Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Tomikos

Przeglądarka wolno chodzi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od pewnego czasu mam problem z przeglądarką Opera [Czy też Chrome]. Gdy wchodzę na jakąkolwiek stronę potrafi ona ładować się kilka minut, bądź w ogóle się nie wczytuje, Zamula tylko przeglądarkę Chrome oraz Operę, nie wiem jak jest z IE, ale Firefox na pewno dobrze działa. Z przeglądarek pliki pobieram szybko, tak jak należy, Skanowałem Komputer ADW Cleanerem, Advanced SystemCare czy tez FRST i nic to nie dało, prawdopodobnie to nie jest wina wirusa. Oczekuję na szybką pomoc. Dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć logi frst (główny i additional).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zainfekowany, domyślny profil:

CHR DefaultProfile: ChromeDefaultData

CHR Profile: C:\Users\Admin\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\ChromeDefaultData [2018-05-18] <==== UWAGA

Uruchom Google Chrome

> Naciśnij klawisze: lewy Alt+F i kliknij przycisk Ustawienia >

> Sekcja: OSOBY

>zaznacz (wybierz): user0

kliknij znaczek X znajdujący się po prawej stronie.

 

Uruchom FRST a następnie (poprzez skrót klawiszowy CTRL + Y) otwórz notatnik systemowy. Wklej w nim poniższą zawartość:

 

CloseProcesses:
ContextMenuHandlers1: [ContextMenuExt] -> {6ADF19E3-77A3-4395-ADB4-9FD7D351EB3E} =>  -> Brak pliku
ContextMenuHandlers1: [MEGA (Context menu)] -> {0229E5E7-09E9-45CF-9228-0228EC7D5F17} =>  -> Brak pliku
ContextMenuHandlers5: [Gadgets] -> {6B9228DA-9C15-419e-856C-19E768A13BDC} =>  -> Brak pliku
HKU\S-1-5-21-1350685459-1488500-3878962985-1000\Software\Classes\regfile: regedit.exe "%1" <==== UWAGA
Startup: C:\Users\Mateusz\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Startup\Facebook Gameroom.lnk [2018-03-19]
ShortcutTarget: Facebook Gameroom.lnk -> C:\Users\Admin\AppData\Local\Facebook\Games\FacebookGameroom.exe (Brak pliku)
FF user.js: detected! => C:\Users\Admin\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\bbokvkzv.default\user.js [2018-05-09]
U3 wpcsvc; Brak ImagePath
Powershell: wevtutil el | Foreach-Object {wevtutil cl "$_"}
Hosts:
EmptyTemp:

Poprzez skrót klawiszowy CTRL + S zapisz zmiany w notatniku a następnie w FRST kliknij na Fix (Napraw). Na zakończenie naprawy FRST poprosi o restart systemu. Napisz później czy problem znikł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na innym forum pisano żebym tak zrobił i nic to nie dało, ale sprawdzę jeszcze raz

 

 

EDIT: Zrobiłem tak, nic nie pomogło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

EDIT: Zrobiłem tak, nic nie pomogło

Zrób nowe logi w FRST.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

W nowych logach wszystko w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nowych logach wszystko w porządku.

 

Więc, jak mogę to inaczej naprawić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Używaj Firefoxa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używaj Firefoxa. Ja Opery (Mini Beta) używam tylko na smartfonie.

Opera wdg mnie jest bardziej funkcjonalna, z resztą już można powiedzieć, że naprawiłem problem, ponieważ Opera ma darmowe VPN, które włączyłem i wszystko chodzi tak jak należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Szanuję Twoje preferencje, ale nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że Opera jest bardziej funkcjonalna od Firefoxa z odpowiednimi dodatkami, oczywiście. Uważam, że jest wręcz odwrotnie.

Poza tym, generalnie, to bez VPN, Opera powinna łączyć się lepiej, a nie gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...