Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

wronex123

GTX 1050 vs GTX 1050TI w laptopie

Rekomendowane odpowiedzi

witam czy warto doplacac do laptopa 300zl i brac karte 1050TI do grania w cs'go i lol'a ? no moze cos jeszcze innego , znalazlem lenovo legion y520 bez windowsa za 3450zl z gtx 1050TI , i taki sam za 3150zl tylko z gtx 1050 , na poczatku mialem brac acera nitro 5 z gtx 1050ti , ale zdecydowalem sie na lapka bez windowsa bo mam orginalny kluczw swoim starym wiec nie oplaca mi sie , a nie moge znaleźć nigdzie nitro 5 z gtx 1050ti i bez windowsa ;/// - wiecie moze gdzie takiego znajde ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto dopłacić!

 

5 sekund szukania dlaczego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest laptop więc warto dopłacić, bo grafiki w laptopie się raczej nie wymienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale jesli do cs go to taka 1050 bez ti to w lapku na jakich ustawieniach pociagnie csa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla CS'a i Lola zdecydowanie nie warto dopłacać, ale do innych bardziej wymagających gier warto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozejrzyj się za laptopami MSI, Lenovo nie jest za dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie acer nitro 5, czyli 1050 pociagnie na najlepszych ustawieniach csa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz już wszystko napisane, jak do grania tylko w csa i lola to bierz 1050 i stawiaj na mocniejszy procesor. Jak do innych gier, bardziej wymagających to bierz 1050ti. Wybór należy do ciebie, gdyż to ty ustalasz swoje wyamagania nie my.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...