Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

komunia

Telefon Nowy do 550-600zł Dla 8 latki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuję telefonu dla 8 letniej dziewczynki, zastosowanie wiaodmo jak to dziecko, gry, zdjęcia, internet itp

 

Telefon musi być z normlanej dystrybucji z lte b20 by nie było problemów z zasięgiem, dziewczynka mieszka na obrzeżach miasta.

 

Faworytem moim jest Xiaomi Redmi 4x z Polskiej dystrybucji np z proline:

 

https://proline.pl/smartfon-xiaomi-redmi-4x-32gb-dual-sim-lte-gold-polska-dystrybucja-p952310

 

CZy w tej cenie do wyżej wymienionych zastosowań nada się czy może jest coś lepszego w tej cenie?

 

Licze na Was z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak, miałem 4x i już raczej nie kupię więcej telefonu tej marki. Aparat słaby, a dotyk po naklejeniu szkła gdzieś zaczął mi wariować, jedynie bateria przemawia za tym telefonem.

Teraz mam g5 i według mnie jest to lepsze telefon. Tylko czy nie będzie przeszkadzał córce jej wygląd?

https://www.x-kom.pl/p/356682-smartfon-telefon-motorola-moto-g5-3-16gb-dual-sim-zloty.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moto g5. Z 4x coraz częściej słyszę o problemie z siecią, że gubi LTE.

Moto tylko baterią ustępuje ale wciąż jest ok. Aparat lepszy. Wydajność taka sama. Rozmiar taki sam. Prawie czysty android. Wygląd to kwestia gustu. Cena bardzo dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak się zdecyduje na tego Redmi 4x kolega z komputerowego może mi go zamówić z ABCDaty za 540zł już z odbiorem na miejscu

 

To xiaomi miałem w rękach kolega kupił rok temu w proline i bardzo sobie chwali przez rok 0 problemów telefon mu śmiga jak głupi a bawiłem się nim niedawno i naprawdę dobre wrażenie sprawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xiaomi Redmi 5, nowy model, lepsze parametry , moto to już nie moto tylko Lenovo, i dziadowski serwis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak, miałem 4x i już raczej nie kupię więcej telefonu tej marki. Aparat słaby, a dotyk po naklejeniu szkła gdzieś zaczął mi wariować, jedynie bateria przemawia za tym telefonem.

Teraz mam g5 i według mnie jest to lepsze telefon. Tylko czy nie będzie przeszkadzał córce jej wygląd?

https://www.x-kom.pl/p/356682-smartfon-telefon-motorola-moto-g5-3-16gb-dual-sim-zloty.html

 

 

To, że gubił dotyk to może kwestia lichego szkła? Bo czytam też inne fora i tam bardzo polecają właśnie 4x większość ma ten telefon ze szkłem hartowanym lub folią i nikt nie pisał o problemach z dotykiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że gubił dotyk to może kwestia lichego szkła? Bo czytam też inne fora i tam bardzo polecają właśnie 4x większość ma ten telefon ze szkłem hartowanym lub folią i nikt nie pisał o problemach z dotykiem.

Dotyk nie tak mi gubił, jak miałem problem z przewijaniem na stronach, a zwłaszcza na FB, bo zamiast przewijać stronę bardzo często wchodziło mi w odnośniki i faktycznie może było to związane ze szkłem, choć kupiłem u tego samego sprzedawcy szkło na inny telefon i tam nie było takiego problemu. Może chodziło tutaj coś o czułość dotyku i jego ustawienie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co myślicie chłopaki brać na miejscu w komputerowym z hurtowni ABCData Redmi 4X z Pl dystrybucji z lte b20 za 540zł już na miejscu ze wszystkim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wersja 3gb ram to bierz

i abc data to nie hurtownia. To dystrybutor ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktora wersja tego Redmi 4X zostala Ci zaoferowana?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wersja 3gb ram to bierz

i abc data to nie hurtownia. To dystrybutor ;)

 

Chyba 3GB nie dopytałem o to

 

Jak to sprawdzić jaką aplikacją ile on ma ramu?

 

ABCData to też hurtownia oni zamawiają tam towar codziennie do swojego sklepu.

 

Ktora wersja tego Redmi 4X zostala Ci zaoferowana?

Xiaomi Redmi 4X 32G Gold

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wersja 3GB RAM 32GB Pamięci z lte b20 polska dystrybucja z abcdaty

 

To co brać w tej cenie z tego sklepu z hurtowni abcdata?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma znaczenia. Abc data jest polską dystrybucja xiaomi, Proline bierze chyba od innego, również oficjalnego dystrybutora. Dla Ciebie nie ma to większego znaczenia. Gdzie Ci wygodniej i lepiej.

Nie wykluczone, że Proline tez bierze xiaomi z abc daty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK Pany to co za 540zł brać go? To dobry wybór w tej cenie? Będzie mała zadowolona?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepszego w tej cenie z polskiej dystrybucji nie znajdziesz, także innej opcji nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jutro go zamawiamy, bo podoba się bardziej od tej motoroli g5

 

Dzięki za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mała bardzo bardzo zadowolona z tego redmi 4x, baa sam się bawiłem tym telefonem i jestem mega zaskoczony, jak to płynnie i szybko działa, chyba sobie też taki strzele zamiast mojego aktualnego HTC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • 8k za używkę gdzie dostępna na stronie nvidia nowa za 7750? 
    • Może czas panowie się nauczyć języka angielskiego, pisze do tych, którzy MUSZĄ czytać napisy.
    • Koszt pracodawcy w Polsce zawsze trzeba brać pod uwagę, bo jest sporo ofert B2B i to właśnie koszt pracodawcy jest porównywany z kwotą netto na faktura (+ ew. brak płatnego urlopu, chorobowego itp.). W Polsce studia są bezpłatne bez względu na wyniki, a wszystkie publiczne uczelnie, z politechnikami włącznie, walczą o studentów łatwością zdobycia tytułu, a nie prestiżem. Ameby matematyczne bez najmniejszego problemu zdobywają tytuł inżyniera. Ogólnie to studia w Polsce coraz mniej znaczą. Ogólnie uznaje się, że kto ich nie ma jest plebsem znacznie gorszym niż kiedyś osoba bez zdanej matury czy po zawodówce. Z drugiej strony wiele branż gdzie wykształcenie nie jest prawnie wymagane zatrudnia ludzi po zarządzaniu itp. na stanowiska techniczne, bo i tak za dużo te studia nie dają. Z jednej strony uczelnie chwalą się współpracą z firmami w regionie, a z drugiej strony ta współpraca faktycznie nie ma miejsca. Zapewne chodzi o dodacje. A student na uczelni to rzecz święta, bo uczelnia ma płacone od pogłowia, a nie efektów nauczania. Wykładowcy i adiunkci, którzy starają się trzymać poziom są terroryzowani przez dziekanaty i najczęściej szybko przepuszczają osoby z zerową wiedzą. Praca na uczelni najczęściej opłaca się wyłącznie po to, aby zdobywać granty na badania potrzebne w prywatnym biznesie. Yo.
    • Miałem przyjemność poznać tę panią osobiście i wiem jak ciężko ją pokonać więc dla mnie trzeba mieć skila 😄.Widziałem kiedyś film na YT jak ktoś pokonał Midira nie lvl postacią jakimś sztyletem zwykłym.Dla mnie takie akcje 🤯,mistrzostwo świata i okolic .
    • Czasami zasadnym jest częściowe cytowanie rozbudowanego posta nawet tego bezpośrednio wyżej, aby było wiadomo to jakiej jego części wypowiedzi się odnosimy, zwłaszcza jak ktoś pisze duże laboraty, ale widać jest to jedno z najwyższych przewinień tutaj - spoko,  Wasz cyrk Wasze małpy.   
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...