzięki za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mała bardzo bardzo zadowolona z tego redmi 4x, baa sam się bawiłem tym telefonem i jestem mega zaskoczony, jak to płynnie i szybko działa, chyba sobie też taki strzele zamiast mojego aktualnego HTC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Uptade jakiś, 1,6 GB pobrało, uwaga uwaga, jest "New Game"!
    • Dokładnie, miałem 2 lata płytę za którą dałem 320zl (MSI B450 Tomahawk) płyta kozak, sekcja chłodna z 3700x ustawionym manualnie na 1.35v nie przekraczała 55c  do tego pamięci 4x8 puszone na 3800 ale według for to aby osiągać takie wyniki trzeba było dać wtedy 3x tyle za mobo 🤪
    • Ale czekaj co mieli zrobić przecież prezydent ma prawo łaski i z niego skorzystał. Mieli to olać? A później byłby raban, że łamane jest prawo.
    • 3,5" będą wymagać dodatkowego zasilania (jeżeli ci to nie przeszkadza) z samego usb nie zasilisz takiego dysku w kieszeni, mam dwa telewizory które mają ponad 10 lat i dyski przenośne 500/1000/2000gb normalnie działają więc raczej w tym przypadku pojemność nie ma znaczenia.
    • ja mam płytę za 400zł od kilku lat i nic złego się z nią nie dzieje. Nie zmieniam sprzętu właśnie dlatego, że działa bezproblemowo. Mam inne podejście. Jako, że mam jakąś tam wiedzę komputerową to kupuje to co potrzebuje. Nie potrzebuje super karty dźwiękowej, sieciowej,  2 kart sieciowych, 2 dźwiękowych, 20 portów USB z tyłu i sata, najlepszej sekcji zasilania. To wszystko mocno podnosi koszta i nagle robi się 2k zł za płytę lub więcej a tych dodatków nigdy nie wykorzystam wręcz będą przeszkadzać bo to dodatkowe coś co może się popsuć i coś co będzie się ładowało przy starcie systemu więc sam system będzie startował dłużej. Wydajnościowo nic się nie zmieni czy to płyta za 500zł czy za 3000zł. Ta płyta za 500zł jest dobra a jak trzeba będzie wymienić płytę bo  to nie będzie szkoda bo dużo nie kosztowała. Przydałoby się wbudowane wifi i 4 banki pamięci ale w przyszłości pamięć pewnie pójdzie do zmiany na jakąś 8000-10000Mhz z większą pojemnością więc obecna pójdzie na sprzedaż.  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...